Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו שואב אבק שעובד 3 שנים ללא תקלות? אשמח להמלצה.

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקארשר מצויין. יכול לעבוד עם שקית ובלי שקית. שקית זה פשוט לנוחיות ולסטירליות. מה שכן אם אתה מתעסק גם בשאיבת מים תזדקק לעוד פילטר אחד שזה גם לא סיפור גדול.

החיסרון של השואב הנ"ל הוא משקלו.אנו גרים בבית דו קומית ונעזרים בעוד שואב נייד. אם אתה גר בבית ללא קומות השואב יוכל להתאים לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטוח ששואב אבק של Bosch יעשה את העבודה, אבל קח בחשבון שזה יהיה בסביבות ה 1,000 שח.

היה לי ניסיון רע עם שואב של בוש. אחרי 2-3 שנות שירות נפגם משהו - כנראה איזה חיישן - והשואב היה מפסיק לפעול אחרי כמה דקות. לא עזר יקוי כל הפילטרים (והיו לפחות שלושה) - העסק לא פעם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אני לא רואה בו שום יתרונות בהתחשב במחיר (300 ש"ח כולל משלוח). זה בדיוק כמו לקנות את השואב הטורקי של גולד ליין, רק בלי האחריות. אם כבר הלכת לאנגליה, עדיף לקנות שם דייסון מחודש מאחד העסקים הרבים שמשפצים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תמיד יש משהו בסגנון שלו. סה"כ מדובר בדגם גנרי של שואב חבית יבש/רטוב, לא משנה איזו מדבקה יש עליו. מאמין שלא תתקשה למצוא משהו דומה בכל חנות למוצרי חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שהטרמינולוגיה שטבעתי אי אז לפני שנים עדיין בשימוש.

למוצץ שלי נשבר תפס סגירה אחד אחרי כעשור, עד אז הוא עבד נהדר.

עדיף שלא תקרא לו גולדליין כי אף אחד פה לא מכיר אותו. רבים יזהו אותו בשם "המוצץ מאיסטנבול"

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את המוצצת מגרמניה באותו מחיר, מה אתה צריך את המוצץ התורכי?

https://www.lastprice.co.il/%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%99%D7%91%D7%A9-%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%91-Karcher/KARCHER-WD3-Premium

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף מנסיוני עוד פלוס לקארשר. אני מחזיק באחד כזה כבר מעל חמש שנים, שואב אותו דבר כמו ביומו הראשון. למעשה, בבית משתמשים רק בו, בלי לגעת במטאטא כלל.

למי ששאל על עם\בלי שקית; תלוי בשימוש. אצלי השאיבה היא רק "יבשה", אז יותר נוח להשתמש בשקית (שאפשר לקנות חליפיות מאיביי בכמויות - ואצלי אני מחליף פעם בשנה). למשל, כשהילד (בן שנתיים) מסיים לאכול, במקום להתחיל לאסוף חתיכות ופירורים מהכיסא והרצפה, אני פשוט שואב אותם (הישר לשקית).

וחוץ מזה, הוא מעולה גם לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף מנסיוני עוד פלוס לקארשר. אני מחזיק באחד כזה כבר מעל חמש שנים, שואב אותו דבר כמו ביומו הראשון. למעשה, בבית משתמשים רק בו, בלי לגעת במטאטא כלל.

למי ששאל על עם\בלי שקית; תלוי בשימוש. אצלי השאיבה היא רק "יבשה", אז יותר נוח להשתמש בשקית (שאפשר לקנות חליפיות מאיביי בכמויות - ואצלי אני מחליף פעם בשנה). למשל, כשהילד (בן שנתיים) מסיים לאכול, במקום להתחיל לאסוף חתיכות ופירורים מהכיסא והרצפה, אני פשוט שואב אותם (הישר לשקית).

וחוץ מזה, הוא מעולה גם לרכב.

השקיות גם זולות מאד,אני השתמשתי בשקיות בשנים הראשונות היום אני פשוט מרוקן

את המיכל ללא שקית, פחות התעסקות אבל פחות סטיריליות.

השואב העוצמתי הנ''ל לפעמים גם 'בולע' דברים שזקוקים להם אז קל לי לזהות

אותו במיכל ללא שקית.

גיליתי יתרון עצום במפוח, אחת לשנה אני מוציא את שני המחשבים PC למרפסת

ומנקה עם המפוח אח''כ מעביר למצב שאיבה עם מברשת עדינה ואח''כ משתמש

בסט רכיבים הקטנים והצרים (גם הומלץ לי כאן) והמחשב תוך דקות יוצא חדש.

שאיבת מים יצא לי גם לפתוח סתימה איתו, רק נדרש לשים פילטר אחר למים,

ולא לשכוח להוציא את שקית האבק לפני עבודה במים.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שנים הזמנתי ב220 ש"ח שואב אבק ממש כמו זה רק בצבע תכלת ועם מדבקה של GREATZ

Screenshot_4.jpg

עדיין עובד, מתמודד יפה עם פרווה של חתול, לא היו תקלות או צורך בתחזוקה מיוחדת.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זמין לקניה בכל הום סנטר, אם לא בדיוק הדגם הזה אז משהו דומה. החל ב-250 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגירסה הקטנה של המוצץ מאיסטנבול נותן עבודה, מפתיע כמה הוא חזק.

ניתן לקמבן לו עוד תוספות ששוחטים משואבי אבק ישנים.

אני קניתי גם שואב קטן של דיבאה שעלה לי בערך 400 שקל, לדברים הקטנים.

אני משתמש בעיקר בדיאבה.

לאוטו רק המוצץ מאיסטנבול.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע מהר ובזול.

היה קצת קשה למצוא חנות שעדיין מוכרת אותו. אבל לבסוף נמצאה האבדה, 223 שח עד הבית.

עכשיו נשאר לראות עד כמה הוא טוב.

אני מתכנן עליו לשאיבת לכלוך קשה של מעין סדנת תחביב. נסורת עץ, פרורי ברזל.

IMG_20180823_144157_HHT.jpeg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הגלגלים?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...