Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נראה לכם שהיבואנים יגיבו למבצע של סיאט ואיך?

zoyaniv
שימו לב! השרשור הזה בן 3512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, עשיתי סבב נסיעות מבחן ואני לפני רכישה, ניסיתי להתמקח על המחיר וקיבלתי הנחות קטנות, השאלה היא האם היבואנים בדגש על היבואנים של פורד, שברולט ורנו יעשו מבצעים לדעתכם או לפי מה שיודעים לאור המבצע של סיאט? או שימשיכו באותם מחירים ויתבססו על בידול הרכבים שלהם לעומת מה שבמבצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהמבצע הזה של סיאט הוא אמנם אחלה אבל כאשר מוסיפים כל מיני תוספות כגון צבע 'מיוחד', מערכת מולטימדיה וכו' וכו', זה כבר נראה אחרת. תקן אותי אם אני טועה כי פה אני ניזון משמועות.

ובקשר לשאלתך...כבר התחילו להגיב למבצע של סיאט, ראה ערך שברולט סוניק סדאן.

אני מניח שעוד דגמים ועוד יבואנים יתחילו להוריד מחירים תוך כמה שבועות.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום לא מעט ״קפצנים״ שכל הזמן יספרו לך שאין תחרות בשוק הרכב החדש ולכן לא תיהיה תגובה. אני אומר - בולשיט!

תיהיה תגובה ועוד איך.

השוק לחוץ מאוד. המלחמה תקעה את המכירות בחודש האחרון והייתה ירידה משמעותית במסירות. הניתוחים שראית בעיתונות הכלכלית על המסירות של יולי היו לוקים בחסר ומאוד לא מקצועיים. מבט מעמיק יותר אל תוך הדו״ח היה מגלה שכמעט כל הרכבים שמיועדים בעיקר לשוק הפרטי ״נתקעו״ ומי שלא ירד זה בעיקר דגמי הליסינג שהוזמנו מראש.

כל יבואן שרואה את עדר הלקוחות שמתעניינים כעת במבצע החדש של סיאט ״נדלק״ ומבין שהוא חייב ״איביזת מבצע״ משלו. כמו שכבר כתבו פה, לא מעט אנשים יכנסו בשביל דגם הבסיס החדש ויסיימו בסוף עם איביזה FR מאובזרת עד הגג ב-110 אלף ₪ על הכביש עם קודן ומולטימדיה סוג ג׳ ותוספת לצבע מטאלי וג׳אנטים ותוספת למיכל דלק מלא והשד יודע מה. בסוף בסוף, יש בסך הכל 250 רכבים מהדגם הזה שימשכו הרבה יותר מ-250 קונים לאולם התצוגה. כמה יעלה למשוך את אותם קונים בעזרת פרסומת בעיתון?

הצפי שלי - מבצעים אטרקטיביים מאוד לקראת סוף השנה ודגמי בסיס חדשים אצל עוד יצרנים.

אהה, ולא לשכוח - לא מעט סופר מיני מתחלפות בתחילת השנה הבאה - מאזדה 2, יונדאי i20, סקודה פאביה, סיאט איביזה, אופל קורסה ועוד. דגם יוצא זאת אחלה הזדמנות לעשות מבצע ״בעל הבית השתגע".

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע מתלבט בין הפיאסטה לאיביזה עם נטיה קלה לפיאסטה, שווה לחכות או ללכת על ההנחה של 6000 ש"ח שנותנים כרגע?

באיביזה יש גם זמן המתנה של לפחות עד אוקטובר זה גם שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע מתלבט בין הפיאסטה לאיביזה עם נטיה קלה לפיאסטה, שווה לחכות או ללכת על ההנחה של 6000 ש"ח שנותנים כרגע?

באיביזה יש גם זמן המתנה של לפחות עד אוקטובר זה גם שיקול.

מה היתרונות והחסרונות שנתת לכל רכב? ומה השיקולים שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות של הפיאסטה - בקרת אקלים, מחשב דרך, נסיעה נוחה, אוטו יפה, ביקורות טובות על האוטו, כייף לנהיגה וביצועים טובים, 3 שנות אחריות, השוק פחות מוצף בפיאסטה לעומת האיביזה אז אני מקווה שתהיה פחות ירידת ערך או שיהיה יותר קל למכור בעתיד, ביטוח יותר זול מהאיביזה ופחות אמצעי ביטחון שנדרשים, 7 כריות אוויר לעומת 4 באיביזה, נעילה מרכזית עם מרימי שמשות באמצעות השלט, עושה רושם שיותר אמינה לפחות כרגע.

יתרונות של האיביזה - מנוע + גיר מעולים (שעובדים), מחיר, מראה, אופציה לבקרת שיוט, תמיד רציתי/חשבתי איביזה.

איכות הבניה אולי בפיאסטה יותר טובה אבל לא יודע כמה זה מורגש, בשתיהן הדש בורד בנוי טוב והפלסטיק למטה והדלתות חלול לגמרי, מבחינת תאי אחסון יש לאיביזה יתרון אני מניח אבל זה לא קריטי.

השיקולים שלי? בגדול רוצה אוטו אמין, שיהיה כייף לנהוג בו ויהיה חסכוני במידה סבירה (לא נוסע מרחקים גדולים מידי), אבזור גם חשוב לי אבל הסוניק RS למשל היא כבר קצת מעל התקציב שלי ומעדיף גיר רובוטי כפול מצמדים שדומה יותר לידני מבחינת ביצועים וחיסכון בדלק לעומת אוטומטי רגיל.לכן הגעתי לקו הסיום עם הקליאו שנפסלה בגלל מחיר וההשהיה המאוד מעצבנת בתחילת הנסיעה, האיביזה והפיאסטה שמבחינתי שתיהן יפות, ביצועים מספקים בהחלט וחסכוניות בדלק ואבזור שאפשר לחיות איתו גם אם יש פשרות מסוימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות של הפיאסטה - בקרת אקלים, מחשב דרך, נסיעה נוחה, אוטו יפה, ביקורות טובות על האוטו, כייף לנהיגה וביצועים טובים, 3 שנות אחריות, השוק פחות מוצף בפיאסטה לעומת האיביזה אז אני מקווה שתהיה פחות ירידת ערך או שיהיה יותר קל למכור בעתיד, ביטוח יותר זול מהאיביזה ופחות אמצעי ביטחון שנדרשים, 7 כריות אוויר לעומת 4 באיביזה, נעילה מרכזית עם מרימי שמשות באמצעות השלט, עושה רושם שיותר אמינה לפחות כרגע.

יתרונות של האיביזה - מנוע + גיר מעולים (שעובדים), מחיר, מראה, אופציה לבקרת שיוט, תמיד רציתי/חשבתי איביזה.

איכות הבניה אולי בפיאסטה יותר טובה אבל לא יודע כמה זה מורגש, בשתיהן הדש בורד בנוי טוב והפלסטיק למטה והדלתות חלול לגמרי, מבחינת תאי אחסון יש לאיביזה יתרון אני מניח אבל זה לא קריטי.

השיקולים שלי? בגדול רוצה אוטו אמין, שיהיה כייף לנהוג בו ויהיה חסכוני במידה סבירה (לא נוסע מרחקים גדולים מידי), אבזור גם חשוב לי אבל הסוניק RS למשל היא כבר קצת מעל התקציב שלי ומעדיף גיר רובוטי כפול מצמדים שדומה יותר לידני מבחינת ביצועים וחיסכון בדלק לעומת אוטומטי רגיל.לכן הגעתי לקו הסיום עם הקליאו שנפסלה בגלל מחיר וההשהיה המאוד מעצבנת בתחילת הנסיעה, האיביזה והפיאסטה שמבחינתי שתיהן יפות, ביצועים מספקים בהחלט וחסכוניות בדלק ואבזור שאפשר לחיות איתו גם אם יש פשרות מסוימות.

כאשר אתה רושם על האיביזה "מנוע + גיר מעולים" זה כמו לרשום ראיתי את הסרט "הצלף העיוור".

המנוע של האיביזה אמנם זריז, איכותי, הרכב בעצמו מתנהג כאילו הוא עכבר במנוסה בצורה הטובה של העניין.

אבל הגיר...אויייי הגיר של האיביזה...לצערנו לא הוכיח את עצמו.

האיביזה היא אכן תמורה טובה לכסף בשביל 79K עם צריכת דלק לא רעה בכלל, אבל בכדי לבטח אותה תצטרך לעשות מיגון שעולה באזור 900 ש"ח, הביטוח עצמו יקר יותר מכל רכב רגיל מכיוון שזה רכב לצעירים, נוהגים עליו כמו מטורפים, הרכב הוא אחד הגניבים בארץ והביטוח עולה בהתאם. מה גם שאם תרצה צבע 'מיוחד' זה יעלה לך, עוד אבזור כמו ברקת שיוט כפי שרשמת יעלה כסף, האיביזה מגיעה כמעט ערומה וכל תוספת תגרור איתה עוד הוצאה, כל התוספות יכולות להגיע ל-6000-8000 ש"ח. מתחיל להראות קצת אחרת, נכון?

קח בחשבון שיש מצב שתבלה קצת במוסכים עקב תקלות גיר וברכב חדש שעכשיו יצא לכביש זה דיכאון.

כמובן שיכול להיות שהרכב יהיה ללא תקלות ואתה תהנה ממנו מאוד, השאלה היא האם בא לך לנסות את העניין?!

לפי דעתי הדבר היחיד שהאיביזה עולה על הפיאסטה זה כפי שרשמת, מנוע זריז וטוב ואולי צריכת דלק.

כל שאר הדברים הפיאסטה טובה מהאיביזה ולא בקצת. וגם במידה ותקח את האיביזה תצטרך להמתין עד שהן יגיעו לארץ שזה עוד חודשיים.

כמעט שכחתי...בפורד אתה מקבל עוד שנה אחריות ולא שנתיים כמו האיביזה.

זאת דעתי כמובן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אני קצת חושש מהפיאסטה עקב הגיר הרובוטי.

לדעתי הרכב נראה מעולה בצבע אפור ליילי - מעיין אפור כחול כהה.

הטאסות של הפיאסטה קצת מבאסות ולא נראות טוב במיוחד לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לשלול רכב?

רכב גניב=ביטוח יקר. אלה דברים שצריך לבדוק לפני הרכישה ולהחליט אם בגלל זה לפסול את הרכב או לא, כדי לא למצוא את עצמך במצב של הבחור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?538305-%D7%9C%D7%90-%D7%93%D7%97%D7%95%D7%A3-%D7%91%D7%9B%D7%9C%D7%9C-%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9F-%D7%9C%D7%99-%D7%9B%D7%A1%D7%A3-%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%94-%D7%9C%D7%A2%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%9B-quot-%D7%A2

כשאני הייתי במצב שלו (נהגת חדשה וצעירה) אז למאזדה של אבא הביטוח (חובה+מקיף) עלה לי 6000 ש"ח בשנה הראשונה וירד ל5400 בשנה השניה. 4000 ש"ח בשנה זהו סכום לא מבוטל שצריך להתייחס גם אליו בבחירה של הרכב (חדש מול משומש, איביזה מול סופר מיני אחרת).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אני קצת חושש מהפיאסטה עקב הגיר הרובוטי.

לדעתי הרכב נראה מעולה בצבע אפור ליילי - מעיין אפור כחול כהה.

הטאסות של הפיאסטה קצת מבאסות ולא נראות טוב במיוחד לדעתי.

הבעיה שאין איפה לראות את הרכב בצבע הזה או אחר תכלס, ומבט בצבעים אחרים בקטלוג אל מול הצבע האמיתי שלהם יש הבדל משמעותי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה פוקסים על הכבישים בצבע הזה.

בדרך כלל בסוכנויות יש קיר עם דוגמיות של כל הצבעים אבל זה באמת קצת קשה לדמיין את האוטו בצבע הנבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...