Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זימון למתן עדות

שימו לב! השרשור הזה בן 3539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כמה חודשים הייתי מעורב בתאונה.

התאונה נעשתה עם רכב שנרכש באמצעות חוזה ליסינג מימוני.

בעת התאונה עדיין לא שולם כל הסכום על הרכב.

האשמה בתאונה היא של נהג ברכב אחר ולא אני.

הרכב שנהגתי בו הושבת בתאונה ונדמה לי שגם שלו.

קיבלתי לפני כמה ימים מכתב ממשרד עורכי דין שמזמן אותי לתת עדות בעניין התאונה, משרד עורכי הדין מטפל בתיק הזה מטעם חברת ההשכרה.

האם זה דבר מקובל?

האם אני נתבע על ידי חברת ההשכרה או שזה רק לתת פרטים על התאונה לצורך חברת הביטוח של הנהג האשם?

אם יש צורך אסרוק את המכתב

תודה.

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שישלמו לך על הטרחה וביטול הזמן בעדות אז יש לבקש מהם שיזמנו אותך רשמית דרך בית המשפט.

אחרת אתה עלול לקחת חופש מהעבודה, לנסוע לבית המשפט (לך תדע איפה תתנהל התביעה), לשלם חניה, להמתין שעתיים ואז להבין שסגרו עסקה ואתה משוחרר ולא משלמים לך כלום...

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לעו"ד

אנא המצא לי הזמנה למתן עדות רשמית מטעם בית המשפט

ובסיום עדותך תדאג שהשופט יפסוק לך את המגיע לך.

אם במקרה שכרך גבוה מהממוצע, אם העדות ניתנת בבאר שבאע למשל ואתה בא מקרית שמונה , אז כולל הוצאות נסיעה והזמן של הנסיעה.

רק בדרך הזאת לא תהיה תלוי בטוב ליבו של העו"ד שאחרי שתעיד כבר לא יכיר אותך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מופיע במסמך ששכר העדות ישולם, אתה מודיע לעו״ד שלקחת יום חופש מהעבודה והם משלמים על פי חוק , דבר שני אותך לא תובעים אתה מגיע מטעם התביעה יחד עם עורכי הדין של החברה, אתה מוסר את העדות רק על סמך מה שאתה זוכר מהתאונה ,אותו עו״ד צריך להכין אותך לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להגיע עד שלא תקבל הזמנה רשמית מביהמ"ש.

ולא פלא שלא קיבלת הזמנה כזאת, כי מי שצריך לשלם לך הוא הצד שמזמין אותך.

עריכה אחרונה על ידי 2pac
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להגיע עד שלא תקבל הזמנה רשמית מביהמ"ש.

ולא פלא שלא קיבלת הזמנה כזאת, כי מי שצריך לשלם לך הוא הצד שמזמין אותך.

הוא לא חייב אתה צודק, אבל אם הוא נידרש על ידי התובע והוא לא רוצה להגיע אז התביעה תזמן אותו דרך בית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לפות"ש.

אני קיבלתי מכתב דומה, רק שבמקרה שלי זה היה עותק שנשלח לבית משפט וגם הופץ אליי. לאחר כמה ימים קיבלתי זימון רשמי מבית המשפט. הגעתי לבית-משפט השלום בת"א, ישבתי שעה, בסוף הגיעו להסדר טיעון ובכלל לא נתתי עדות. הרשם פסק לי 250 ש"ח שכר טרחה שטרם קיבלתי [עברו חמישה חודשים].

אם אתה עד, אז אתה לא צד בעניין. אתה אמור לספר מה קרה בדיוק וזהו. בלי לשקר, בלי לתחמן, בלי לנסות ולעזור לחברת הליסינג שלך. אתה מספר את האמת והולך הביתה. דאג לבקש ששמך יצוין בפרוטוקול בתור עד, אחרת לא תוכל לקבל אישור ממזכירות בית-המשפט ששימשת כעד במשפט [אם תצטרך].

השרשור שלי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?519379-%D7%96%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%93-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98&highlight=%D7%96%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%AA%D7%99

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...