Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה של פיוניר avh-x8550bt מעוניין לרכוש

roee24
שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין במערכת מולטימדיה של פיוניר דגם : avh-x8550bt עלות המכשיר 2800

מסך 7 אינצ האם זה יתאים לפולו tsi שנת 2011 שברשותי ? ודה על העזרה

מצורף לינק למוצר http://tomcar.co.il/index.php?route=product/product&path=59&product_id=75

והאם החנות אמינה ? והאם יש אחריות של פיוניר עצמה בבקשה מי שרכש להגיב תודה

עריכה אחרונה על ידי roee24

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט מכשיר טוב

אתה תצתרך מסגרת רדיו שתחליף את המערכת המקורית.

מכשירים של פיוניר מגיעים ביבוא מקביל במחירים יותר זולים

או ע"י היבואן עוזי רדיו במחירים גבוהים יותר.

אם אני לא טועה מכשירים של עוזי רדיו גם תומכים עברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה , אבל איפה בחיפה והקריות אפשר למצוא מחיר זול אצל יבואן מקביל , והאם יש באיזור שאמרתי יבואן מקביל עם מחירים זולים יותר מעוזי רדיו שהוא היבואן הרשמי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אבל אני חושש לרכוש מוצרי פיוניר שהם לא היבואן הרשמי עוזי רדיו , והבעיה גם היא המחיר המוגזם שעוזי רדיו לוקח על המוצרים , רציתי לדעת אם החנות טום-קאר מוכרת מוצרים שהם חדשים ולא מחודשים או שתיקנו ומכרו , מפחיד אותי שזה ככה , ולגביי האחריות באתר כתוב שזה של פיוניר אבל פיוניר עצמה אומרת באתר שלה שטום-קאר זה לא יבואן רשמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, זה המחיר בעוזי רדיו.

אם אתה מתעקש לקנות שם, אני הייתי קונה כבר את ה 8650BT, גרסא משודרגת בהרבה בתחום האודיו (לפי אתר פיוניר האוסטרלי) ורק כ 700 ש"ח הבדל (הייתי בעוזי רדיו אתמול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה והעזרה , אבל מה מיוחד ב 8650bt לעומת ה 8550bt חוץ מהשם של הדגם ? וחוץ מזה שזה חדש ? הוסיפו תוספות אחרות ? אחרי הכל שנה עברה מאז ולא ראיתי שינויים שחיפשתי ביוטיוב , סתם לזרוק עוד 700 שקלים לפח בגלל דגם שם חדש שלא הוסיפו כלום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש MIXTRAX משופר, Time Allignment שזה מרכיב חשוב ביותר, הוסיפו 5 ערוצים לאקולייזר (כיוון מוזיקה), רכיבי אודיו משופרים, ועוד כמה דברים ששיפרו. בכללי לפי האתר הם שיפרו כל מיני שטויות שיעזרו לחווית הסאונד ברכב. קח ותעשה השוואה.

בהשוואה תכנס ללשונית ה FEATURES ובכללי תסתכל על הכול שם

8550 - http://www.pioneer.com.au/au/products/25/109/281/AVH-X8550BT/page.html

8650 - http://www.pioneer.com.au/au/products/25/109/281/AVH-X8650BT/page.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה , אם כבר עדיף את הדגם החדש כי אתה אומר ששיפרו כמה דברים חשובים בסאונד

זה לא אני אמרתי, לפי האתר שלהם הם ציינו שהם שיפרו כמה דברים. מכשיר מצויין אבל ללא ספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Soogood איפה רכשת את המכשיר ? וכמה עלה ?

שמע, יש לך את החנויות הרגילות במחיר של פלוס מינוס 2700-2800, ויש לך את עוזי רדיו במחיר של 4000-5000. תחליט אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...