Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה דחוף לשריפת אגזוז ל suzuki rmx 2001

#Street_racer#
שימו לב! השרשור הזה בן 7077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי לדעת אייך אני יכול לשפר את המהירות הסופית של האופנוע

ואת הזינוק????

ואם תוכלו לומר לי בבקשה איייך אני עושה ניקוי אגזוז וקרבוקטור??

תוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחוף?! אנחנו מכירים? אתה משלם לי משכורת? אני (או כל אחד אחר כאן) חייב לך משהו? מישהו כאן חייב לך משהו?

לא קראת? עונת הרחצה הסתימה...!!!

הודעה אחת כבר מחקו לך, לא הבנת את הרמז? או שלא קראת את חוקי הפורום?

אגב, את אדון "חיפוש" הכרת כבר?!

יופי, כי אם זה באמת היה לך דחוף אז היית מחפש וגם ומוצא, ממש כמו שאני עושה לפני שאני שואל!

הנה, קח, ככה שורפים אגזוז

למרות שאם לפני כמה שעות זה היה דחוף, אז עכשיו זה כבר לא משנה...

ומה בשם שמיים יכול להיות דחוף בלשרוף אגזוז, ועוד של 50 אומלל, אתה הולך לטוס איתו לירח, ביום שבת?! חיכית עד עכשיו תחכה עוד טיפה!, סבלנות...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויאמרו אמן והאשכול יינעל. ולא נודע כי בא אל קרבנו.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...