Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תח"צ בכביש החוף? פחח, הצחקתם את אדון ישראלי

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתיב + הוא רעיון נחמד רק שהוא היה צריך להיות הנתיב השמאלי ביותר ולא הימני.

אבל מה ששמאלי לא תופס :-P

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נראה לי מבין משהו. אז גם אנשים עם תואר אומרים שזה לא יעבוד, לא רק גולשים טיפשים בפורום.

מה הסיכוי שיירדו מהעץ? השאלה אם קיים מושג כזה אצלם בכלל.

היום הזכירו שיפור של 8 דקות בין הנתיבים שזה פחות מהזמן שיקח לי לאסוף איזה משה מצוי. מישהו בתקשורת השווה את זה לזמן הנסיעה מלפני ההפקעה?

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע. יצא לי כבר להזדחל... אני רק אומר שהם במשרד התחבורה מתעלמים מהנתון הזה, אז לפחות שיפעילו עליהם לחץ ויעמתו אותם עם זה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיעשו rollback לרעיון המפגר הזה אם תורכב ממשלה שבה יהיה שר תחבורה אחר ו/או תתרחש תאונת דרכים קטלנית כשמישהו ינסה להשתלב/לצאת מכביש החוף דרך הנתיב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה השני ולא הראשון.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבוא איילון מתחיל פקק של כ7-10 דקות בשעות הצהריים המאוחרות, לפני הנתיב פלוס לא היה שם אף פעם פקק, רק עומס רגיל בנתיב הימני ביציאה למחלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תודה באמת שמאפשרים לי לנהוג שם ב 12 בלילה.

הם היו צריכים להגביל את זה נטו לשעות השיא, אין סיבה שב 9 בערב בנאדם לא יוכל לנסוע על הנתיב, גם לא סביר לבקש ממנו להשתמש בקארפול בשעות כאלה.

חוץ מזה שלא רק הנתיב הספציפי הזה אמור להיות מוגבל בשעות אלא כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו חוץ ממני, שם לב שהפקק ב-2 השבוע, עבר מפולג-וינגייט לשפיים-הסירה?

היתכן ששינוי פשוט כמו מחיקת הסימונים וציורם מחדש (במקרה, לצורך הנת"צ המטופש, אבל עדיין) פתר את ההאטה הלא-מוסברת בווינגייט?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו חוץ ממני, שם לב שהפקק ב-2 השבוע, עבר מפולג-וינגייט לשפיים-הסירה?היתכן ששינוי פשוט כמו מחיקת הסימונים וציורם מחדש (במקרה, לצורך הנת"צ המטופש, אבל עדיין) פתר את ההאטה הלא-מוסברת בווינגייט?
האמת היא שאין יותר פקקים....בדר"כ כשהייתי יוצא מהבית אחרי השעה 7:00, הייתי מגיע לתל אביב תוך 1:00 +.בשבוע האחרון, מאז השינוי ועדכון הנתיב נוסף אני תוך 45 דקות בתל אביב.נכון, יש האטה אחרי שפיים אבל הוא נסבל ביותר.אם זה ימשיך כך, אשרינו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...