Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו שואב אבק שעובד 3 שנים ללא תקלות? אשמח להמלצה.

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אשמח להמלצה לשואב אבק טוב. אין הרבה דרישות מלבד עצמה חזקה ואמינות. דברים כמו מיכל פלסטיק [ולא שקים שצריך להחליף], אחריות ומחיר הם רק בונוס. הכי חשוב זה העצמה והאמינות כאמור.

תודה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דייסון, יש לי אחד שוכב ואחד אלחוטי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה שלי: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=20521

עובד אצלנו במשרד כמה שנים, בלי תקלות. שואב גם נוזלים, ועוצמת השאיבה מהחזקות שנתקלתי.

בזאפ יש גם המלצה שלי, תקרא על יתרונות וחסרונות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 12 שנה פועל אצלי שואב אבק של שאוב לורנץ 2000 וואט תוצרת גרמניה. הוא החליף שואב אבק שאוב לורנץ 1600וואט (אז נקרא EIO ) בגלל שיערות של כלבה, וגם עבד 12 שנים. בבית שלי לא משתמשים במטאטא בכלל - רק בשואב. כן צריך שקיות, רק מקוריות. זהו שואב לא יקר, חזק מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדע בלי המלצה,ברשותי שואב אבק של Electrolux עם כ 20 שנות וותק עובד מעולה.

לכן מומלץ לא להתפשר ולרכוש שואב טוב שיחזיק להרבה זמן וחוץ מלעבוד גם לא יאבד את כח השאיבה שלו.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה שלי: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=20521

עובד אצלנו במשרד כמה שנים, בלי תקלות. שואב גם נוזלים, ועוצמת השאיבה מהחזקות שנתקלתי.

בזאפ יש גם המלצה שלי, תקרא על יתרונות וחסרונות שם.

למה אתה לא קורא לילד בשמו?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייסון 23.

הדגם לחיות מחמד.

חזק ואמין.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי vax שלא התקלקל, אבל ניקיון הפילטר מעצבן.

כנ"ל.

וד"א, עוד לא נתקלתי בשואב אבק שניקויו לא מלכלך את כל הבית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרך לאושרי ומוסיף:

לאותו השואב קיים גם דגם קומפקטי יותר, איכותי יותר (בפלסטיקה) ושיכול לשמש גם כמפוח. הדגם הוא ATL2350.

לשימוש ביתי הוא בהחלט עדיף, הוא חזק מאוד ומיכל האיסוף שלו בעל קיבולת שהיא מעל ומעבר לשימוש ביתי.

היתרונות העיקריים הם שמדובר בשואב קטן יותר משמעותית ומבחינת פלסטיקה מסביב הוא מוצלח יותר מדגם ה ATL2300.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
דייסון 23.

הדגם לחיות מחמד.

חזק ואמין.

גם לנו יש כזה כבר מס' שנים. חזק וטוב. מעולם לא איכזב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל.

וד"א, עוד לא נתקלתי בשואב אבק שניקויו לא מלכלך את כל הבית.

יש לי דייסון DC40 שלא מלכלך כלום, ולוקח סדר גודל של 10 שניות לנקות אותו.

פעם בתקופה גם שוטפים את הפילטר, אבל זו לא עבודה מלוכלכת במיוחד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרך לאושרי ומוסיף:

לאותו השואב קיים גם דגם קומפקטי יותר, איכותי יותר (בפלסטיקה) ושיכול לשמש גם כמפוח. הדגם הוא ATL2350.

לשימוש ביתי הוא בהחלט עדיף, הוא חזק מאוד ומיכל האיסוף שלו בעל קיבולת שהיא מעל ומעבר לשימוש ביתי.

היתרונות העיקריים הם שמדובר בשואב קטן יותר משמעותית ומבחינת פלסטיקה מסביב הוא מוצלח יותר מדגם ה ATL2300.

איציק

טוב לדעת. הוא באמת נראה יותר איכותי מבחינת פלסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...