Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתייחס לקניית רכב משומש מאדם פרטי שקנה מליסינג?

shlomomig1
שימו לב! השרשור הזה בן 3536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש פוקוס 2008 מהצורה החדשה ושמתי לב שכמעט כל המודעות ביד2 הן של אדם פרטי שקנה מליסינג,

השאלה היא איך אני אמור להתייחס לזה? האם לפסול את זה באופן מיידי? או שיש מה לבדוק כדי לדעת שבעצם אין בזה שום חיסרון?הרי אותו אדם שקנה מליסינג בעצם עשה כבר את כל העבודה השחורה ובדק שהוא לא נופל בפח...או שמא הוא עשה קנייה לא חכמה?...האם בכלל יש לי אפשרות לבדוק את ההיסטוריה ה"ליסינגית" של הרכב או שזה רק שמור אצל המוכר והוא יכול להסתיר אותה ממני?

בקיצור, אם מישהו יוכל לשפוך לי אור על הנושא אני אודה לו מאד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף תבדוק איך הבן אדם מטפל,תעשה בדיקה לרכב (זה שהאוטו יצא שלם מהליסינג לא אומר שהוא לא עבר תאונה אצל הבן אדם הפרטי).

תשקיע מאמץ בלתחקר את הבעלים הנוכחי ולא מה שהיה ב2011 (פחות או יותר מתי שהרכב כנראה יצא מליסינג).

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

95% מהפורד פוקוס נמכרו - נמכרו במקור לליסינג. לדעתי יש להתייחס למצב הרכב ללא קשר לבעלויות הקודמות בדגמים נפוצים כמו הפוקוס אפשר למצוא מכוניות עם עבר ליסינג במצב מצויין ובמחיר מציאה עקב היצע גדול וביקוש פחות גדול.

שים לב ששנת הדגם 2008 ארכה שנה ו-8 חודשים ובאמצע היתה מתיחת פנים לדגם כך שהפרשי המחירים בין הדגמים השונים ובהתאם לזמן העליה לכביש יכולים להיות משמעותיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהייתי עושה בדיקה לרכב, רק השאלה שלי הייתה האם יש חסרון ברכב שנקנה מליסינג יותר מאחד שנקנה מאדם פרטי באופן עקרוני ולכן עדיף לי לחפש רכבים שהיו אצל אנשים פרטיים בלבד או שאין שום הבדל?

כלומר, ברור שרכב שנקנה משכירות, גם אם יוצא מושלם בבדיקה, אני לא הייתי קונה בגלל שנהגו עליו עשרות אנשים וכל אחד עם ההרגלי נהיגה הפראיים שלו לכן החלקים עלולים להיתקל בבלאי הרבה יותר מוקדם מרכב רגיל ( תקנו אותי אם אני טועה בבקשה), אז השאלה היא האם להתייחס לליסינג באותו אופן שלילי או שאפשר להתייחס לרכב כזה כמו אל כל רכב רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר נהגים ברכבים פרטיים שנוסעים כמו כולירות או כאלו שלא מטפלים ברכב? חסר אנשים שיש להם רכבים פרטיים והם רמאים ושקרנים?

לדעתי אם הרכב טוב מטופל לפי הספר ושמור עם היסטוריית טיפולים מלאה- אין סיבה לא לקנות את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור זה הכל פסיכולוגי,אתה אומר שאתה מפחד מרכבי השכרה בגלל עשרות אנשים שנהגו בהם בסגנון שלהם.

אבל מרכב ליסינג שהבן והאישה והדוד ושכן של הבעלים הכביכול ״נהג יחיד״ פתחו לו את הצורה רק בגלל שזה רכב עבודה אתה לא מפחד?

חלאס עם השטויות האלה,אני כבר אחרי 3 רכבי השכרה שקניתי ורכב ליסינג אחד. ואני אמשיך לקנות גם בעתיד רכבים כאלו,העיקר לבדוק את מצב הרכב ואת תקינותו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תיקנה רכב אחר ישירות מהליסינג, תוכל לקבל מחיר טוב+אחריות+מבצעים למיניהם.

כשאתה קונה מפרטי רכב ליסינג אתה מקבל רכב ליסינג ללא כל הסוכריות רק עם הסטיגמה והקושי במכירה.

יוצא קרח מכאן ומכאן

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פות"ש מתעניין בפוקוס 2008 כנראה שהתקציב עומד על בערך 40k. סכום שממש לא מספיק בשביל להוציא רכב משפחתי מליסינג.

גם לא הייתי ממליצה להסתנוור מה"סוכריות" כי גם במגרשי ליסינג אין כבר הנחות מטורפות על רכבים טובים, מה שאתה מקבל זה בעצם רכב עם כמה תיקוני צבע והרבה ספרי סקאי בפנים. אומנם יש אחריות לחצי שנה-שנה אבל גם היא בד"כ לא כוללת את הכל והחיים ממשיכים גם אחריה.

בתור קונה שהולך להיות יד3 לרכב, לא חושבת שצריך לחשוש יותר מידי מעבר ליסינג, פשוט לדאוג שהמחיר יהיה הוגן ויכלול את כל ההפחתות הדרושות.

כמובן שלמצוא אחת יד1 פרטית ושמורה זה תמיד טוב, אבל המחיר יהיה בהתאם.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

95% מהפורד פוקוס נמכרו - נמכרו במקור לליסינג. לדעתי יש להתייחס למצב הרכב ללא קשר לבעלויות הקודמות בדגמים נפוצים כמו הפוקוס אפשר למצוא מכוניות עם עבר ליסינג במצב מצויין ובמחיר מציאה עקב היצע גדול וביקוש פחות גדול.

שים לב ששנת הדגם 2008 ארכה שנה ו-8 חודשים ובאמצע היתה מתיחת פנים לדגם כך שהפרשי המחירים בין הדגמים השונים ובהתאם לזמן העליה לכביש יכולים להיות משמעותיים.

בשינוי הדגם נוספה גם בקרת יציבות בכל הדגמים כסטנדרט - אביזר בטיחות ששווה את התוספת (תוכל לזהות לפי הפנסים, לוח השעונים והרדיו הפחות בומבסטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשינוי הדגם נוספה גם בקרת יציבות בכל הדגמים כסטנדרט - אביזר בטיחות ששווה את התוספת (תוכל לזהות לפי הפנסים, לוח השעונים והרדיו הפחות בומבסטי).

נכון, זו בדיוק הסיבה שאני מחפש בנרות דווקא את הצורה החדשה של 2008, ודרך אגב הרדיו החדש נמצא גם בדגם הישן של 2008 לפי מה שראיתי בתמונות ביד2,הסימן המובהק זו הצורה החיצונית בעיקר של הפנסים כפי שכתבת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, רק שאלת הבהרה, האם כולם פה ייחסו חשיבות לאיזה סוג ליסינג מדובר? כלומר התגובות שלכם פונות גם אל ליסינג עם נהגים מרובים או רק לנהג יחיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כולם יספרו לך שמדובר ב"ליסינג נהג יחיד" למרות שהאמת קצת מורכבת יותר...

לדוגמא יתכן שהרכב היה צמוד לעובד הייטק בעשור החמישי לחייו. מבחינת החברה מדובר ב"ליסינג נהג יחיד" בפועל נהגו ברכב אשתו, וילדיו בגיל העשרה...

אל תתן לסיסמאות (ואפילו ניירות ) לסנוור את עיניך - הדבר היחיד שקובע הוא מצב הרכב ברגע הנתון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...