Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקיט התקנת מצלמת רוורס

שימו לב! השרשור הזה בן 2752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נקצר בתהליכים ,מדובר בטיוטה קורולה 2008 כמו שחלקכם יודעים .

EBAY פיתה אותי בגלל המחיר וחבר אמר שקנה וזאת "התקנה קלילה" וגם מצלמה טובה .

לגבי קלילה אני בספק, לגבי טובה הוא צדק:-D

אבל אין פלסטיקה שתעצור אותי!

זאת המצלמה -

http://www.ebay.com/itm/190970821877?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

התלבטתי בהתחלה עם לקנות אחת בקידוח /שבא ליד מנורות לוחית הרישוי ,לבסוף מכל מיני שיקולים החלטתי ללכת על קידוח (אין טעם לפרט).

עכשיו לגבי התמונות -לעלות באיכות טובה אני לא יודע ,לשבת שעות ולהקטין תמונה תמונה לא בשבילי.

הדרך הנוחה בשבילי זה הפייסבוק.

לאלה שאין בפייסבוק

זה השם משתמש והסיסמא של סתם משתמש שלי ,תיכנסו ותוכלו לראות את התמונות -

!וקח נפתרת בעיית התמונות!

שם משתמש[email protected]

סיסמא[email protected]

אם למישהו יש שאלה אשמח לענות.

לגבי ההתתקנה התחלתי בקדיחה של החור ,אח"כ פירוק של כל הפלסטיקה על מנת להעביר את כבל הRCA(תראו בתמונות)

חיברתי את הכבל ,ואז יש לחבר את החשמל של המצלמת רוורס לאור רוורס,גיליתי כי החיישני רוורס יש להם חור שמגיע לאוטו השחלתי משם את הכבל,

סגרתי את האיטום ואטמתי מחדש

. ואז אמרתי למה לי להגיע עד המנורה? כדי לתת חשמל למצלמה

חיכה לי מין בקר של החיישני רוורס הוא מחולק ל6 תאים אחד לכל חיישן,אחד לא ידוע ,ואחד שנותן את החשמל גישרתי לשם את החשמל המצלמה ,קיבלה 12V ברגע שמכניסים לרוורס והמסך מראה את התמונה.

בנוסף,

הקטע הזה לא מדובר בכל אוטו

לכן הוספתי את זה בסוף כיוון שהמולטימדיה היא מולטימדיה מובנית זה קצת סיבך את העניין יש פלאג שעליו מחובר בננה למצלמה קדמית,אחורית ועוד כבל שרשום עליו משהו לא ברור שנועד למצלמה האחורית.

בסופו של דבר על מנת שהמסך יפעיל ישר את המצלמה וינמיך את המוזיקה גיליתי שהכבל הזה צריך לקבל 1 לוגי על מנת שמה שרשמתי יקרה.

אז בנוסף לכל מה שרשמתי למעלה העברתי עוד כבל רמקול מסכן אל החוט במולטימידה ול+ של החשמל של המצלמה ובסופו של דבר הכל פועל מושלם וכלום לא נשבר.

בהרבה מכוניות אין את הכבל הזה ואין צורך בו אז למי שירצה להתקין מצלמה כעקרון ברוב הרכבים זקוקים רק לשני כבלים RCA

+- 12V ברוורס בשביל המצלמה

אלה התמונות תהנו-(רשמתי ליד כל תמונה בערך מה עשיתי בדיוק לאלה שרוצים להבין ולא מבינים )

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005541858876&sk=photos&collection_token=100005541858876%3A2305272732%3A69&set=a.261241930737200.1073741826.100005541858876&type=3&uploaded=45

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005541858876&sk=photos&collection_token=100005541858876%3A2305272732%3A69&set=a.261241930737200.1073741826.100005541858876&type=3&uploaded=45

עריכה אחרונה על ידי oran corolla
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד אחי.

עבודה יפה מאוד.

המוןן תמונות חח

מה זה האיטיום הזה שעשית?

אגב בתמונה האחרונה שצילמת את המסך, עם רכב מאחורה. התמונה לא נראית ברורה. זה בגלל הצילום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד אחי.

עבודה יפה מאוד.

המוןן תמונות חח

מה זה האיטיום הזה שעשית?

אגב בתמונה האחרונה שצילמת את המסך, עם רכב מאחורה. התמונה לא נראית ברורה. זה בגלל הצילום?

כן אחי התמונה מטושטשת קצת, וגם צילמתי בזמן רוורס, ואני גבר לעשות 2 דברים ביחד זה קשה:-D

לגבי האיטום הזה שעשיתי זה סוג של נייר כסף דביק, אבא שלי עובד במיזוג אוויר ומשתמשים בזה לאיטום של תעלות אוויר מפח ודברים כאלה .

אז אטמתי בקטנה שיהיה לב שקט ,כי גם ככה לא יכול להיכנס משם מים אבל ליתר ביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו אורן! כל הכבוד, לא יודע איך היה לי כח לעשות פרוייקט כזה,

הייתי מתעייף ומוותר מההתחלה :D תתחדש, עבודה יפה מאוד!!

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני קונה את המצלמה ומגיע אלייך עם הרכב של אמא שלי (עם מערכת מולטימדיה) אתה תוכל להרכיב את זה, בתשלום כמובן?

עבודה נפלאה.. הלוואי ולא היו לי 2 ידיים שמאליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני קונה את המצלמה ומגיע אלייך עם הרכב של אמא שלי (עם מערכת מולטימדיה) אתה תוכל להרכיב את זה, בתשלום כמובן?

עבודה נפלאה.. הלוואי ולא היו לי 2 ידיים שמאליות

בשמחה ,באיזה רכב מדובר רק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבק איטום אחי.

זה דבק שקונים בחניות של מיזוג אוויר אני לא יודע איך קוראים לזה .

אבל תבקש נייר כסף דביק לשרשורי, הם יבינו מה אתה רוצה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...