Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרצו לי לבית וגנבו את מפתחות הרכבים (ללא הרכבים), איך מתקדמים? (+הערה לבעלי אוקטביות)

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אתמול פרצו לי לבית במטרה כנראה ברורה לגנוב את רכב הסקודה שיש ברשותי מחברת הליסינג.

הם הצליחו להיכנס ולגנוב את מפתחות הרכב ליסינג שהיו מוצמדים גם למפתחות הרכב השני הפרטי שיש ברשותנו.

הם ברחו החוצה עם המפתחות בזמן שאני, בת זוגתי, הכלב שלי והאזעקה- התעוררנו כולנו, את הרכבים הם לא הספיקו לגנוב.

זיהוי פלילי מצא שהפורצים היו מנוסים ועבדו מסודר עם כפפות- אין טביעות אצבע .

חברת הליסינג עודכנה ושלחה אליי מנעולן שהחליף קומבינציה במפתח הרזרבי שנשאר וברכב אך זה לא סיים את העבודה בטענה שזה דורש פירוק של לוח השעונים ועבודה עמוקה יותר היות והרכב "סופר חכם". האחריות לרכב נשארה אצלם.

לגבי הרכב הפרטי, עדיין לא תפסתי את סוכן הביטוח ולכן אני שואל:

לרכב אין קודן, מבחינת הגנבים הם יכולים לבוא בכל לילה , להניע ולנסוע.

אני מתכנן להחנות את הרכב רחוק מהבית ברחוב אחר עד שאדע מה עלי לעשות מול חברת הביטוח.

אני מניח שהם ידרשו החלפת קומבינציה גם כן והחלפת כל המנעולים ברכב.

אשמח לקבל כל מידע שיעזור לי להתקדם הלאה עם הסיפור הזה- נהוג להפעיל ביטוח רכוש של הבית? האם באופן קבע שכפול מפתח אינו מכוסה במסגרת פוליסה של ביטוח מקיף?

השוטרים שהגיעו אלי הביתה מספרים שהסקודה אוקטביה היא הדבר הכי חם היום בשטחים ובמשחטות הרכב.

יש ביקוש אדיר לרכבים האלה בקרב גנבי הרכב.

הסקודה שלי כנראה סומנה מבעוד מועד וע"פ השוטרים שביקרו אצלי, סביר להניח שבמהלך השבועיים הקרובים הם יחזרו עם המפתחות שנגנבו במטרה לקחת את הרכב.

זהו מקרה 2 תוך חודש בשכונת מגוריי (בזכרון יעקב) של פריצה וגניבה/ניסיון גניבה של סקודה אוקטביה מהדור האחרון.

הם מגיעים מסודרים עם הכלים הדרושים (כולל מחשב מנוע וכו') ומחפשים ומאתרים רכבים כאלה (השוק החדש אולי של נהגי מוניות?!)

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בכל VAGית אפשר להסיר מפתח בדיוק כמו שמוסיפים אחד, אבל שם כבר פתרו את הבעיה (ובכל מקרה זה כאב ראש של חברת הליסינג, לא שלך).

לגבי הרכב הפרטי - חניה רחוק זה פתרון זמני, תוכל לסנדל אותו אבל זה לא הדבר הכי נוח בעולם.

אני מניח שלא יהיה קל לישון בלילה בידיעה שלגנבים יש מפתח ..

עד כמה הרכב הפרטי ייחודי? כמה קשה יהיה לך למכור אותו ולקנות אחד דומה\זהה?

אם תמכור למישהו שגר מספיק רחוק ממך (וזה מה שבדרך כלל קורה) הסיכוי שיגיעו אליו עם הפתח שלך שואף לאפס..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את כל החפצים משני הרכבים כי הם יבואו לעוד סיבוב.

זה שהם גנבו את המפתחות זה לא אומר שפעם הבאה הם לא יבואו עם מחשב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א - נתק והוצא מהמנוע את כבלי ההצתה המחוברים לפלגים , בזהירות שלא יקרעו .

ב - התקן סוויצ' (מתג ) סודי , אצל מתקין כ 100-150 ש"ח .

ג - קפוץ לחנות חיות קרובה :wink: והשכר נחש - שחרר ברכב .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עכשיו הוא פשוט יתן להם לגנוב את הרכב? החלפת מפתח בדחיפות ואם אפשר גם תעמיד את הרכב על בלוקים, הם יצטרכו לבוא עם 4 צמיגים וכו וכו.

חפצים רשיונות והכל כמובן תוציא ותניח בבית.

איך אפשר לישון בידיעה שלמישהו יש את המפתח של הרכב שלך והוא יודע איפה הרכב נמצא?

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא ממסר מקופסא אחת, פיוז מקופסא שניה, שהרכב לא יכול לנסוע בלי כל אחד מהם, וסגרת עניין עד שתחליף מפתח. הרכב גניב בשבילם בדיוק כמו כל רכב חנה אחר כרגע.

הם לא הולכים לפתוח את המכסה מנוע ולמצוא את התקלה.

אם אתה עוד מודאג, אפשר לעשות משהו יותר קשה, כמו לשים שקית ניילון מסביב לפילטר אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי גנבו אוקטביה בלי מפתח.

הגנבים באים עם כל הציוד, עוקפים את המחשב והאיתורן.

בקיצור תוציא ציוד מהרכב ותקרא עליו קדיש הוא מסומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פותח השירשור ירצה להשאיר את הרכב אצלו, כבר המליצו לו מה לעשות - השאלה היא איך הגנבים יגיבו לחוסר ההצלחה שלהם... הרס טוטאלי ? אין לדעת.

בכל מקרה, במקרים כאלה כאשר נדרש לעשות סוויץ' סודי, הוא יהיה חייב להיות מוסתר היטב (כולל הניתוק שהוא מבצע) והוא יהיה חייב להיות מותקן על רכיב שחייב לעבוד בשביל שהרכב יסע (סליל הצתה, משאבת דלק וכד'). המלצות למיקום אין טעם לתת, כי חייבים להיות יצירתיים מאוד.

אזעקת ביפר יכולה להיות פתרון לא רע, כי למיטב זכרוני לחלק מהן יש אפילו ממסר עם אפשרות שליטה מרחוק (לדומם את הרכב בעודו נוסע, אם זה מחובר למשל למשאבת דלק לצורך העניין).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אתמול פרצו לי לבית במטרה כנראה ברורה לגנוב את רכב הסקודה שיש ברשותי מחברת הליסינג.

הם הצליחו להיכנס ולגנוב את מפתחות הרכב ליסינג שהיו מוצמדים גם למפתחות הרכב השני הפרטי שיש ברשותנו.

הם ברחו החוצה עם המפתחות בזמן שאני, בת זוגתי, הכלב שלי והאזעקה- התעוררנו כולנו, את הרכבים הם לא הספיקו לגנוב.

זיהוי פלילי מצא שהפורצים היו מנוסים ועבדו מסודר עם כפפות- אין טביעות אצבע .

חברת הליסינג עודכנה ושלחה אליי מנעולן שהחליף קומבינציה במפתח הרזרבי שנשאר וברכב אך זה לא סיים את העבודה בטענה שזה דורש פירוק של לוח השעונים ועבודה עמוקה יותר היות והרכב "סופר חכם". האחריות לרכב נשארה אצלם.

לגבי הרכב הפרטי, עדיין לא תפסתי את סוכן הביטוח ולכן אני שואל:

לרכב אין קודן, מבחינת הגנבים הם יכולים לבוא בכל לילה , להניע ולנסוע.

אני מתכנן להחנות את הרכב רחוק מהבית ברחוב אחר עד שאדע מה עלי לעשות מול חברת הביטוח.

לדעתי אם תעשה זאת, יש מצב שאתה רק תקל עליהם את הגניבה של הרכב...להשאיר אותו באמצע הרחוק (גם אם זה ברחוב קצת מרוחק) זה פשוט לזרוק את האוטו לפח.

אני מניח שהם ידרשו החלפת קומבינציה גם כן והחלפת כל המנעולים ברכב.

אשמח לקבל כל מידע שיעזור לי להתקדם הלאה עם הסיפור הזה- נהוג להפעיל ביטוח רכוש של הבית? האם באופן קבע שכפול מפתח אינו מכוסה במסגרת פוליסה של ביטוח מקיף?

השוטרים שהגיעו אלי הביתה מספרים שהסקודה אוקטביה היא הדבר הכי חם היום בשטחים ובמשחטות הרכב.

יש ביקוש אדיר לרכבים האלה בקרב גנבי הרכב.

הסקודה שלי כנראה סומנה מבעוד מועד וע"פ השוטרים שביקרו אצלי, סביר להניח שבמהלך השבועיים הקרובים הם יחזרו עם המפתחות שנגנבו במטרה לקחת את הרכב.

זהו מקרה 2 תוך חודש בשכונת מגוריי (בזכרון יעקב) של פריצה וגניבה/ניסיון גניבה של סקודה אוקטביה מהדור האחרון.

הם מגיעים מסודרים עם הכלים הדרושים (כולל מחשב מנוע וכו') ומחפשים ומאתרים רכבים כאלה (השוק החדש אולי של נהגי מוניות?!)

תודה לעונים.

תגובה באדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היית יוצא החוצה לרחוב כדי להרתיע מספר גנבים ש"עובדים" על רכב של מישהו אחר?

אולי ייקח להם קצת פחות זמן להתקשר למשטרה, אבל עד שהכחולים יגיעו הרכב הזה כבר יהיה בשטחים.

רכב מסומן זה היסטוריה.

רכב מסומן שהשיגו את המפתחות שלו? אפשר לקרוא עליו קדיש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה: עכשיו כשלגנבים יש מפתח לרכב שלך (פחות מעניין הליסינג) והם פשוט יבואו ויקחו את הרכב,חברת הביטוח תפצה?(יש לרכב הפרטי בכלל מקיף?)

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון אבל הוא נראה לי טיפה לא ענייני , נכון כאשר העירייה רוצה לגרום לרכב לא לנסוע (אני חושב שזו העירייה) מסיבות כאלה ואחרות (לא עלינו) , אז הם שמים מנועל על הגלגל ? אולי תרכוש לעצמך אחד כזה?במידה והם יגיעו אתה תשמע שהם מתעסקים עם הברזל אבל במידה ולא יהיה לך את הכוח לעשות זאת כל יום (אני מסכים שזה אכן בעייתי) הכי טוב זה אכן לדבר עם חברת הביטוח ולהסביר על הבעיה , אני בטוח שישנה דרך לטפל בבעיה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...