Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה פנימית אוניברסאלית עם מצב נגד סינוור

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום הנכבדים,

אני מחפש כבר תקופה מראה פנימית אוניברסאלית מושלמת, כלומר יחידה "קומפלט" עם הזרוע ומשטח הדבקה לשמשה.

מה שקיים בשוק זה או מראות פנוראמיות שמתלבשות על המראה המקורית הקיימת או מראות עם הזרוע + הדבקה אבל ללא מצב נגד סינוור, וגם הן בדרך כלל פנוראמיות ורחבות מידי.

מה שאני צריך זה מראה בגודל 20-23 על 5-6 ס"מ, זרוע + מפרק + משטה הדבקה לשמשה + מצב לילה (נגד סינוור).

זה אמור להיות לדעתי מוצר זמין אבל לא מאתי כזה לא בחנויות בארץ ולא ב Ebay וכו'.

כלומר קיים אבל רק כחלק מקורי אצל יבואני הרכבים בעלות גבוהה.

מישהו מכיר משהו כזה אוניברסאלי?

לא מעוניין בחלק מפירוק.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בעבר במשהו דומה למה שאתה מחפש, מדובר על על מראה שמגיעה עם מתלה עצמאי (כמו שרצית) , המראה היא חשמלית והיא מחשיכה \ מאירה בהתאם לחיישן תאורה שקיים בה , יש צורך לחיבור חשמלי (בחלק מהרכבים יש כבר צמת חשמל שמגיע למראה אפשר להשתמש בה או להעביר חוטים).

בנוסף המראה מגיעה עם צג בגודל 3.5 אינטצ' (כן גם אני לא אוהב שיש לי מסכים במראה לכן ויתרתי עליה בסופו של דבר והזמנתי מקורי) שניתן לחבר למצלמת רוורס אם קיימת וזה כבר תלוי בהעדפה האישית שלך.

הנה המוצר:

http://www.ebay.com/itm/Auto-dimming-3-5-Inch-Anti-glare-Car-Rear-View-Mirror-Monitor-Car-DVD-VCD-Camera-/121356271098?pt=Car_Audio_Video&hash=item1c4165bdfa&vxp=mtr

חוץ מזה אתה יכול לחפש באיביי מראות של רכבי GM בדר"כ הן בדיוק כמו שאתה מחפש מגיעות בלי מסך עם חיישן תאורה ותאורת קריאה.

אומנם לא הכי אוניברסאלי אבל ניתן להתאמה.

$(KGrHqNHJCkE8fYbwz2cBPsmKmstR!~~60_57.JPG

עריכה אחרונה על ידי yaari30

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, את המוצר הזה אני מכיר. ב 400 ש"ח כבר אפשר לקנות מראה מקורית.

לא הסברתי טוב - כשכתבתי "מצב נגד סינוור" לא התכוונתי למראה עם חיישן תאורה שמתכהה אוטומטית, אלא לאותו צ'ובצ'ק מתחת למראה שקיים בכל המכוניות כבר 30 שנה ומאפשר ידנית להעביר למצב נגד סינוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...