Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע מסתירים את מספרי הרישוי של האופנועים בתמונות ?

ehood
שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם שאלה צדדית אבל מאד מעניינת אותי.

אני רואה תמונות של חבר'ה בפורום הזה ובפורומים אחרים ותמיד בתמונות מטשטשים או מוחקים את מספרי הרישוי של כלי הרכב (אופנועים ומכוניות כאחד) - מדוע ?

מה נותן הנתון הנ"ל לגנב פוטנציאלי ? או למטריד אחר ?

לא הצלחתי למצוא תשובה - אבל אם כולם עושים זאת אז בטח ישנה תשובה חכמה, מהי ?

מחכה בקוצר רוח, :roll:

אהוד ברץ

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה בעולם לפרסם את תמונתו של הנהג עם לוחית הזיהוי של רכבו

עניין של פרטיות

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטיות. זה הכל.

היום כשלכל אחד יש "דוד" במשטרה, יכולים להגיע לרכב (שלי לדוגמא) תוך דקות, או אפילו להטריד אותי לגבי מכירה שלו...

בנוסף אם מישהו עשה לדוגמא מעשה "נפשע" כגון נסיעה ב120 קמ"ש , זה יכול לשמש נגדו כעדות...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אם התמונה הייתה מפלילה - נסיעה במהירות גבוהה או בזמן ביצוע עבירה. אבל אני מדבר על סתם אופנוע שעומד בתמונה.

מה זאת אומרת "להטריד לגבי מכירה" ? אי אפשר להטריד אותך בפורום הזה ? או דרך הודעה פרטית באותה מידה ?

במפגשי האופנועים אנחנו מופיעים עם כובעי גרב ?

אני עדיין לא מבין איך מספר בתמונה פוגע בפרטיות של מישהו... הרי ברחוב יראו אותך על האופנוע עם מספר...

סתם שאלה מטרידה לשעה זו של הלילה ויסלחו לי מי שלהם זה ברור.

אהוד ברץ

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין אהוד, המשטרה כבר שנים מחפשת את כותבי פורום פול גז עקב קשר למקרי פדופיליה רבים

המבוצעים על ידי בחורים מבוגרים שנוסעים על אופנועים עתירי סמ"ק וכותבים הן פה והן בפורום "החברות של שיפרה".

בנימה יותר רצינית,

פעם כתבת "נסעתי 120 והחלקתי לתוך סבתא עם שקית עגבניות"

פעם כתבת "קבלו תמונות של האופנוע שלי שחונה בשכונת X פינת Y"

ופעם כתבת "המשטרה על הזין שלי, קבלו איך דפקתי אותם"

עכשיו, אם המספר שלך יהיה ידוע...

* גנב, שיזהה את האזור שבו זה צולם במקרה, ויהיה לו את המספר, עלול לבוא לחפש אותך

* עוד לא שמעתי על תיקים של המשטרה שנפתחו עקב מידע מרשיע (כי הרי תמיד תוכל להגיד "סתם אמרתי את זה בפורום בשביל שהמנהל יחשוב שיש לי זין גדול") אבל תמיד יש פעם ראשונה, יהיה נחמד אם לא יהיה לך קשר לפעילויות פורצות גבולות...

* סבתא תבוא לדרוש החזר לעגבניות

* אם יום אחד תחליט להגיד למישהו בפורום "הבאתי באמא שלך אתמול ושברתי לה את רגל שמאל" לא יהיה לו הרבה חומר לבוא לחפש אותך.

* תאר לך אתה הולך עם חברה\אישתך בכבוד עם חיוך על הפנים.. ואז מתקרב אלייך איזה מופרע עם שיער ארוך וריח של בירה מהאוזניים ואומר לך "אהה בואנה אתה מפול גז אההההההה איזה קטע אני קוראים לי בליבלי500דוקאטישולטRR".. לא משהו שהיית רוצה.

בכלל, כל הקטע של האינטרנט הוא להכיר אנשים עם מכנה משותף בלי לדעת בדיוק אחד את השני... להיות בלי ולהרגיש עם.

ד"א מחיקת לוחיות הכי עוזרת למשפרים ויזואליים\ סאונד במכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שאני לא מפרסם כתובת בבית, איפה האופנוע נעול, ואיזה אזעקה יש לו, שניה אחרי שאני מספר על סעפת הטיטניום החדשה ששמתי לו ב10000 שקל.

קל מאוד לברר איפה אתה גר גם אם אתה לא שוטר, ופשוט לבוא לקחת.

נו באמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שאני לא מפרסם כתובת בבית, איפה האופנוע נעול, ואיזה אזעקה יש לו, שניה אחרי שאני מספר על סעפת הטיטניום החדשה ששמתי לו ב10000 שקל.

קל מאוד לברר איפה אתה גר גם אם אתה לא שוטר, ופשוט לבוא לקחת.

אז קנית את הסעפת מאלופינד?

בג??ל?ב??ה כבר ביקרת?

www.gleba.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קנית את הסעפת מאלופינד?

לא, לא ממש, זה סתם היה דוגמה, אבל נראה לי, שבקרוב אפשר יהיה לקנות את האופנוע שלו. הוא פשוט סיים לשפר אותו, כך שהוא יכול עכשיו למכור ולקנות איזה קטום כדי לשפר אותו.

תאמת אני שוקל למכור לו את שלי לאיזה שבועיים, ככה שישפר אותו ויחזיר לי.

נו באמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור כמו שאמרו לך יש 2 מטרות לעניין-

1.להמנע מביקורים לא רצויים של גנבים\מתעלקי מכירה וכו'

2.ביקורי משטרה.

מאוד קל להוציא פרטים של מישהו דרך לוחית רישוי (אני יכול לתת לך שם בעלי כלי,כתובת מדוייקת, אם הרכב גנוב או לא ולכמה זמן יש לו טסט.....וזו רק ההתחלה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, רציתי לתקן טיפה ולא תאמינו עד כמה פשוט להשיג כתובת, טלפון, ת.ז ואשראי (סתם)

לא חייב בן דוד במשטרה...

פשוט הולכים למשטרה וטוענים שהמספר ככה וככה עשה פגע וברח... הם עוד יגידו תודה שבאתם הם שונאים כאלה... ואז אם שואלים אם רוצים לפתוח תיק בנושא אומרים לא רק לצורך ביטוח.

זהו, יש ת.ז, טלפון, פלאפון, כתובת ואפילו את השם של האישה :)

המשך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני תמיד חשבתי שזה פשוט יוצא יותר טוב בתמונה :shock:

:type:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להראות לכם שהבנתי - אז הכנתי גם אני תמונה וטישטשתי בהתאם...

אהוד (שם בדוי) ברץ

מר שם בדוי, עשית בדיוק את ההפך!

אמורים לטשטש\למחוק רק את מספר הרכב ולא את שאר התמונה :lol: .

היום בעזרת שם פרטי ומשפחה אפשר בעזרת תוכנות מסוימות.. (כמו הרשומון) לדעת מי אתה, איפה אתה גר, מה מספר הטלפון שלך, מה מספר ת.ז שלך ופרטים אחרים.

סתם לדוגמא, נאמר ואיכשהו הגעתי לפרטים המדויקים שלך (נאמר שפירסמת את מס' הטלפון שלך בבית או כתובת, או גיל + שם פרטי ומשפחה) והגעתי ברשומון לפרטים המדויקים שלך.

נאמר ועיצבנת אותי בפורום. אני יכול להזמין לבית שלך 200 הזמנות טייק אווי על חשבונך, לנתק לך את הכבלים ועוד דברים אחרים שיכולים לעשות אנשים יצירתיים ממני.

בקיצור, באינטרנט יש המון אנשים חולים ומטומטמים, עדיף לא להפגש איתם, דרך אחת לעשות זאת היא להמנע מלתת פרטים על עצמך. ואם כבר לתת, אז לתת למישהו שאתה מכיר או שיש לך משהו עליו (פיסת מידע כלשהי).

ונתתי סתם דוגמאות למעשי קונדס, גם גופים כמו פושעים למיניהם\משפחות פשע\המשטרה ואחרים יכולים לעלות עליך אם ירצו ובקלות יתרה.

ובגלל סיבות כאלה ואחרות, וכדי להמנע מכאבי ראש מיותרים עדיף לא לפרסם.

(דוגמאות לטשטוש לוחית רישוי ניתן לראות בחתימה שלי שמופיעה למטה).

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...