Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהטסו סיריון 2008 מזגן בקושי מקרר

EB-86
שימו לב! השרשור הזה בן 3542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם ,

לפניי כמה ימים נסעתי עם הרכב של אישתי (סיריון 2008) ושמתי לב שכשנוסעים בתוך העיר המזגן בקושי מוציא אויר קר (כאשר אני יוצא לכביש מהיר המזגן מקרר בצורה טובה) , פניתי למוסך לבדיקת לחץ גז והוא אמר שהכל תקין ולא חסר גז והוא הסביר לי שזה טבעי בגלל הרדיאטור הקטן של הרכב .

נכון שהרדיאטור קטנצ'יק אבל בתוך העיר המזגן מוציא רק אויר בקושי קירור , האם יש למישהו ניסיון עם הרכב הנ"ל ?

אני נסעתי ונוסע עם רכבים עם מנוע יותר קטן מ1300 והמזגן שלהם מקרר בתוך העיר .

נ.ב : שמתי לב שכאשר מדליקים את המזגן יש מין רעש שעולה/יורד בהתאם לטורים , נראה לי מהרצועה , האם יכול להיות קשור ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפוקת המזגן קשורה לסיבובי המנוע. בעיר, איפה שהתנועה איטית ויש הרבה עצירות והמתנות ברמזורים, התפוקה נחלשת. בניסעה על כביש מהיר המנוע נמצא בסל"ד אפקטיבי עבור המזגן ותפוקתו עולה.

יחד עם זאת לא אמורה להיגרם תחושת אי נוחות לאחר פרק זמן בו המזגן פועל, בטח לא ברמה של "בקושי מוציא אוויר קר".

למיטב זכרוני הטמפרטורה בפתח היציאה של המזגן צריכה להיות סביב ה 9 מעלות. בדוק אם זה אכן המצב.

איתמר

(לסיריון אגב יש מזגן מעולה)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...