Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז או קיה ריו ? ( 2014 אוטומטית)

theskepti
שימו לב! השרשור הזה בן 3554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, בימים הקרובים אני עומד לקנות אוטו והאופציות המעודפות עליי במחיר הזה זה ה- מיצבוישי אטראז והקיה ריו...

מה אתם אומרים? מה יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן מרווחות מאחור ועם תא מטען גדול,לריו יתרון בדמות מושבים טובים יותר,מנוע שקט יותר,ה מיצובישי חסכונית יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מעלי אומר "ללא ספק" אך לא מסביר את עצמו.

לא פרטת מה הצרכים שלך.

מציע שתעשה השוואה מפורטת > ראה השוואה בין שני הרכבים כאן

לדעתי, בגלל שמדובר ברכבים יחסית דומים ומאותה קטגוריה, צריך לבדוק טוב את עניין המחיר.

האם בדקת מחיר לרכבי 0 ק"מ? מציע לך לפנות לאתר מוטורי ולברר איתם. ממה שאני יודע המחיר לאטראז' (דגם אינבייט) כ- 81,000 ש"ח על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן מרווחות מאחור ועם תא מטען גדול,לריו יתרון בדמות מושבים טובים יותר,מנוע שקט יותר,ה מיצובישי חסכונית יותר.

על מה היית הולך? למה יש שוק יותר... השוק זה הדבר החשוב...

ללא ספק, קיה זאת אופציה יותר טובה מכל הבחינות. לדעתי, אטראז' נראה ומתנהג כמו פרויקט "עשה זאת בעצמך".:?

מזאתמרת אחי?

לא פרטת מה הצרכים שלך.

לדעתי, בגלל שמדובר ברכבים יחסית דומים ומאותה קטגוריה, צריך לבדוק טוב את עניין המחיר.

האם בדקת מחיר לרכבי 0 ק"מ? מציע לך לפנות לאתר מוטורי ולברר איתם. ממה שאני יודע המחיר לאטראז' (דגם אינבייט) כ- 81,000 ש"ח על הכביש.

על מה אבל אתה היית הולך? ובמוטורי הזו, הרכב שאני קונה נקרא חדש מהחברה או יד ראשונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוטורי הרכבים הם חדשים מהחברה ויד ראשונה. בעצם אתה קונה רכב שהוא יד שנייה, אבל אף אחד לא נוסע בו והוא חדש לחלוטין עם הניילונים ו(כמעט) 0 קילומטרים על השעון.

אני לא הייתי הולך על אף אחד מהרכבים האלו. הריו בזבזנית בדלק והאטראז' מרגישה כמו רכב משנת 1999.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו מרווחת (גם המושבים וגם תא המטען) , התנהגות כביש טובה ונסיעה חלקה..

לגביי הדלק זה באמת תלוי נהג כמובן , אבל היא לא שתיינית יותר מהסופר מיני האחרות.

לגביי האטראז אני רואה שכולנו מסכימים שעדיף שלהתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, למה בחרת דווקא בשתי אופציות גרועות אלה? אם אתה מתעקש אז האטראז' עדיפה בגלל צריכת דלק שפויה יותר ומחיר רכישה. היתרון היחיד של הריו הוא האריזה המודרנית. מתחת למכסה המנוע מדובר בשני רכבים משנות ה-90.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק שנות ה90 בריו? העיצוב המודרני?הבטיחות?המושבים התומכים? החיסרון שלה זה מנוע עצל מעבר לזה רכס סטנדרטי,בטח לעומת מחיר שלו.

לגבי השאלה של שוק,לדעתי הוא יהיה דומה,הריו רכב פופולרי הליסינג וגם תהיה האטראז שגם תהיה בצבא.

כמו שאמרתי אם אין צורך בתא מטען ממש גדול,הקליטו תהיה עדיפה משתיהן אם כי יקרה במהאטראז.

אבל גם לך ככה,מאוד ממליץ לבדוק את השברולט סוניק ב 90 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, למה בחרת דווקא בשתי אופציות גרועות אלה? אם אתה מתעקש אז האטראז' עדיפה בגלל צריכת דלק שפויה יותר ומחיר רכישה. היתרון היחיד של הריו הוא האריזה המודרנית. מתחת למכסה המנוע מדובר בשני רכבים משנות ה-90.

מה בדיוק שנות ה90 בריו? העיצוב המודרני?הבטיחות?המושבים התומכים? החיסרון שלה זה מנוע עצל מעבר לזה רכס סטנדרטי,בטח לעומת מחיר שלו.

לגבי השאלה של שוק,לדעתי הוא יהיה דומה,הריו רכב פופולרי הליסינג וגם תהיה האטראז שגם תהיה בצבא.

כמו שאמרתי אם אין צורך בתא מטען ממש גדול,הקליטו תהיה עדיפה משתיהן אם כי יקרה במהאטראז.

אבל גם לך ככה,מאוד ממליץ לבדוק את השברולט סוניק ב 90 אלף.

אז על איזה רכב אתם ממליצים חוץ מהשני אופציות האלה? כנראה שהקיה ריו ירדה מהאופציה של הקנייה וגם המיצבושי...

בנתיים מה שעומד על הפרק זה הסקודה פאביה...

מה אתם אומרים עליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 עם 110 כ"ס זה מצוין.

התיבת 4 הילוכים אוטומטית המיושנת חונקת אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאביה כבר ותיק בשוק,עם בטיחות פחות טובה מהרכבים החדשים,אין שום הגיון לקנות פאביה ולא קליאו,במיוחד כשיש שם את הגיר השינוי במחלוקת dsg מבחינת אמינות.

מסכים לגבי התיבה,אבל חוץ מזה במחיר שלה אין מתחרות שהם טובות יותר,הכי קרובה אליה זאת הסיאט טולדו אבל היא יקרה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת מה הדרישות שלך מרכב. הוא מיועד ליחיד או משפחה? מה התקציב? יש המון אופציות טובות. הפאביה טובה אבל מיושנת והמחליפה בדרך. מצטרף להמלצה על הקליאו. אלא אם יש לך ילדים ואז זו בעיה כי מאחורה צפוף. לי יש פורד פיאסטה ואני מרוצה עד הגג. אתה יכול לרכוש אותה חדשה דרך חברת ליסינג ב-87 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על פיאסטה 2014. יש לי אמנם ידנית אבל הרכב עצמו לא אכזב אותי.

רכשתי אותה ב-73 אלף, אוטו' עולה 10-15 אלף יותר.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פרטת מה הצרכים שלך.

כן, לי אין ספק קיה יותר טובה מ"מכונת הזמן" תוצרת מיצובישי שמחזירה אותנו לשנות ה-90 גם מבחינת העיצוב החיצוני וגם מבחינת התנהגות כביש וביצועים. גם לריו יש מגרעות, אני לא אומר שהיא מושלמת אבל לפחות היא הרבה יותר "אוטו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...