Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעודת זהות ודרכון ביומטרי - למה מתנגדים לזה?

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מצחיק, כי בעמדות הצילום מותקנות DSLRים עם עדשות קיט של ניקון (או משהו כזה) שאמורות להפיק תוצר שהוא יותר ממניח את הדעת.

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע, מי שקובע איך נראה הצילום הוא הצלם. ובמקרה זה הזוית ממש לא מחמיאה, לא נותנים לך הזדמנות שניה, וכנראה שיש איזה עיבוד תמונה אוטומטי.

בצילום לדרכון הגרמני זה עובד אחרת - מצלמים אותך בחנות צילום (בפעם האחרונה עשיתי את זה בפוטומניה בחיפה, הצילום נעשה ידנית עם איזה מצלמה בסיסית לגמרי), ואז עובר עיבוד לפי שטנץ. כאשר מגיעים לחדש את הדרכון הפקיד סורק את התמונה למחשב שגם מקבל את שאר המידע, ומקבל או לא מקבל אישור שהיא עומדת בתקן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אין חדש תחת השמש,

כל איש ״סייבר״ יודע שאין כזה דבר לא פריץ, ואין כזה דבר שלא יקרו אירועי אבטחת מידע.

אין טכנולוגיה היום (ובחיים לא תהיה) שמבטיחה 100% הגנה מפני פריצות, זה אך ורק עניין של כמות הכסף והזמן שמוכנים לשפוך על זה עד שזה מצליח (בשפה המקצועית, persistence). תוסיף לזה גם שיטת ה״יהיה בסדר״ האופיינית כל כך לישראל שבצורה מובנית גרמה לכך שהמאגר הזה יהיה ברמת אבטחה שמעלה גיחוך ובסוף היום תמיד ימצאו את ״בעל המקצוע״ שיגיד שהכל מושלם תמורת התשלום הנכון.

הבעיה שלנו היא שהמדינה התעלמה מזה לחלוטין כשבחרו לבנות את המאגר וממשיכה להתעלם מזה היום, במקום להבין את האתגר.

אם היו מתחילים את הפרויקט היום, אולי בשימוש בטכנולוגיות decentralized היה אפשר לעשות את זה טיפה יותר טוב (ועדיין זה לא היה מביא את המאגר קרוב ל-100% הגנה).

אבל אף אחד לא מתייחס לדבר המהותי ביותר וזה לא אבטחת המידע של המאגר, אלא מה עושים עם המאגר הזה, מי ניגש אליו ולמה בכלל הוא צריך להתקיים?

אם הוא היה ועודנו כל כך נחוץ לאבטחת קיומנו על פני כדור הארץ, שיסבירו לי איך זה שהטביעת אצבע שלי או התמונה שלי מגינה עלי ומפני מי.

כי עכשיו בשדה התעופה אני מזוהה ישר במערכות החכמות שלהם? כי עכשיו כשרואים אותי במצלמת רחוב אפשר לדעת בדיוק מי אני?

אז בעצם, בזה שעוקבים אחרי עוזרים לי? תודה רבה מדינה יקרה לי מכל.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן שתי שכבות:

שכבה של התעודה עצמה - מגנה על הזיהוי שלך, מקשה על הזיוף (אם כי לא יותר מדי)

המאגר - איזה שגעון של המדינה. נשמע כמו איזה קדימון לצוללות - מישהו עשה מזה הרבה כסף.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעודה הביומטרית הופכת להכרח - בקרוב לא תוכל לנסוע לשום מקום בלי דרכון ביומטרי ולבצע פעולה בנקאית בלי תעודת זהות ביומטרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
  • שנה מאוחר יותר...

טוב, 
אז נניח שהמאגר הביומטרי מאובטח. אפילו באופן שלא ניתן לפרוץ.

האם זה אומר שבשביל לקבל את המידע , צריך לפרוץ אליו ? 

כנראה שלא 

https://2jk.org/praxis/?p=6176

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ.

משטרת ישראל מעוניינת להציב מצלמות זיהוי פנים ביומטריות. 

כולם מדברים על ההפיכה המשטרית, אז איכשהו הדבר הזה נבלם לרגע בישיבת הממשלה, אבל "אל דאגה", זה יעבור.

טירוף מערכות.

https://13tv.co.il/item/news/politics/politics/iyu40-903435466/?pid=62&cid=903435466

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה הרפובליקה העממית של ישראל.

תגידו מתי מתחילים להלשין למשטרת הצללים הישראלית על שכנים שליכלכו על ביבי..

מתי תוקם ICP?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...