Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המוכרת שיקרה עלינו לגבי מצב הרכב.

שימו לב! השרשור הזה בן 3544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אז ככה ביום ראשון רכשתי פג'ו 206 האוטו היה ניראה יחסית שמור עם קילומטראז נמוך וכמה מכות פח.

המוכרת טענה שיש מכה "קטנה" מאחורה ושסידרה אותה , חשוב לציין האוטו ניראה כל כך טוב ושמור ופשוט סמכתי עליה ולקחו את הרכב ללא בדיקה.

היום הלכנו לקבל הצעת מחיר על פחחות וצבע (לאדם רגיל זה לא יפריע המצב של הרכב אבל לי זה היה חשוב מאוד שהכל יהיה חדש ונקי וישר) , פתאום המכה "הקטנה" שהצהירה עליה המוכרת של הרכב לא ממש גדולה ובוא נגיד את זה ככה , אני יתן לתמונות לדבר:

2n1huua.jpg

1z2hg1k.jpg

1zcon81.jpg

למי שלא ממש מבחין בבעיה חוץ מהפח העקום , יש רווח בין הבאגז' לרצפה של הבגאז' מכה דיי רצינית , מיד התקשרנו למוכרת ודיברנו איתה והיא די התחמקה מאחראיות ,ואיימנו עליה בתביעה כי היא שיקרה עלינו. סה"כ הכל כולל הכל לתקן + צביעה ופחחות = 8 אלף שקל וזה עוד אחרי הנחה כי הפחח הוא חבר של אבא שלי.

אני יודע שיצאתי טיפש בקטע הזה שלא לקחתי את הרכב לבדיקה אבל חשוב לציין שהרכב היה ניראה טוב (חוץ מהמכות פח) ושמור ,המוכרת הצהירה שיש מכה קטנה מאחור ושזה לא כל כך נורא , עוד בתמונה אפשר להשים לב לספוג השחור שהמוכרת שמה היא ניסתה להסתיר את המכה , מה שאנחנו דורשים זה חצי חצי תשלום.

מי לדעתכם צודק ומה אפשר לעשות ?

(אם זה לא הפורום המתאים אז מצטער זה,נא להעביר לפורום המתאים).

עריכה אחרונה על ידי FlicK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לך שום קייס נגדה. ראית את הרכב, נדלקת עליו, החלטת לחסוך על בדיקה ואכלת אותה.

היא לא רימתה אותך - מבחינתה זאת באמת מכה קטנה. זאת חובתך בתור קונה לבדוק את הדברים האלה לפני שאתה מכניס את היד לכיס ומוציא ממנו כמה עשרות אלפי שקלים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול, אבל היא סיפרה לך על המכה, אתה ידעת על המכה והחלטת לקנות את הרכב.

היא לא הסתירה ממך כלום, אתה החלטת לקנות את החתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעת החברים פה,אין לך משהו לעשות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאת חומוס. היא אמרה לך על המכה. אין לך אלא להלין על עצמך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הודעת המכירה ושם לא מצוין כי הרכב ספג מכה משמעותית, תוך שרכשת את הרכב במחיר השוק, שווה לך להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המודעה , לא מצויין שם כלום לגבי המכה.

לכל שאר המגיבים שאומרים לכם מכה קטנה לא מצפים למכה כזאת.

ציפיתי באמת למכה קטנה , אם זה היה רק פח עקום לא הייתה בעיה אבל נוצר שם רווח מטורף.

עריכה אחרונה על ידי FlicK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את הודעת המכירה ושם לא מצוין כי הרכב ספג מכה משמעותית, תוך שרכשת את הרכב במחיר השוק, שווה לך להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

כמה מכוניות למכירה שספגו מכה משמעותית ראית עם ציון המכה במודעה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכרת פחחית?

היא יודעת שיש מכה קטנה, לא כמה עולה לתקן את זה ואיזה נזק נסתר קיים, והיא גם לא הסתירה את זה ממך.

אתה בתור הקונה הייתה יכול לקחת את הרכב ולבדוק אותו לפני הקנייה, בחרת שלא לעשות את זה ופה ניגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה נחשב מכת שלדה?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן את הרכב, דאג שבחשבונית התיקון יהיו כמה שיותר פרטים על המכה, צלם הרבה תמונות והגש תביעה על מלוא סכום התיקון. אם יש לך הקלטות של המוכרת זה טוב, אם אין דבר איתה שוב ותקליט אותה, אולי היא תספק גירסה אשר תהיה נוחה לך בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן את הרכב, דאג שבחשבונית התיקון יהיו כמה שיותר פרטים על המכה, צלם הרבה תמונות והגש תביעה על מלוא סכום התיקון. אם יש לך הקלטות של המוכרת זה טוב, אם אין דבר איתה שוב ותקליט אותה, אולי היא תספק גירסה אשר תהיה נוחה לך בהמשך.

תגיד, אתה אמיתי?

פותח השרשור, אם ברצונך למזער את נזקיך אז אני ממליץ לך בחום להתעלם מהתגובה המצוטטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון אנחנו מסתכלים על רצפת תא המטען איפה שאמור להיות הגלגל החלופי?

הנזק נגרם כנראה או מפגיעה של רכב או תאונה עצמית כנגד משהו בחניה.

להגיד לך שלעין הלא מאד מקצועית שלי זה נראה כמו נזק חמור? קשה לי, זה קצת מעיכות ברצפה והדופן שפשוט נקרעה ממנו.

תיקון של 8,000 ש"ח?! תחליף פחח. יתרה מכך, תדאג לסגור את הפער (כנראה בריתוך) ולאטום את המקום כמו שצריך, אם אין נזק לשאר חלקי השלדה באזור אז התמונה הכוללת היא לא קשה כפי שאתה מתאר אותה.

יש פחחים מומלצים בפורום תפנה למי שקרוב אליך ותקבל הצעת מחיר נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הגברת היא לא פחחית מומחית ובשבילה זו נחשבת למכה קטנה.

גם אני עשיתי טעות דומה כשקניתי רכב ראשון. אין מה לעשות. ככה לומדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...