Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה של רכב יונדאי i30 חשש מוצדק או לא ?

doronben00
שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אבקש לקבל חוות דעת עבור הבדיקה המצורפת

עבור רכב יודנאי i30

שנת 2009

ק"מ 98 אלף

יד 2 מלליסינג

יש לו כמה מכות בפח

לקחתי את האוטו לבדיקה אבל משום מה ישנם דברים שלא ברורים לי ואני קצת חושש בעל הרכב נראה לחוץ למכור , והתעקש שנבדוק את הרכב במכון בדיקה הזה ,( יש לציין שהוא שילם את הבדיקה ),

למרות ששאלתי את בוחן הרכב ,לטענתו יש רק לעשות כיון גלגלים

טוען שזה לא כיון פרונט ? האם זה נכון ?

מחירון שלו לוי יצחק 53

הוא דורש 46 ואני יכול לסגור על 44

אבא שלי אומר לי שהכסף לא טועה זה דיי מוזר ושהמחיר מאוד נמוך יחסית למה שמוכרים ביד 2

אבקש חוות דעת אני חושש האם לקנות את הרכב על סמך הבדיקה המצורפת

תודה מראש

בדיקה של רכב.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה פיקס, בדיקה מצוינת לרכב משנתון כזה ועם קילומטראז' כזה. גם אם צריך לעשות כיוון פרונט, זה עניין של 200-300 ש"ח - ממש לא דיל ברייקר.

אבל!!

העובדה שהמוכר התעקש על בדיקה במכון מסוים ועוד התעקש לשלם עליה מחשידה מאוד מאוד מאוד.

אני הייתי מתעקש על בדיקה נוספת במכון בדיקה שאני אבחר. בנוסף הייתי מתעקש על קבלת היסטוריית טיפולים מסודרת בתקופה שהרכב היה אצל המוכר. חוץ מזה, אם המוכר הוא יד שנייה אז סימן שהוא קנה אחת הרכב מחברת הליסינג, כלומר הוא יודע באיזו חברה מדובר. אפשר לנסות ולפנות לאותה החברה ובדרך לא דרך להוציא גם מהם את היסטוריית הרכב (לא קל למי שאינו מקושר כמוני, אבל אני מניח שאפשרי).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מאיזה חברה הוא קנה את האוטו ,לפי טענתו זה טופל מוסך מורשה( האוטו היה אצלו שנתיים לטענתו )

האם ניתן לדעת לפי המוסך , את היסטוריה טיפולים שלו ?

אם אני מבקש מהמוסך טלפונית ויש לי את מספר הרכב ובעל הרכב האם יתנו לי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המוסכים מקפידים לתת את היסטוריית הטיפולים לבעל הרכב בלבד.

אתה יכול לגשת עם בעל הרכב למוסך מורשה ולהוציא היסטוריית טיפולים, כמובן שאם הוא מתחיל לחפש איך להתחמק מזה, חבל על הזמן שלך ותעבור לרכב הבא.

כמובן שגם אחרי שלב היסטוריית הטיפולים לא הייתי מוותרת על בדיקה במכון מטעמי, אם הוא לא מסכים, יש סיבה טובה לכך.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא-ב בקניית רכב זה ללכת למכון שאתה בוחר,אני מציע לך לבדוק אותו במכון אחר,לא הייתי רוכש את הרכב עקב חשד שיש פה קומבינה,בעיקר בגלל שהמוכר שילם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בן 5 יוצא ליסינג,

הסיכוי שהוא מטופל במוסך מורשה ובעל היסטוריית טיפולים הוא קלוש.

קח אותו לעוד בדיקה.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרבה מעבר לקומבינה.

נניח לצורך הדיון שרכשת את הרכב על סמך הבדיקה המצוינת שקיבלת ואחרי שבוע גילית שהרכב מורכב משני כלי רכב שרותכו ביחד.

אתה ניגש למכון הבדיקה ודורש פיצוי והמכון ינפנף אותך בטענה שהוא אחראי רק כלפי מזמין הבדיקה.

תיגש אל מזמין הבדיקה (המוכר) והוא יענה לך שאין לו מושג ברכב ולכן הלך למומחים לבדוק אותו...

מצב תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי למה המוכר שילם וקבע היכן הבדיקה תתבצע.

מחירון הככב הבסיסי הוא 53 או המשוקלל?

המחיר המבוקש נשמע סביר בהחלט לאור מצב השוק גם אם המחירון המשוקלל הוא 53. מזה לא הייתי חושש. בדוק את זהות בעל הרכב עם תעודת זהות מול רישיון רכב. בדוק שאכן הוא יד שניה (ברישיון צריך להיות כתוב בעלים קודמים 01 ולא 02). גש עם בעל הרכב למוסך מורשה ובדוק היסטוריה במיוחד חשוב לבדוק אם בוצע טיפול 90 שהוא גדול ויקר וכולל החלפת רצועת טיימינג.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בן 5 יוצא ליסינג,

הסיכוי שהוא מטופל במוסך מורשה ובעל היסטוריית טיפולים הוא קלוש.

הכל תלוי בבן אדם.

אבא שלי טיפל בקיה קרניבל בת 6 עם 190 אלף קילומטר יוצאת השכרה רק במוסך יבואן מהיום שהוא רכש אותה (עם 50 אלף קילומטר).

אני מטפל בקיה פורטה שלי בת 4 עם 108 אלף קילומטר יוצאת השכרה רק במוסך יבואן מהיום הראשון שהיא אצלי (עם 78 אלף קילומטר).

שוב חוזרים לאבא שלי,יונדאי I800 בת 3 עם 82 אלף קילומטר יוצאת השכרה רק במוסך יבואן מהיום הראשון שהיא אצלו (עם 40 אלף קילומטר).

אז אל תכליל :nono:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיקה מוזמנת, אפילו בלי כסת"חים רגילים של רעשי מנוע, נקישות במעבר בין ההילוכים, קורוזיות, הזעות ועוד כמה נוסחים שמופיעים בכל בדיקה.

אפילו לא ניסו "לבשל" את הבדיקה ככה שתהיה קרובה לבדיקה הרגילה. שקוף מדי, חשוד מדי.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימון כ"לא תקין" עם הערה לקונית ומוזרה "לבדוק רצף טיפולים" מדליק אלף נורות אדומות.

המחיר יחסית להסטוריה של הרכב - דווקא נראה סביר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...