Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למלונות יוקרה\פאר ברודוס \ כרתים באיזור ספטמבר?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לנסוע לכרתים \ רודוס ומחפש מלון יוקרה\פאר. משהו בסגנון של דן אילת \ בראשית.

מעדיף שתהיה בריכה פרטית בחדר.

5 כוכבים \ 5 כוכבים דלקס.

אני לא מכיר שום דבר באיזור, לכן אשמח אם מישהו יוכל לפרט מהנסיון שלו, וכמובן לשמוע כמה יעלה בערך 4 לילות לזוג.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פחות ממליץ על המלון הזה, אלא אם אתם לא מתכוונים לצאת ממנו, הוא דיי באמצע שום מקום.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתי במלון Elounda Peninsula , מלון יוקרתי שנחשב ל 6 כוכבים או משהו כזה. כל החדרים הם בעצם וילות, חלקם עם בריכה משותפת לכמה וילות וחלקם עם בריכה פרטית לגמרי. גם הספא והחוף של המלון היו מדהימים.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקר טוב

דורון,לא מסכים איתך.

מלון נופש לא אמור להיות בתוך מרכז עיר סואן.

המלון נמצא על חוף פרטי כ 10 ק"מ מהעיר רודוס.

הייתי בו בעצמי, והוא מצויין.

אילן

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בקר טוב

דורון,לא מסכים איתך.

מלון נופש לא אמור להיות בתוך מרכז עיר סואן.

המלון נמצא על חוף פרטי כ 10 ק"מ מהעיר רודוס.

הייתי בו בעצמי, והוא מצויין.

אילן

תודה חבר, שלחתי לך מייל.

אשמח לשמוע טווחי מחיר.

בינתיים שמתי עין על המלון הבא - Blue Sea Resort & Spa

http://www.bluesea.gr/

התכוונתי למלון הזה בכרתים.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתי במלון Elounda Peninsula , מלון יוקרתי שנחשב ל 6 כוכבים או משהו כזה. כל החדרים הם בעצם וילות, חלקם עם בריכה משותפת לכמה וילות וחלקם עם בריכה פרטית לגמרי. גם הספא והחוף של המלון היו מדהימים.

אני מניח שהמחירים השתנו מאז, אבל בכל זאת- כמה עלתה החבילה כולל טיסות? לכמה זמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק ואשמח להמלצות שרלבנטיות למשפחות (כלומר שיש שם גם מגלשות נניח, מועדון לילדים, בריכת תינוקות וכו') - ילד בן 7 + ילדה בת 3.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי במלון IXIAN פעמיים, והיה מעולה, אבל הבנתי מהתגובות האחרונות בטריפ אדוויסור שהתחלפה שם

החברה המנהלת, והאיכות ירדה פלאים. כמו כן אנחנו היינו בסוויטות עם הבריכה הפרטית, והבנתי שיותר לא

מאפשרים לשהות בהן עם ילדים. יכול להיות שהיה מקרה של ילדים שנפלו למים, ובגלל זה הם אוסרים את זה.

לגבי Elounda, רצינו להזמין לשם מקום. לחדרי המשפחה לא היה מקום עוד מפברואר...

יכול להיות שחדרים "רגילים" יהיו זמינים.

בסוף הזמנו למלון "לה מרקיז", ומקווים לא להתאכזב.:-D

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הייתי באחד מהמלונות היותר חדשים ברודוס:

http://www.tripadvisor.co.il/Hotel_Review-g635613-d2017781-Reviews-Atrium_Platinum_Hotel-Rhodes_Town_Rhodes_Dodecanese.html

מלון יפייפיה קרוב לעיר העתיקה ומרכז העיר החדשה.

לא מלון לילדים ממש אבל יופי של מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לה למרקיז ברודוס מעולה. שווה לעשות מאמץ להיות בחדרי הקרקע ליד הבריכות ולא בבניין הראשי.

יש בו קלאב לילדים, חוף ים נחמד ולא רחוק מהמלון משהו כמו עשר דקות יש ג'ימבורי ענק ומומלץ (למי שבא עם ילדים כמובן), רק צריך לבדוק מראש מתי הוא פתוח כי הוא לא פתוח כל יום.

בנוסף למי שכבר נמצא באזור אני ממליץ לשכור יום אחד רכב ולהגיע לחוף שנקרא צביקס. זה משהו כמו 25 דקות נסיעה ממלון לה מרקיז. מדובר בחוף מקסים בין שני הרים מומלץ ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם החברה, ככה שלא מפריע לי שאי אפשר להכניס ילדים לחדר. המלונות שאתם מדברים עליהם הם ברמה של מינימום 5 כוכבים ? (זה מה שאני מחפש) כמה עלה לכם לילה ? בעונה\לא בעונה? כמה עלתה הטיסה? דרך חברה ישראלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...