Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס c קלאס 2007 מונית לשעבר

רונן שחפ
שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי לראות היום מרצדס c קלאס 150 כ"ס מודל 2007 מונית לשעבר לפני המתיחת פנים .

הרכב של נהג יחיד ועבר 200K,M .

המחיר שבעל הרכב רוצה הוא 25000ש"ח.

הרכב מטופל במוסך שמתמחה במרצדס.

לפני שאני לוקח את הרכב לבדיקה רציתי לדעת מה המחלות של הדגם הנ"ל וממה צריך להיזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הלכתי לראות היום מרצדס c קלאס 150 כ"ס מודל 2007 מונית לשעבר לפני המתיחת פנים .

הרכב של נהג יחיד ועבר 200K,M .

המחיר שבעל הרכב רוצה הוא 25000ש"ח.

הרכב מטופל במוסך שמתמחה במרצדס.

לפני שאני לוקח את הרכב לבדיקה רציתי לדעת מה המחלות של הדגם הנ"ל וממה צריך להיזהר.

200K פעם שנייה או שלישית? :wink: לא נשמע הגיוני כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 km בפעם הראשונה יש קבלות על כל הטיפולים ממוסך יבואן כולל הקילומטרז.

מחזיק במונית אדם לא צעיר שעקב מחלתו הרכב לא עובד שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שני דיונים גדולים על C-Class שנים 2007-2008 אם אני לא טועה - שתיהן היו מונית ועברו איזרוח. עברת עליהם? אני מניח ששם מפורטים כל הדברים.

כעיקרון, ממה שהבנתי בפורום - מחלות או לא, הכי טוב לקחת רכב כזה למוסך מתמחה במרצדס ופשוט להריץ בדיקה כללית ומקיפה ככל האפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, בכל מקרה, מחיפש של כמה שניות מצאתי שני דיונים על מרצדס מונית לשעבר משנת 2007. בגדול, אסכם לך מה שאמרו שם :

מחלות יכולות בהחלט להיות והכל תלוי במצב הרכב ואיך ומתי טיפלו בו.

ההתחלה? כפי שאמרתי, קח אותו למוסך שמתמחה במרצדס שם יבדקו אותו באופן מדוקדק ככל האפשר - ואז תראה מה מצבו האמיתי. לאחר מכן, בהנחה שיש דברים לתקן/להחליף - קח הצעת מחיר לגבי אלו ותעשה לך את החשבון שלך. אם היו דברים שצריכים תיקון ותיקנת כמו שצריך, לא אמורות לצוץ בעיות יוצאות דופן בעתיד.

כמובן שהרבה מזה עניין של מזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-150 כ"ס זו ה-220. דגם נדיר בשנים 2006-2007 (הרוב היו C200) ושונה מה-C200 בידיות שהן בצבע הרכב וגלגלי מגנזיום מקוריים. המנוע זהה.

מחלות מיוחדות אין, הרכב נחשב אמין. בדוק פעילות מזגן על פני כל הפונקציות (כיוונים וטמפרטורות שונות בין צד ימין לשמאל), ותוודא כי אין שום התראות על תקלות בצג לוח השעונים ונורות התקרה דולקות. בגדול נשמע כמו דיל מצויין וגם הקילומטרז' הזוי ונדיר (לטובה). גם אני בזמנו חיפשתי לשדרג אתה-C200 שלי ל-220 מאותה השנה אך ללא הצלחה (כמו שאמרתי הן נדירות בעיקר ב-2007).

אל תוותר על בדיקה מלאה כולל מחשב במוסך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה מחשיד, מרצדס מונית לשעבר, 7 שנים על הכביש עם 200K ק"מ.

מעבר לכך, יש לי שני חברים עם הדגם הזה, ושני חברים עם הדגם החדש יותר, כולן מוניות לשעבר.

לטיפול הרכב והמצב שלו יש השפעה מאוד גבוהה על האמינות שהוא יפגין, אני יכול להגיד לך שרכב אחד מהצורה הישנה לא אמין בצורה מחרידה, ואילו השני מפגין אמינות סבירה לרכב שעבר 400K. בכל מקרה, אני חושב שהדגם החדש אמין יותר.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשיד אך לא בלתי אפשרי. היו הרבה נהגים שכמעט ולא יצאו מהערים הגדולות או כאלה שעבדו בצמוד למשרדי עו"ד נניח כשבמקרים כאלה אתה בעצם עושה כסף בהמתנה (המונה דופק :)).

W204 עד שנת 2010 היתה אמינה בדיוק כמו ה-W203. המנוע והגיר היו זהים! מ-2011 עם כניסת מנועי הדור החדש (בלו-אפישנסי) האמינות פחתה. יש כמה מחלות שהן תוצאה של דיזיין לקוי וגם הגיר מתוחכם יותר מתיבת 5 ההילוכים ויקר לטיפול בהתאם. בסופו של דבר מדובר גם במכונית משובחת יותר כחבילה עם מנוע שקט ומעודן יותר ותיבת 7 הילוכים אך החבילה הזו גם פחות אמינה מהשילוב הישן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 km בפעם הראשונה יש קבלות על כל הטיפולים ממוסך יבואן כולל הקילומטרז.

מחזיק במונית אדם לא צעיר שעקב מחלתו הרכב לא עובד שנתיים.

נניח שלא עבד שנתיים. זה עדיין 200K ב 5 שנים. עדיין מעט מאוד. ייתכן שזה אמיתי אבל תבצע בדיקה כפולה של כל הניירת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכונים לגבי המרצדס.

אחרי שבעל הרכב הראה לי את כל הטיפולים במוסך המרכזי בת"א .

והרכב יד 1 ובעל הרכב התחייב לי שאין תאונות משמעותיות ברכב.

הלכתי עם הרכב לבדיקה במוסך שמתמחה רק במרצדס.

בבדיקה לא נמצאו תקלות מיוחדות כמו כן הרכב נקי מתאונות קצת פגיעות קטנות.

משום מה נראה לי חשוד שהמונית בת7 שנים על הכביש ללא תאונות בכלל.

נזכרתי שיש לי חברים שהם סוכני ביטוח התקשרתי אליהם הזנו את מספר הרכב ומסתבר שיש בעייה לבטח את הרכב ברוב החברות.

הסתבר לי אחרי לא מעט טלפונים שהרכב היה מעורב 8 תאונות קשות מאוד ויש בעייה לבטח את הרכב.

דרשתי מבעל הרכב על החזר מצידו לבדיקה ששילמתי אחרת בעל הרכב והמוסך יסתכנו בתביעה .

עדיין בעל הרכב לא החזיר לי תשובה.

אני מריח קומבינה בין המוסך לבעל הרכב.

בקיצור ממשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד שעשית שיעורי בית והצלת את עצמך מקניית חתול בשק! בדיוק בגלל זה צריך לקחת את הרכב לבדיקה במקום מטעמך ואולי אפילו לקבל חו"ד נוספת.

על הנייר היה נדמה כי יש פה מציאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...