Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גאנטים מידה 195/65/15 מפוקוס יתאימו לוולו עם 195/60/15?

206_
שימו לב! השרשור הזה בן 3552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מקווה שזה שייך לפה,יש לי גאנטים מידה: 195/65/15 שירדו מהפוקוס שלי וכעט אני לפני רכישה של וולו שיש עליה: 195/60/15

זה יתאים ?

זה חוקי ?

תודה לעוזרים.

בברכה 206_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתאים- כן

חוקי- לא. מספיק מבט אחד של שוטר/ בוחן ברשיון ובצמיג.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על הג'אנטים בלבד, ונתוני מס' הברגים ומרווחם, כמו גם נתון הקדח המרכזי ונתון האופסט מתאימים בין הדגמים - אין שום בעיה.

יחד עם זאת תצטרך להתאים את מידת הצמיג לזו הרשומה ברשיון או לבדוק מידות חליפיות שמאושרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על הג'אנטים בלבד, ונתוני מס' הברגים ומרווחם, כמו גם נתון הקדח המרכזי ונתון האופסט מתאימים בין הדגמים - אין שום בעיה.

יחד עם זאת תצטרך להתאים את מידת הצמיג לזו הרשומה ברשיון או לבדוק מידות חליפיות שמאושרות.

קודם כל תודה הרכב נרכש זה פרוצדורה ארוכה כדי לאשר את זה או שזה שטויות?

תודה.

בברכה 206_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא! קניתי מחבר של המשפחה

ולשאלתי האם זה פרוצדורה לשנות את המידה???

עריכה אחרונה על ידי 206_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, הפרוצדורה רשומה בשרשור ההוא והיא פשוטה אם מידת הצמיגים מאושרת לדגם הרכב המדובר (שהוא?!), אחרת תאלץ לרכוש צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, הפרוצדורה רשומה בשרשור ההוא והיא פשוטה אם מידת הצמיגים מאושרת לדגם הרכב המדובר (שהוא?!), אחרת תאלץ לרכוש צמיגים חדשים.

וולו S70 T5 יד ראשונה אם 110 אלף קילומטר בלבד !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מתלהב מהרכישה, אבל הקילומטרז' לא ממש רלוונטי לשרשור...

המידות המתאימות לרכב בהסתמך על מידע שנמצא בפורום: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%92-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D&p=1095765&viewfull=1#post1095765

משמע, גם אם הג'אנטים מתאימים לרכב, מידת הצמיגים בפוקוס אינם ותזדקק לסט חדש בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מתלהב מהרכישה, אבל הקילומטרז' לא ממש רלוונטי לשרשור...

המידות המתאימות לרכב בהסתמך על מידע שנמצא בפורום: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%92-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D&p=1095765&viewfull=1#post1095765

משמע, גם אם הג'אנטים מתאימים לרכב, מידת הצמיגים בפוקוס אינם ותזדקק לסט חדש בהתאם.

ממש מוזר מורכב על הרכב 195/60/15 וכפי שרשום בליק למעלה המידות הם :

1. 185/65R15 חישוק 6X15

בכל אופן תודה אלך למשרד הרישוי ואבדוק את העניין הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לעדכן?

אם המידה שמורכבת כרגע על האוטו (הוולוו) היא 195/60/15, אין מה לעדכן. זוהי מידה מאושרת.

אם המידה שמורכבת על הרכב היא 195/65/15, זוהי מידה שאינה מאושרת ולא סביר שיאשרו אותה במכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ להחליף ולאשר, הג'אנטים מתאימים בכלל?!

אומנם פורד ווולוו חולקים הרבה חלקים, אבל אני חושב שהS70 היא מלפני עידן פורד בוולוו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...