Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לאחזקה של קליאו

player1
שימו לב! השרשור הזה בן 5632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבריוס הייתה לי Rsi שמורה ביותר לבנה , אני עדיין לא הספקתי להנות ממנה מספיק וגם לא להיות איתה במשך תקופה ארוכה ..

ואני לא יודע עדיין איך היא בטיפולים ואיך האחזקה שלה בכלל

מי שמכיר את האוטו הזה טוב ויכול לעזור לי אני ישמח ...:lol:

נתי ...

(דרך אגב , התמונת לוגו שלי היא גם ה... clio rsi שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבריוס הייתה לי Rsi שמורה ביותר לבנה , אני עדיין לא הספקתי להנות ממנה מספיק וגם לא להיות איתה במשך תקופה ארוכה ..

ואני לא יודע עדיין איך היא בטיפולים ואיך האחזקה שלה בכלל

מי שמכיר את האוטו הזה טוב ויכול לעזור לי אני ישמח ...:lol:

נתי ...

הייתה לך RSI או יש לך RSI?

אם הייתה - מה זה מעניין אותך?

אם עדיין יש - אתה תגלה בקרוב ממילא, לא?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לך RSI או יש לך RSI?

אם הייתה - מה זה מעניין אותך?

אם עדיין יש - אתה תגלה בקרוב ממילא, לא?

רוני

אתה עוקצני בסופי השבוע, אה?

אני מהמר שהייתה לו RSI בעבר, אבל היא הושבתה\נגנבה מהר מדיי, והוא עדיין לא יודע איך היא מבחינת אמינות. הוא מחפש אחת נוספת, ורוצה לדעת פרטים על האמינות שלה.

למען האמת, נכון שידעת את זה לבד אבל חיפשת לעקוץ? :razz:

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, נכון שידעת את זה לבד אבל חיפשת לעקוץ? :razz:

גם אחרי שסקורניס יקרא את ההסבר הוא לא יבין.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אחי,אני יש לי rsi כבר שנה וזה לא קל להחזיק אותה,הרבה הוצאות חלקים די יקרים אבל אם אתה לא מיתעלל בה אז היא נישמרת יפה,ומשרתת אותך בהתאם-אבל שוב,תלוי איך תישמור עליה,אני עכשיו צריך להחליף קלאץ שהוא עולה 1900 שח-(לא במוסך מרכזי)-מוסך מרכזי רוצים 3000 שח",רק שתיהיה בעיניינים.שיהיה יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
אחי,אני יש לי rsi כבר שנה וזה לא קל להחזיק אותה,הרבה הוצאות חלקים די יקרים אבל אם אתה לא מיתעלל בה אז היא נישמרת יפה,ומשרתת אותך בהתאם-אבל שוב,תלוי איך תישמור עליה,אני עכשיו צריך להחליף קלאץ שהוא עולה 1900 שח-(לא במוסך מרכזי)-מוסך מרכזי רוצים 3000 שח",רק שתיהיה בעיניינים.שיהיה יום טוב

:shock::shock: 1900 שקל על הקלאץ ועבודה?????הקלאץ חדש יעלה 800 שקל ועבודה בסביבות 600 שקל הכול ביחד 1400-1500 שקל.כנראה המוסך שלך מז++ן לך מוח.

יש לי RSI בבעלותי כבר 4 שנים ואני די מרוצה ממנה.היא משרתה אותי יפה מאד.אפילו לא עלה על הגרר.ולא עשתה לי בעיות.ואזחקה..פשוט הבדיחה בשבילי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...