Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גלוקוזמין ויתר התוספים גם טבעיים ואף מיוצרים ממקור טבעי, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום חברים,

יש לי 2 כלבים, כל אחד באזור אחר של הבית, הם ישנים בבית אבל הכלבה הגדולה נמצאת חלק מהיום במקום אחר מהכלב הקטן בחוץ. היא סובלת מקרציות למרות אמפולות וקולר שיש לה מספר חודשים.

היא נמצאת באזור של עצי פרי, הגיוני שיהיו שם קרציות בחוץ.

איזה חומר הדברה רצוי שאני אדביר את הסביבה החיצונית שלי מפני קרציות?

תודה

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

יש לי 2 כלבים, כל אחד באזור אחר של הבית, הם ישנים בבית אבל הכלבה הגדולה נמצאת חלק מהיום במקום אחר מהכלב הקטן בחוץ. היא סובלת מקרציות למרות אמפולות וקולר שיש לה מספר חודשים.

תודה

אם הכמות כל כך גדולה שהן עולות על הכלבה למרות הטיפול, נראה לי ששווה לפנות לאיש מקצוע. חומרים שמותרים לשימוש ללא רשיון הדברה הם לרוב מדוללים יותר, ויתכן שלא יספיקו אצלך. פנה למדביר עם רשיון שיעשה טיפול כללי לגינה ולבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

תודה

תן לה ברבקטו.

אני דואג למשלוחה מחבר בחו"ל, כדי לחסוך על המחירים של הארץ.

אם אני לא טועה, יש היום גם בטיפות לכלבים, לא רק לבליעה (למי שחי באשליה שמה שבולעים יותר מסוכן ממה שנוגע בעור...).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

היי,

עד כה הפירנאי המעורב שלי בן ה 10.5 היה אוכל Now סניור. נהיה בעייתי מאוד להשגה בזמן האחרון.

יש למישהו המלצה על מזון מתאים אחר באיכות גבוהה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לה ברבקטו.

אני דואג למשלוחה מחבר בחו"ל, כדי לחסוך על המחירים של הארץ.

אם אני לא טועה, יש היום גם בטיפות לכלבים, לא רק לבליעה (למי שחי באשליה שמה שבולעים יותר מסוכן ממה שנוגע בעור...).

+1

נתתי לשלי וקיבלתי חודשים טובים ללא פרעושים/קרציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ להתיעצות קלה:

אני רואה לאחרונה פרסומות למזון כלבים שנקרא Mills.

כרגע, מאכיל ב Go סלמון כבר שנה וחצי.

רוצה להחליף גם לשם הגיוון וגם כי ישנה נשירה קצת יותר מהרגיל.

מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

רוצה לגוון באוכל לכלב שלי, כרגע אוכל Nutram Grain-Free.

רציתי לנסות את Taste of the Wild, אבל קראתי שמתנהלת מולם תביעה בנוגע לרמת מתכות גבוהה במזון, כמו גם הרבה (?) תגובות ברשת על כלבים שאכלו את האוכל והתחילו לגלות סימני מחלה/אפילו מתו. מישהו יודע על זה משהו? המלצה על מזון אחר (רצוי נטול דגנים)?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זקוק גם לייעוץ קל

מדובר בכלבה מעורבת (כניראה גולדן ועוד גזע לא ידוע) קטנה (פחות מ 10 קילו) וכבר בת 14. היא לא הכי פעילה, זה דיי תלוי. יכול להיות שלא יהיה אף אחד בבית מהבוקר עד הערב ובזמן זה עוד לא בדקנו מה היא עושה, אבל כניראה ישנה במיטה(כמובן שמוצאים לפחות פעמיים ביום)

בסופי שבוע מן הסתם יש יותר פעילות (או אם מישהו בבית) ואז היא קצת יותר פעילה.

בשנים האחרונות הבאנו לה Acana adult small breeds ( בחבילה אפורה).

בפעם האחרונה שאחותי הלכה לקנות את האוכל המוכרת אמרה לה שזה לא טוב בגלל כמות החלבונים ובמקום זה מכרו לה go/now (לא זוכר בדיוק).

מעבר לזה שהיא כניראה פחות אוהבת את האוכל, יש הסכמה של כולם שהיא הרזתה, וזה לא שלפניי ההחלפה היא הייתה שמנה.

מתלבטים האם לחזור לאקנה, מה שאמרו זה שבגלל שיש בזה הרבה חלבון זה יכול להרוס את הכליות (לדעתי זה תלוי במינון, הכלבה לא הייתה אוכלת הרבה גם ככה) או לחפש אוכל איכותי אחר.

מעבר להרזיה לא שמו לב לשום שינוי מהותי חיצוני, אולי בהתנהגות היא קצת יותר דביקה אבל בגלל הגיל אנחנו מרשים לה.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, כלב שמאבד משקל באופן מורגש ולא מדיאטה מכוונת יש לקחת לוטרינר, על אחת וכמה וכמה אם מדובר בכלב מבוגר.

הירידה בתאבון יכולה להיות צירוף מקרים ולא קשורה לשינוי במזון.

אם הכל תקין ונשללו בעיות רפואיות, יש מזונות יעודיים לכלבים מבוגרים, שלוקחות בחשבון את האיזון התזונתי שהם זקוקים לו עקב פעילות מופחתת וירידה בתפקודי המערכות השונות עקב הגיל.

לא ברור למה היא אכלה מזון לגזעים קטנים, אם היא מעורבת עם גולדן אני אשאר שקטנה היא לא. אבל זה בעיקר משפיע על גודל הגרגירים, לא אקוטי.

לגבי פעילות, כמה פעמים היא יוצאת פחות משנה לעומת לכמה זמן היא יוצאת. אם היא רק עושה צרכים וחוזרת זה לא מספיק. היא צריכה להזיז את הגוף, לשמור על השרירים והמפרקים. אז גם אם היא לא יכולה לרוץ ולהשתולל, הליכה של 20 דקות פעמיים ביום או פעם אחת של 30-40, תעשה לה רק טוב.

בקיצור:

1. וטרינר לשלילת בעיה

2. מזון senior לכלבים מבוגרים

3. פעילות ממותנת בהתאם ליכולתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, כלב שמאבד משקל באופן מורגש ולא מדיאטה מכוונת יש לקחת לוטרינר, על אחת וכמה וכמה אם מדובר בכלב מבוגר.

הירידה בתאבון יכולה להיות צירוף מקרים ולא קשורה לשינוי במזון.

אם הכל תקין ונשללו בעיות רפואיות, יש מזונות יעודיים לכלבים מבוגרים, שלוקחות בחשבון את האיזון התזונתי שהם זקוקים לו עקב פעילות מופחתת וירידה בתפקודי המערכות השונות עקב הגיל.

לא ברור למה היא אכלה מזון לגזעים קטנים, אם היא מעורבת עם גולדן אני אשאר שקטנה היא לא. אבל זה בעיקר משפיע על גודל הגרגירים, לא אקוטי.

לגבי פעילות, כמה פעמים היא יוצאת פחות משנה לעומת לכמה זמן היא יוצאת. אם היא רק עושה צרכים וחוזרת זה לא מספיק. היא צריכה להזיז את הגוף, לשמור על השרירים והמפרקים. אז גם אם היא לא יכולה לרוץ ולהשתולל, הליכה של 20 דקות פעמיים ביום או פעם אחת של 30-40, תעשה לה רק טוב.

בקיצור:

1. וטרינר לשלילת בעיה

2. מזון senior לכלבים מבוגרים

3. פעילות ממותנת בהתאם ליכולתה

1. ניקח בהקדם לוטרינר.

2. היא גדולה במעט מהפינצר הממוצע, כמו שהזכרתי לא יותר מ 10 קילו במשך כל התקופה שהיא אצלנו.

3. כל יציאה החוצה היא בערך ל 20 דק. ננסה להעלות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לגוון באוכל לכלב שלי, כרגע אוכל Nutram Grain-Free.

רציתי לנסות את Taste of the Wild, אבל קראתי שמתנהלת מולם תביעה בנוגע לרמת מתכות גבוהה במזון, כמו גם הרבה (?) תגובות ברשת על כלבים שאכלו את האוכל והתחילו לגלות סימני מחלה/אפילו מתו. מישהו יודע על זה משהו? המלצה על מזון אחר (רצוי נטול דגנים)?

אז בלי (או עם) קשר להמון תלונות על המזון בחודשים האחרונים, מסתבר שTOTW מיוצר ע"י Diamond - מייד יורד מהפרק. כבר הרגו לי כלב אחד עם נוטרה נאגטס.

הוחלט בסוף על !Go שקיבל ציונים גבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בעיה במזון כזה או אחר, בעבר תהיתי אם לא נכון להחליף מזון מידי פעם, כדי לא להתקע על מזון אחד שאולי יתגלה כבעיתי (או שסתם לפתע אין יבוא והכלב/חתול לא מוכן לנסות אחר).

מודה שלא יישמתי בעצמי, כנראה מתוך עצלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...