Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לג'יפ חדש (לא מבין בזה כלום, בא מעולם הדו"ג)

4special
שימו לב! השרשור הזה בן 3396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם : )

אז ככה, לצערי מסתמן כי אני כנראה אהיה צריך לרדת מהאופנוע ולקנות רכב, אני נוסע הרבה ברחבי הארץ בגלל העבודה ועם אופנוע זה פשוט כבר נהיה קשה מידי.

מאז שאני ילד יש לי אופנועים ובחיים לא התעניינתי ברכבים, מה שכן מידי פעם הייתי לוקח את הג'ימני שיש לחבר ונוסע בשטח ומאד נהניתי.

אז חשבתי אולי ללכת לרע במיעוטו ולקנות ג'יפ, לפחות יהיה לי עם מה להינות בסופש"ים.

הבעיה שאני ממש לא מבין בזה, לא יודע ממה להתרחק ולמה להתקרב, בעיקרון אני מחפש ג'יפ חדש לא יד 2, תקציב..קשה לי לומר.. אני מניח עד 120K בערך (תרגישו חופשי לשחת עם זה לכאן ולכאן אבל לא להשתגע :-D).. אני מניח שיש גם אפשרות מימון אבל זה כבר יהיה מול החברה.

אשמח לקבל המלצות לרכבים שיש להם בד"כ ביקוש וידוע שהם אמינים.

לצערי אני יודע שג'ימני אין יותר חדשים, אבל משהו בסגנון הזה יכול להיות מעולה... תודה לעוזרים :-)

...אגב עשיתי חיפוש בפורום, לא עלה משהו מרוכז וברור שיכול לתת לי כיוון ממשי..

עריכה אחרונה על ידי 4special
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין משהו בסגנון של ג'ימיני בתור חדש. גם לא משהו שקרוב אליו מבחינת יכולת שטח.

רוב הג'פונים (קשקאי, יטי, גו'ק, קאפצו'ר) נעדרים יכולת שטח וגם ברמות מחיר האל הם בעלי הנעה קידמית בלבד.

הרכב פנאי היחיד שיש לו יכולת שטח מסוימת וגם 4X4 הוא סובארו XV עם מנוע 1.6. יש לו הנעה כפולה קבועה ויכולת שטח לא רעה מחירו מעט גבוה יותר, מתחיל ב-130 אלף ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו הוא רכב פנאי. הוא לא רכב שטח. ולהגיד שיש לויכולת שטח לא רעה זה מגוכח.

אין לך רכבי שטח אמיתיים חדשים במחירים האלו.

שמעתי כי יתכן ובקרוב יחודש היבוא של הג'ימני אבל זה לא מובטח.

ליעוץ בנוגע לרכב שטח (אמיתי) אולי כדאי לשאול באתר שמתמחה בג'יפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם : )

אז ככה, לצערי מסתמן כי אני כנראה אהיה צריך לרדת מהאופנוע ולקנות רכב, אני נוסע הרבה ברחבי הארץ בגלל העבודה ועם אופנוע זה פשוט כבר נהיה קשה מידי.

מאז שאני ילד יש לי אופנועים ובחיים לא התעניינתי ברכבים, מה שכן מידי פעם הייתי לוקח את הג'ימני שיש לחבר ונוסע בשטח ומאד נהניתי.

אז חשבתי אולי ללכת לרע במיעוטו ולקנות ג'יפ, לפחות יהיה לי עם מה להינות בסופש"ים.

הבעיה שאני ממש לא מבין בזה, לא יודע ממה להתרחק ולמה להתקרב, בעיקרון אני מחפש ג'יפ חדש לא יד 2, תקציב..קשה לי לומר.. אני מניח עד 120K בערך (תרגישו חופשי לשחת עם זה לכאן ולכאן אבל לא להשתגע :-D).. אני מניח שיש גם אפשרות מימון אבל זה כבר יהיה מול החברה.

אשמח לקבל המלצות לרכבים שיש להם בד"כ ביקוש וידוע שהם אמינים.

לצערי אני יודע שג'ימני אין יותר חדשים, אבל משהו בסגנון הזה יכול להיות מעולה... תודה לעוזרים :-)

...אגב עשיתי חיפוש בפורום, לא עלה משהו מרוכז וברור שיכול לתת לי כיוון ממשי..

אני מציע לך דווקא לא לקנות ג'יפ.

כל רכב הוא פשרה, וכשאתה נוסע הרבה ק"מ על כביש אתה צריך רכב שהפשרות שעשו אצלו הן לטובת נסיעה מרובה על כביש ולא לטובת צליחת דיונות. אתה רוצה להגיע רענן לפגישה ולא רוצה לגמור יום עבודה עם גב גמור.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך, לדעתי ההימור הכי טוב שלך הוא דווקא פורסטר עם קיט הגבהה. הקונפיגורציה הזו נותנת מענה ל 80-90% מצרכי השטח שלך ושומרת על יכולת ניהוג, אמינות וסחירות עתידית. נכון, זה לא טויוטה פראדו בשטח אבל הוא עושה את העבודה ובינינו, מרבית הכלים האלו מבלים את יומם בטיפוס על מדרכות, מאשר בשטח.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני יודע שג'ימני אין יותר חדשים, אבל משהו בסגנון הזה יכול להיות מעולה...

בעוד כחודש אמור לחזור הג'ימני למחוזותינו, ממליץ להמתין.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ג'ימני אני שומע שהוא "אוטוטו מגיע" כבר הרבה זמן, מעל שנה אני כבר ראיתי על זה שמועות ברשת..

אין לי בעיה לחכות במידה והמידע מהימן.

רגע אני גם לא ממש רואה ברירה אחרת עפ"י מה שנרשם..

אעמיק בנושא הפורסטר..

סתם להתעניינות, איזה רכב כן הייתם ממליצים בתקציב מינימלי? בלי קשר לתקציב שהקציתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה שומע, אבל קברניטי מכשירי תנועה אישרו ש"לקראת ספטמבר" (זה הניסוח המדויק שמופיע בכל כתבה עליו בזמן האחרון) הג'ימני אמור לחזור, חמוש בESP ויכולת שטח פנומנלית. (הידד לtraction control!)

אם לא זה - באמצע אוקטובר תחילת שיווק של דאצ'יה דאסטר, 4x4 דיזל ידני אמור להיכנס בתקציב שלך יופי יופי.

אם שתי האופציות לא רלוונטיות עבורך - אין באמת רכב חדש עם יכולת שטח במחיר יותר נמוך מה XV 1.6 ידני.

(כמדומני אין בכלל רכב עם הנעה כפולה במחיר יותר נמוך מזה, כרגע)

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 האופציות דווקא מעולות בשבילי!

היכן אוכל לעקוב אחרי זה? אתר אוטו מספיק טוב או שיש אתרים יותר טובים לשטח (או בכללי) שאני לא מודע אליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האתרים המרכזיים מסקרים את הנושא מן הסתם, פה ב'רכב כללי' יש שרשורים שקופצים כמו פטריות אחרי הגשם כל פעם שפיסת מידע חדשה מתגלה אודות שני הרכבים הללו. (גילוי נאות: אני פתחתי כמות נכבדת מהם, סוג של מעריץ את הדאסטר והג'ימני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו הוא רכב פנאי. הוא לא רכב שטח. ולהגיד שיש לויכולת שטח לא רעה זה מגוכח.

אין לך רכבי שטח אמיתיים חדשים במחירים האלו.

שמעתי כי יתכן ובקרוב יחודש היבוא של הג'ימני אבל זה לא מובטח.

ליעוץ בנוגע לרכב שטח (אמיתי) אולי כדאי לשאול באתר שמתמחה בג'יפים?

מגוכח? התשובה שלך מגוחכת, תרצה או לא תרצה ל-XV כן יש יכולת שטח לא רעה בכלל. נכון הוא לא רכב שטח פרופר אבל הוא כן נוסע לא רע בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההגדרה שלך לשטח היא 'לא על הכביש' אז אולי הוא נוסע לא רע.

אין סרנים חיים אין הילוך כוח אין נעילת דיפרנציאל ואין לאן להגביהה את הרכב.

בקיצור אם אתה לא מבין אל תראה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגוכח? התשובה שלך מגוחכת, תרצה או לא תרצה ל-XV כן יש יכולת שטח לא רעה בכלל. נכון הוא לא רכב שטח פרופר אבל הוא כן נוסע לא רע בשטח.

ראית יותר מדי פרסומות ביוטיוב. הרכב הזה מקסימום נוסע בשבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיכם טועים, הרכב הנ"ל נוסע גם מעבר לשבילים,' הוא דומה למדי לאחיו הגדול הפורסטר ושתיהם בעלי יכולת לא רע ועבור רב האנשים ולא עכברי השטח הם מספיקים למדי.

גם לדיסקברי אין סרנים חיים, אז גם לא הוא לא נוסע בשטח?

תעשו לי טובה :|.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...