Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת. שוב פעם מדפסת. אני חושב לרכוש Brother

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום. ביצעתי חיפוש וממש לא יאומן כמה חומר יש, אבל לדעתי רובו כבר מיושן ולא רלוונטי, ומה גם שכמובן, לא בדיוק מה שאני מחפש.

מה שכן הצלחתי לסנן הוא שהכיוון שלי הפעם הוא לכיוון הברודר, חוטי, סורק וכניראה לייזר. למה?

מיעוט הדפסות (מקס. 10 דפים בשבוע, בד"כ הרבה פחות, 2-5 דפים); נמאס ממחסניות דיו שהתייבשו להן.

חוטי ולא אלחוטי, בגלל מחיר נוח יותר.

צבעוני, אם כי לעיתים רחוקות.

ללא פקס, כי ממש לא צריך.

סורק, כי צריך.

לא HP כי פיתחתי אליהם טינה.

בקיצור, אני מחפש מכונה זולה, לא חייבת להיות ברודר אבל פשוט קראתי עליהן ביקורות טובות ולגבי הלייזר - ובכן אני לא ממש סגור על זה ואשמח אם תשכנעו אותי, לכאן או לכאן, אבל אני חושב שמיעוט ההדפסות בביתי מצדיק לייזר שלא יתייבש לי.

תודה.

עריכה: אולי בכלל ללכת בכיוון של 2 מדפסות - האחת לייזר והאחת דיו להדפסות הצבע?

או אפילו סורק בניפרד ומדפסת בניפרד?

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך צבע - קנה מדפסת דיו.

אם מסתפק במונוכרום - לייזר.

אישית אני מחזיק שתיים זו ליד זו: HP דיו תלת שימושית להדפסת צבע, פקס וסריקה, ובראדר לייזר לרוב ההדפסות, צילום מסמכים ואופציה של סריקה (לצורך זה מעדיף את ה-HP בגלל תוכנה יותר נוחה לטעמי, ולצילום מסמכים מעדיף את הלייזר בגלל עלויות).

אין טעם להחזיק גם סורק נפרד, סתם תופס מקום, לא נוח לצילום מסמכים ופונקציית פקס לפחות באחד המכשירים שימושית גם בימים אלה של דואל ו-IM.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם אני לא יודע כבר כמה מדפסות - הHP זה דרעאק.

אפילו התפתתי לרכוש לייזר צבעונית שלהם עקב מחיר נמוך בצורה מפגרת (300 או 400 לא זוכר). לא מרוצה גם ממנה. כל הזמן הודעות שגיאה. מדפיס פעם כן, פעם לא, פעם למה לא.

הברדרים שלנו שהחלפנו רק כי עלות מדפסת חדשה שוות ערך להחלפת תוף + טיונר (טיונרים אני קונה תחליפי בגרושים, תוף צריך כל 5-6 טיונרים בערך. לפעמים יותר, ככה אצלי לפחות) .

בקיצר - הברדר - פלאג אנד פליי. פשוט עובד ועובד ועובד.

ממליץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המי יודע כמה - טונר (TONER). הטיונר (TUNER) נמצא ברדיו ובטלויזיה, לא במדפסת.

אחד היתרונות של מדפסות הליזר של בראדר הוא התוף, שמגיע בנפרד מהטונר ומוזיל בכך את עלויות השימוש השוטף. מחזיק כ-3-4 טונרים (כ-12,000 דפים). אצל יצרנים אחרים התוף הוא חלק מיחידת הטונר, מה שמיקר אותו מאד.

במדפסת\סורק\מצלם מסמכים שלי (DCP-7030, שנרכש באביב 2009) יש כעת טונר חלופי שעלה כ-160 ש"ח, בהשואה לכ-250 ש"ח לטונר מקורי. כאשר תגיע שעתו שת התוף תוחל כל המדפסת.

מכשיר ה-HP שלי הוא משולב 5610, נרכש בקיץ 2007, משמש בעיקר כפקס וקצת כסורק וכמדפסת צבעונית. כיון שהוא משמש מעט מאד להדפסה מיכלי הדיו מוחלפים רק פעם ב-2-3 שנים, כך שהעלות די זניחה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, בעזרתכם קיבלתי ההחלטה על 2 מכשירים, האחד הוא ה- HP הנוכחי אצלי שעושה בעיות (יתוקן) עבור הדפסות הצבע.

השני יהיה רכש של בראדר לייזר עבור הדפסה וסריקה.

היות ואין לי שמץ, בדקתי ב- זאפ ומצאתי את זה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=877398

מה דעתכם? הדגם מומלץ? אמין? יש משהו יותר זול...?

עריכה: ואגב - מדוע הפרשי המחיר הגדולים כ"כ??

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה HP יש לך?

אם לא מדובר במשהו heavy duty ספק אם כדאי להשקיע בתיקון המדפסת. מדפסת הזרק דיו ואפילו מכונה משולבת בסיסית היא דבר כל כך זול שאין שום טעם בתיקונה, עדיף לרכוש מכשיר חדש מהניילונים (ועם אחריות).

המדפסת בקישור שלך אינה כוללת סורק או פקס, אם אין לך כאלה במדפסת אחרת ממליץ לך לא לוותר עליהם, למרות תוספת כלשהי למחיר. מדפסת משולבת סורק של בראדר תעלה לך סביב 500 ש"ח, כרטיס רשת אלחוטית יוסיף עוד כ-150 ש"ח. לדעתי פונקציית צילום המסמכים (שקשורה לסורק) שווה את העלות הנוספת. הפקס פחות חשוב, אם כי אני מוצא אותו שימושי במידה מפתיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש brother mfc j470dw, קניתי לפני כחצי שנה.

ודיו אני קונה מכאן: http://www.i-needyo.co.il/productslist.asp?modelid=3314

הייתה לי גם התבלטות בעניין הלייזר ובסוף לקחתי את הברודר כי אני צריך צבע והדיו דיי זול.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם MFC-J430W כבר יותר משנה, ואין תלונות!

הדיו מאוד מאוד מאוד זול (6-7 ש"ח למחסנית, כולל משלוח). אין על המחסניות הגנות כמו שיש ל-HP, כך שאין בעיה איתם.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה:

יש לי חבר שקונה מדפסת חדשה בכל פעם שנגמר לו הדיו,זאת אומרת במקום לקנות דיו הוא זורק את המדפסת וקונה חדשה כי לטענתו המדפסת עולה פחות מהדיו.

אנחנו אמרנו לו שהוא פשוט אידיוט.

יכול להיות שהוא צודק?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא קונה מדפסות של HP וקונה דיו מקורי שלהם, יש סיכוי טוב שסכום המחסניות (שחור+צבעוני) קרוב לסכום המדפסת.

שיקנה מדפסת של Brother ויפסיק לזרוק מדפסות.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוזה (החיה או הדמות המיתולוגית?) אני בידיוק מחפש מדפסת משולבת סורק ומאסתי מה-HP למניהם בגלל הדיו.

מספר שאלות ברשותך:

ראשי הדיו של המדפסת, הצבעוניים, האם מדובר במחסנית אחת או מספר מחסניות שלכל אחת צבע משלה?

מה ההבדל העיקרי בין המדפסת שלך לבין ה-

MFC-J430DW ?

תודה.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה:

יש לי חבר שקונה מדפסת חדשה בכל פעם שנגמר לו הדיו,זאת אומרת במקום לקנות דיו הוא זורק את המדפסת וקונה חדשה כי לטענתו המדפסת עולה פחות מהדיו.

אנחנו אמרנו לו שהוא פשוט אידיוט.

יכול להיות שהוא צודק?

לא, ממש לא. מה שהוא מפספס זה שבמדפסת חדשה מקבלים בדר״כ ראשי דיו מאוד קטנים, ולא את הגרסה המלאה שנמכרת בנפרד בפחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ממש לא. מה שהוא מפספס זה שבמדפסת חדשה מקבלים בדר״כ ראשי דיו מאוד קטנים, ולא את הגרסה המלאה שנמכרת בנפרד בפחות כסף.

או תודה!

זה מה שאנחנו מסבירים לו שמה שיש בפנים זה סוג של דוגמית.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...