Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקשה להחליט seat leon 1.8 fr vs vw polo gti 1.4 vs seat ibiza 1.4

Alon Simon
שימו לב! השרשור הזה בן 3565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בן 23 מחפש אוטו ספורט .אין ילדים לא נשוי אז המקום ברכב לא כל כך רלוונטי בשבילי. מחפש רכב שלא ישעמם אחרי שנה ועדיין יהיה לאן לשאוף , ראיתי שמישהו כאן באתר התלבט גם בין השלושה ושהוא החליט על על הלאון בסוף השאלה שלי למה דווקא הלאון מה מבדיל אותה ל קופרה והפולו . עשיתי נסיעת מבחן על הלאון יש לה כוח ומאוד נהנית מהנהיגה , מחכה ליום חמישי לעשות נסיעת מבחן על ה פולו gti . כולם רכבים חדשים 2014 . הקופרה והפולו זה 1.4 כפול מצמדים עם דגש טורבו . הלאון זה רכב 1.8 אבל רק עם טורבו . כל דבר כל עצה יכולה לעזור לי . וגם תגידו במה אתם הייתם בוחרים .

המתחרים :

Seat leon 1.8 fr 2014 ( טורבו )

Seat ibiza copra 1.4 2014( טורבו + דגש )

VW polo gti 1.4 2014 (טורבו +דגש )

תודה רבה לעוזרים .

נ"ב אם ההודעה לא רשומה כמו שצריך אשמח אם תגידו ואני יתקן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללאון החדשה יש כמה יתרונות שרלוונטים:

1. מנוע עם הרבה יותר אופציות לשיפורים מאשר הפולו והאיביזה

2. הפולו צריכה לקבל מתיחת פנים/דגם חדש בשנת 2015

3. האיביזה נופלת באיכות חומרים לעומת ה2 האחרות

תעשה נסיעת מבחן על הפולו ואחר כך תוכל להחליט, לי יש את הפולו ואני מאוד מרוצה(אבל שקניתי לא הייתה את הלאון הנוכחית).

עריכה : אני לא יודע מה המחיר של הלאון , אם המחירים דומים אני מניח שזאת הייתה הבחירה שלי.

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמובן מה אתה מחפש ולמה אתה קורא ספורטיביות. מבחינת התנהגות הלאון לא ספורטיבית במיוחד, וגם זמינות הכח שם לא עדיפה מאשר אצל הפולו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב המחיר זה ככה :

seat leon 1.8 fr 158000

seat ibiza copra 1.4 148000

vw polo gti 1.4 155000

זה המחיר הסופי של כולם ועם מערכת מולטימדיה גם באיביזה , ועם אגרת רישוי וגם קודן עלוקה איתורן וכל מה שמסביב .

הבדל בין הלאון לפולו במחיר מאוד קטן ובקופרה הבדל משמעותי זול יותר .

אבל המחיר לא משחק תפקיד גדול כי אני מעדיף לקנות רכב שאני לא יתחרט עליו .

אני מחפש רכב ספורטיבי לכל דבר זה אומר מהירות ואחיזה על הכביש וגם אם אני ירצה לנסוע במסלול או טיול שבת אני לא ירגיש עגלה מאחורה וגם עוד פעם מפחד להתרגל לרכב ובסופו של דבר להשתעמם . אני נסעתי על אופנועים עד לא מזמן ואני מחפש עכשיו את הכיוון של רכב הספורט .

אני יודע שלאון לא נחשבת לספורט אבל יש לה את כל הפרמטרים של ספורט ונהגתי עליה והיה מאוד מהנה ויש לה אחיזה מאוד טובה על הכביש

שורה תחתונה מחפש רכב ל3 + שניים אחרי זה משתדרג , מחפש רכב ספורטיבי עם אופציה לשיפורים (הבנתי הלאון הכי טובה בזה )

וגם הסתכלתי על ירידת ערך והקופרה שומרת על ערך שלה הכי טוב אחרי זה הלאון ואז הפולו רק לא הבנתי איך הגיוני שכל הרכבים האלו לפי מחירון לוי יצחק עולה 140,000 לפני עלייה לכביש איך זה הגיוני ? .

זה ממש קשה להחליט כי הם באמת דומים , הכיוון שלי כרגע זה ללאון למרות שהמחיר טיפה יותר גבוה.

אני מקווה שנסיעת מבחן ביום חמישי תסדר לי כמה דברים .:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון והאיביזה לא בדיוק ספורטיביות ( אלא אם ביצועים בקו ישר עושים לך את זה) - הלאון מכונית מצויינת, בייחוד בדגם ה-1.8, אבל היא לא ספורטיבית. אם אתה רוצה ספורטיבית, אז 208GTI (בתקציב דומה ללאון)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר לקרוא ללאון או לאיביזה לא ספורטיביות כי זו פשוט טעות ומי שאומר את זה, לדעתי או שלא יצא לו לנהוג בהן או שאין לו מספיק מיומנויות נהיגה.

אבל גם אני הייתי ממליץ לך לבדוק את ה208gti וגם את הפיאסטה st הן נחשבות ליותר מהנות לנהיגה ובעלות התנהגות כביש טובה יותר במידה ואתה מחפש את ההארדקור. אני יודע שאת ה208 תוכל להוציא מהסוכנות באזור ה150 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות נוטה לכיון של הגיר הידני בגלל התנוע בארץ והפקקים אני מעדיף את הגיר אוטו/רובוטי .

אבל ה 208 נשמעת מאוד טוב עם 200 כ"ס אבל לצערי היא פחות יפה לא אוהב את עיצוב .

תודה רבה על עזרה אני יעשה גם נסיעת מבחן על ה 208 ונחליט.

אני עדיין ישמח לעוד דעות והצעות (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה מחפש הנאה אמיתית מנהיגה ואין לך בעיה עם האישה מבחינת תפעולית, אתה צריך לשקול ברצינות גיר ידני, בתור אחד שנוהג על ידני

עניין הפקקים הוא לא מהותי, פשוט נהיינו מפונקים בארץ אבל זו רק דעתי. לגבי הקליאו שמעתי עליה רק דברים טובים, אם אתה נעול על אוטומט שווה שתשקול

גם את הגולף gti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב פוזה אז לך על הפולו. חבילה סבירה+. אבל חובבי הגה יגדירו אחרת רכב ספורט. רוב הרכבים המהנים בחתך הזה הם ידניים , זה חלק מהכיף. זה באמת לא אסון כמו שזה נשמע.

תשקול שוב את הפיאסטה.

יש רמות מחירים אחרות שנותנות בראש ... AMG A45 שם מקבלים גם תיבה רובוטית גם פוזה וגם ביצועים. אבל קצת קפצתי מעל התקציב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר לקרוא ללאון או לאיביזה לא ספורטיביות כי זו פשוט טעות ומי שאומר את זה, לדעתי או שלא יצא לו לנהוג בהן או שאין לו מספיק מיומנויות נהיגה.

.

יקירי, אם אתה משווה לאון ו-208GTI, אז אתה הוא זה שצריך לבדוק את ״מיומנויות הנהיגה״

יש הבדל בין רכב מהיר לבין גרסה חמה כמו GTI מבחינת כיול המתלים, הגה וההתנהגות של המכונית. מנוע חזק לא הופך מכונית לספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ילדים לא נשוי אז המקום ברכב לא כל כך רלוונטי בשבילי.

אני רק שאלה.

למה לא MX5 משומשת?

בעתיד יהיה לך מספיק זמן בהם תוכל (ותהיה חייב) להחזיק רכב עם עוד מושבים ויותר נפח למטען.

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי עכשיו עשיתי נסיעת מבחן על ה208gti כוח לא חסר לא זה בטוח . מבחינת ספורטיביות באמת שה 208 יותר טובה מהלאון (עדיין לא נסעתי על הפולו ) .אבל כמה דברים שמפריעים לי ב 208 אחד זה ידני וגם אם אני מתרגל אז יש תביעה גם עם הצבע יש להם אדום או כחול וצבע שאני רוצה יהיה רק באוקטובר ואני רוצה לקחת את הרכב באוגוסט וגם מבחינת ישיבה הלאון הרבה יותר טובה ונוחה לי . ה 208 מרגישה קצת קטנה . אבל עוד פעם היא טיל . החלטה קשה אבל כרגע אני עדיין נוטה לכיון הלאון בגלל הסיבות שפרטתי קודם הנוחות שלה וגם אני חדש ברכבי ספורט אז עוד שלוש שניים נתקדם אולי אפילו להנעה אחורית .

נשאר עוד נסיעה בדרך אבל אני כמעט בטוח אני יקח את הלאון .תודה רבה לכולם שעזרו לי (: .

עריכה :

המיאטה קצת בעיה כי אני צריך יותר מ 2 מקומות ישיבה אין ילדים אבל יש חברים ויש משפחה חח .וגם התקציב זה לרכב חדש מקדמה + מימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם עוד פעם מפחד להתרגל לרכב ובסופו של דבר להשתעמם .

כמה דברים:

1) מתרגלים להכל

2) כל עוד לא קנית משהו חזק יותר, זה לא ישעמם.

3) כמעט שכחתי אבל ה LEON FR החדשה זו לא הישנה ובמילים אחרות היא לא מתימרת להיות רכב ספורטיבי למרות הביצועים המצוינים.

לא נסעתי על הלאון ועל האיביזה אבל היה לי את הפולו שנתיים וחצי. מאוד נהנתי מהפולו למרות יכולות ספוריביות נחותות חוץ מהביצועים. אני מאוד סבלתי מהפולו מבחינת אמינות למרות שהיא היתה ליסינג אז לא היה אכפת לי כל כך. האם אין עוד רכבי ספורט קטנים עם גיר לא ידני? בכל מקרה, ולא שאני גיבור גדול כי גם אני סולד קצת מידני, צריך לזכור שברכב ספורט הילוך שני הוא גם הילוך כוח מה שאומר שאפשר לעבור פקק שלם בשני בלי להתעסק עם להעביר הילוך למעלה או למטה.

בהצלחה בכל מה שתבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כמה דברים שמפריעים לי ב 208 אחד זה ידני וגם אם אני מתרגל אז יש תביעה גם עם הצבע יש להם אדום או כחול וצבע שאני רוצה יהיה רק באוקטובר ואני רוצה לקחת את הרכב באוגוסט וגם מבחינת ישיבה הלאון הרבה יותר טובה ונוחה לי

אתה הבנת מה כתבת? (אני לא - וכדאי גם להשתמש בסימני פיסוק פה ושם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...