Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלה - איפה אתם קונים את הGo! שלכם? כרגע הכי זול שמצאתי זה 280 ש״ח ל11 ק״ג (אוכל גורים).

זה מחיר ממש זול, ברוב המקומות המחיר הוא סביב ה-320 ש"ח. מאיפה זה?

אגב, מי שקונה Go, שימו לב שאתם קונים את סדרת ה-Carnivore/Fit Plus (אותו מוצר בשינוי אריזה, הקרניבור זה האריזה החדשה, טרם ראיתי בארץ) שע"פ דירוגים טובה משמעותית מהסדרות האחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמתאים מבחינת איזור חלוקה (גוש דן) ותכיפות/כמות הזמנות, אוכל להמליץ על רשת פנדה, יש להם מסלולים של חברי מעודון שמוזילים משמעותית את העלות של כל המוצרים.

לרוב מי שיש לו רק בע״ח אחד אולי לא יגיע למינימום הדרוש לאחד מהמסלולים, אבל עם שניים כנראה שכבר כן (ואפשר לחלוק עם חברים/שכנים)

כבר כמה שנים שאני איתם, מלבד המחיר יש גם אחלה שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעה עד שעה וחצי זה פעיל חלקית.

זנים של רועים מוגדרים פעילים כשיש להם לפחות שעה וחצי של טיול (עם צבירת מרחק, לא ריחרוח, הליכה של קילומטר עד שניים בכל טיול) ובנוסף זמן משחק פעיל של לפחות 45 דקות.

זה לא "לא פעיל בכלל" אלא פעיל חלקית.

טיולים זה לא מספיק כדי שהוא ייחשב פעיל, הוא צריך במצטבר לפחות 4 ק"מ הליכה ועוד משחק של 45 דקות כדי להיות פעיל.

כמובן שבין הטיולים והמשחק הוא יישן (וזה יהיה רוב היום).

ונכון ששעה וחצי זה רמת פעילות סבירה לזנים של כלבי רועים, אבל זה לא נקרא פעיל, ואוריג'ן כנראה יכיל יותר מדי חלבון לרמת פעילות כזו.

הכלב עושה הליכה של 3-4 ק"מ ליום, ללא תוספת "משחק". בגינת כלבים הוא לא מסתדר כרגע לצערי (עובד על זה עם מאלף, אבל זה יכול לקחת חודש חודשיים) ולכן אין לי יותר מדי אפשרויות משחק יומיומיות זמינות בשבילו. אני לא יכול לשחרר אותו לרוץ והוא לא ממש משחק כשאני זורק לו כדור או ענף (ואז כאמור אני צריך לרוץ אחריו- כי אני לא יכול לשחרר אותו, בסך הכל חודש וחצי אצלי).

מה לגביי אקאנה? גם הם מכילים יותר מדי חלבון?

האם בסטטוס הזה עדיף להביא לו GO? אקאנה זמין יותר בחנויות ואם זאת בחירה טובה אעדיף להביא לו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקאנה מכיל פחות חלבון מאוריג'ן.

אם הוא לא מתחבר או מעדיף לא לשחק Fetch אתה יכול לרוץ איתו 20 דקות, זה בערך שווה ערך למשחק של 45 דקות.

אתה אפילו יכול לשלב את הריצה בתוך הטיולי הליכה, נניח בבוקר כשקריר יותר או בערב (או בלילה אם אתה מוציא בלילה)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בן אדם ספורטיבי, לרוץ 20 דק' כל יום זה משוגע ואין סיכוי שאצליח להתמיד ולעמוד בזה.

אם אחבר את כל הזמן שרצתי מאז שנולדתי אני לא בטוח שאגיע במצטבר ל 20 דק'

אני כן משתדל להוסיף ריצה קלה בטיולים, אבל אני לא נהנה מזה ובמצטבר הריצה לא עוברת את ה 2-3 דק'.

חבל שאין דרך להריץ את הכלב לפרוק אנרגיה כשאני לא ממש צריך לרוץ.

האם ברמת הפעילות שהצגתי, אקאנה יהיה בסדר או שהוא גם כן גבולי? אני יודע שגם GO קיבלו ביקורות מדהימות אבל אני לא בטוח מה מתאים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקאנה (או Go!) אמור להיות בסדר ברמת הפעילות שלך, לא הייתי דואג מזה, אישית אני מעדיף קצת אורז בתוך הרכב האוכל כדי להימנע מכאבי בטן, בטן לא שקטה ויציאות רכות, אבל אתה יכול להתנסות ולראות אם מתאים לך אוכל ללא דגנים או לא (קח בחשבון שלא משנה מה שבועיים ראשונים עם החלפת אוכל יכולים להיות כאבי בטן ויציאות רכות בלי קשר לכמות החלבון).

מה שכן תצטרך לראות מה תעשה איתו בהמשך, כי זה זן מאוד אנרגטי ואני לא בטוח שרק ההליכה תפרוק אותו.

אבל יש לך עוד זמן עד אז, רועה גרמני הוא גור עד גיל שנה וחצי או שנתיים אפילו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה חיפשתי להחליף את סוג האוכל לכלב שלי , וכאן הומלץ מספר פעמים על מזון ללא דגנים.

האם אתם מכירים את האזהרה של ה FDA לגבי מזון שכזה ?

https://www.fda.gov/animal-veterinary/news-events/fda-investigation-potential-link-between-certain-diets-and-canine-dilated-cardiomyopathy

ואם לא כזה ? אז איזה ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידה בתאבון יכולה להיות צירוף מקרים ולא קשורה לשינוי במזון.

אם הכל תקין ונשללו בעיות רפואיות, יש מזונות יעודיים לכלבים מבוגרים, שלוקחות בחשבון את האיזון התזונתי שהם זקוקים לו עקב פעילות מופחתת וירידה בתפקודי המערכות השונות עקב הגיל.

לא ברור למה היא אכלה מזון לגזעים קטנים, אם היא מעורבת עם גולדן אני אשאר שקטנה היא לא. אבל זה בעיקר משפיע על גודל הגרגירים, לא אקוטי.

לגבי פעילות, כמה פעמים היא יוצאת פחות משנה לעומת לכמה זמן היא יוצאת. אם היא רק עושה צרכים וחוזרת זה לא מספיק. היא צריכה להזיז את הגוף, לשמור על השרירים והמפרקים. אז גם אם היא לא יכולה לרוץ ולהשתולל, הליכה של 20 דקות פעמיים ביום או פעם אחת של 30-40, תעשה לה רק טוב.

בקיצור:

1. וטרינר לשלילת בעיה

2. מזון senior לכלבים מבוגרים

3. פעילות ממותנת בהתאם ליכולתה

חוזר להתייעצות..

1. היינו אצל הוטרינר, שלל בעיה רפואית ואמר שהמשקל עדיין תקין לגודל שלה (6.5 קילו). אמנם ראינו שהייתה ירידה של קילו מהשקילה האחרונה שיש המחשב מלפני שנתיים, אבל בדק וטען שזה בסדר.

2. הנסיון הקודם עם Acana היה טוב, אני שוקל לחזור לאוכל Acana Senior. מתעלם רגע מהמחיר, האם יש המלצות לעוד סוגים או שכדאי לדבוק באוכל שהיה בסדר?

אני שוקל עדיין לקנות את האוכל הקודם שלה:

https://www.petpoint.co.il/product-3642-a.aspx

אני חושש מסוגי אוכל שיהיו עם גרגירים גדולים. האם יש הבדל משמעותי בין אוכל Senior לאחד כזה?

נזכיר, הכלבה בת 14.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה חיפשתי להחליף את סוג האוכל לכלב שלי , וכאן הומלץ מספר פעמים על מזון ללא דגנים.

האם אתם מכירים את האזהרה של ה FDA לגבי מזון שכזה ?

https://www.fda.gov/animal-veterinary/news-events/fda-investigation-potential-link-between-certain-diets-and-canine-dilated-cardiomyopathy

ואם לא כזה ? אז איזה ?

נשמע כמו עוד סיבה לא לתת אוכל ללא דגנים.

מהניסיון שלי הדגנים הכי טובים לקיבה זה אורז בכמות סבירה באוכל.

אישית הם אכלו אקאנה כבש ותפוח שהוא מהקטגוריה הזו ללא דגנים, וראיתי שיפור משמעותי במצב הרוח, באנרגיה, ביציאות (עדיין יש מדי פעם יציאות רכות, עם האקאנה זה היה כמעט קבוע), וגם בחוסר שקט של הכלבים, נפיחות ורגישות בבטן.

כרגע הם כבר איזה שנתיים על Gosbi ירוק כבש ואורז מלא בגרגירים בינוניים.

עולה לי סדר גודל של 280 שקל לשק של 12 קילו שמחזיק בערך חודשיים.

עוד פחות אהבתי שהאקאנה היה יותר יקר וחסכו על סגירה רב פעמית לשק גדול של 11.4 קילו. כאילו ברצינות?

https://gosbi.com/en/producto/exclusive-lamb-medium-en/

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Aviv943

אם אתה לא יכול לשחרר את הכלב לפעילות חופשית מסיבות שונות, מומלץ מאוד "לשחרר" את הכלב לפרקי זמן עם רצועה ארוכה - 10 מטר (רצועה פשוטה, לא נגללת!).

מתאר לעצמי שזה כבר קורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתמול עשיתי טיול ארוך של מעל שעתיים ומצאתי מקום מגודר שאוכל לשחרר בו את הכלב מבלי חשש שיתקל בכלבים אחרים או אנשים.

לקחתי כדור והצלחתי להריץ אותו ולשחק איתו ובאופן מפתיע הוא לא הפסיק לרוץ. חיברתי לו apple watch לרתמה ובמצטבר הוא טייל (רוב הזמן רץ) 6.94 ק"מ, נחמד מאוד. קניתי אקאנה Puppy & Junior (איך יכול להיות שאין סגירה הרמטית לשק הגדול?) והתחלתי בתהליך להעביר לו את האוכל במשך עשרה ימים כל יום מוסיף עשרה אחוזים על חשבון האוכל הקודם.

Aviv943

אם אתה לא יכול לשחרר את הכלב לפעילות חופשית מסיבות שונות, מומלץ מאוד "לשחרר" את הכלב לפרקי זמן עם רצועה ארוכה - 10 מטר (רצועה פשוטה, לא נגללת!).

מתאר לעצמי שזה כבר קורה...

למה לא רצועה נגללת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה אחד הדברים הכי לא אמינים שיש.

מספיק משיכה אחת חזקה של הכלב ו/או נפילה של הרצועה עצמה, והכלב חופשי.

מה גם שיש לך פחות שליטה באורך של הרצועה במקרים שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתמול עשיתי טיול ארוך של מעל שעתיים ומצאתי מקום מגודר שאוכל לשחרר בו את הכלב מבלי חשש שיתקל בכלבים אחרים או אנשים.

לקחתי כדור והצלחתי להריץ אותו ולשחק איתו ובאופן מפתיע הוא לא הפסיק לרוץ. חיברתי לו apple watch לרתמה ובמצטבר הוא טייל (רוב הזמן רץ) 6.94 ק"מ, נחמד מאוד. קניתי אקאנה Puppy & Junior (איך יכול להיות שאין סגירה הרמטית לשק הגדול?) והתחלתי בתהליך להעביר לו את האוכל במשך עשרה ימים כל יום מוסיף עשרה אחוזים על חשבון האוכל הקודם.

למה לא רצועה נגללת?

1. למה הפתיע אותך שהוא לא הפסיק לרוץ? זה זן מאוד אנרגטי

2. לגבי אקאנה וסגירה הרמטית תראה מה כתבתי בדיוק כמה הודעות מעליך:

עוד פחות אהבתי שהאקאנה היה יותר יקר וחסכו על סגירה רב פעמית לשק גדול של 11.4 קילו. כאילו ברצינות?

3. רצועה נגללת הרבה פחות אמינה, נתקעת, נקשרת סביב עצמה, והכי גרוע, הכלב יכול לאכול אותה, או במקרה שלי שתי רצועות נגללות שני הכלבים אכלו אחד לשני את הרצועה הנגללת, לפני שהספקתי להבין מה קורה שניהם משוחררים ואני עם שני תופסנים שלא מחוברים לכלום בידיים.

היום אני עם רצועה דומה לזו: https://www.ebay.com/itm/Tangle-2-Ways-Double-Multiple-Dual-Coupler-Nylon-Dog-Pet-Walking-Leash-Lead/352784264880?hash=item522394aeb0:m:mLaD91W8AqcX2a_vBGbiHNg

לשני כלבים ששוקלים יחד בערך 20 קילו כן?

וזו החליפה שתי רצועות דומות לזו https://www.ebay.com/itm/Reflective-Large-Dog-Leash-Polyester-Rope-Pet-Dog-Running-Tracking-Leashes/401916391255?hash=item5d94156f57:g:6EcAAOSwPyxdnYWh

שרצתי לקנות באותו רגע שהם אכלו את הנגללות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...