Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו שואב אבק שעובד 3 שנים ללא תקלות? אשמח להמלצה.

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 שנים מאוחר יותר...
  • תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

[h=2]עובד 3 שנים ללא תקלות?[/h]
גם הטובים, אם לא ינוקו ויעבדו עם פילטר סתום, לא ישרדו 3 שנים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע תצורת חבית, אבל אצלי יש samsung sc4570 שעומד בדרישות האלה - אמין, חזק, בלי שקיות ועם פילטר שאפשר לשטוף.

עלה 500 שקל

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חדש בנושא?

את השואבים של גולדליין 2300 או 2350 מסתבר שכבר אין להשיג.

יש עוד המלצות על שואב חזק בצורת חבית ?

אתה בטוח? עדיין מופיע בזאפ תחת לא מעט חנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חדש בנושא?

את השואבים של גולדליין 2300 או 2350 מסתבר שכבר אין להשיג.

יש עוד המלצות על שואב חזק בצורת חבית ?

כן בהחלט.

לך על הקארשר שואב עוצמתי מאד.

אפשר עם שקית אפשר בלי, אפשר גם למים, גם לאבק, משמש גם כמפוח חזק,

אפשר להוסיף המון חלקים לניקוי קטן וצר, ולסיום לא יקר בכלל,

איתנו כבר כמה שנים טובות.

אגב,

המליצו לי עליו כאן באוף טופיק!

https://www.karcher-shelldan.co.il/%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A9-%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%99%D7%AA%D7%99/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואב גנרי של הום סנטר (נגרר אדום, נרכש במשהו כמו 200 ש"ח באחד המבצעים) מתגלה כשואב האמין ביותר עד כה, להערכתי כבר איזה 3 שנים. פעם אחת נקרע הצינור הגמיש ועובד הום סנטר לא התבייש ופתח קופסא כדי לתת לי חדש וצינור מאריך אחד נסדק והוחלף בצינור שנרכש ב-20 ש"ח מהאיביי. החליף שואבים פנסי-שוונצי של וקס ובוש ואני לא זוכר איזה מותגים אחרים, שחיו הרבה פחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתרכז בחיפוש החברות שציינתם. הדייסון יקרים מאוד ביחס לאחרים. הגולד ליין נראה זול ואם גם מומלץ, אז לבטח הופך לאופציה מעולה.

יחס העלות-תועלת תלוי מאד בפרופיל השימוש. כשאתה מתבגר ומתברגן, ויש לך דירה גדולה עם הרבה רהיטים, וכבר לא בזין שלך לסובב את פרק היד כדי להגיע לאיזו גומחה נסתרת בחדר - אתה מתחיל להבין את היתרונות הארגונומיים של הדייסון, וזה שווה לך הרבה יותר מעוד אלף שקל. במיוחד בהתחשב בתוחלת החיים הממוצעת שלו מול זו של הדגם הטורקי, ובקלות בה ניתן לשפץ או להחליף כל חלק שמתקלקל בו. זה כמו ההשוואה הקלאסית בין יונדאי למרצדס - שניהם יביאו אותך ליעד, אבל החווייה תהיה שונה.

אם כרגע התקציב הוא בראש מעינייך, אם אתה לא מנקה כל יום (כי אין ילדים), ואם אתה גר בדירה צנועה יחסית שהניקוי שלה מצריך בעיקר תנועה בקווים ישרים - הטורקי בהחלט יעשה את העבודה. אבל אם אתה מחפש משהו להורים, או למגורים משותפים עם בת זוג שעשויה להפוך בעתיד לאישתך - הייתי משקיע את האקסטרא בדייסון, ונח בידיעה שזה ישתלם בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה ב 2014

אצלי בבית יש שואב משנת 95.

אצל הורים שלי יש חדש בן5 בערך.

ואצל אחותי יש בן 10 בערך.

אנחנו ב2018.

השואב שלנו עדיין עובד כבר 23 שנה.

של אחותי כבר 14-15

ואצל ההורים הוא כבר 9 -10 .

וכולם עובדים פיקס.

מחפשים שואב אבק. רינבו. !!

מחפשים צעצוע. לכו לכל השאר.

אגב. יש ביד 2. משומשים. ממליץ. עדיין יהיה יותר יקר מחדש פשוט.

אבל זה לקנות פרארי ישנה !! ולא איביזה FR חדשה

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לקנות פרארי ישנה !! ולא איביזה FR חדשה.

יותר בכיוון של יונימוג ישן, למרות שבהחלט עולה כמו פרארי.

אישית, לא הייתי נכנס להתחייבות פיננסית כזאת או בכלל רוכש מכשיר ביתי שצריך לחשב עליו ROI. החיים קצרים מדי, קצת גיוון לא יזיק, ואין שום בעיה להחליף שואב פעם בחמש-עשר שנים. הריינבו הזה נראה כמו אחלה מכשיר תעשייתי, אבל אוברקיל רציני למשתמש הביתי. בדיוק כמו יונימוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
גם לנו יש כזה כבר מס' שנים. חזק וטוב. מעולם לא איכזב.

קצת יותר מ- 4 שנים אחרי- עדיין לא איכזב.

רוצה לקנות לו אח בשם דייסון V10.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו ההשוואה הקלאסית בין יונדאי למרצדס - שניהם יביאו אותך ליעד, אבל החווייה תהיה שונה.

יש כאלה שלא אכפת להם אם לנסוע ביונדאי i10 או S500, כל עוד זה יגיע ליעד.

לפעמים הגודל של הS500 יקשה להחנות אותה, לעומת i10. וכמובן גם עלות רכישה.

זאת השוואה של שואבים נגררים עם צינור גמיש לעומת הדייסון בתצורה שלו.

היה לי שואב אבק EIO גרמני שנת 96, לפני שנתיים נרכש סמסונג. ההשוואה בינהם בערך כמו גולף 96 מול יונדאי i30 בת שנתיים. לפני שנתיים הגולף מתה והוחלפה ביונדאי חדשה. גולף דורשת הוצאות על טיפולים (בדמות שקיות נייר), פלוס נדפק המנגנון של משיכת כבל, עדיין עובד, אבל מרגיש חלש ומרעיש. היונדאי לא דורשת החלפת רכיבים מתכלים (פילטר ספוג ומיכל פלסטיק), ומרגישה נוחה, חזקה ושקטה יותר, הכל עובד בה. מצד שני הגולף החזיקה 18 שנים, לגבי היונדאי אני לא בטוח שזה מה שיהיה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפס fc9174 (שאיבה ישירה), בן 5-6 ללא כל בעיות, הפיליפס שלפניו עבד 15 שנה.

ככל הידוע לי היום לא מוכרים כבר שואבי אבק של פיליפס בארץ.

מציע רק שואב אבק בשאיבה ישירה ולא ציקלון! לפי מה שראיתי את הפילטר של הציקלון צריך לנקות אחרי כל שאיבה וזה נוראי.

בטוח ששואב אבק של Bosch יעשה את העבודה, אבל קח בחשבון שזה יהיה בסביבות ה 1,000 שח.

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...