Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע מסתירים את מספרי הרישוי של האופנועים בתמונות ?

ehood
שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה,

לכל המעירים / מאירים: התמונה כמובן הייתה בצחוק... :smile:

חוץ מזה שעבדתי קשה שזה לא יהיה המספר המקורי של האופנוע !

הטענה היחידה שלי הייתה: אנחנו נפגשים זה עם זה ואז המספר גלוי. אז מה הטעם לטשטש ?

אבל אני מקבל את העובדה שהאתר פונה ליותר אנשים מאשר במפגש (האמנם ? כRובי: כמה מבקרים שונים יש באתר בחודש - יש לך סטטיסטיקות כאלה ? ואילו במפגש, ובכלל ברחוב, נפגוש 100-200 אנשים שיסתכלו על מספר הרכב בחודש - הגיוני ?).

OK - אני מסופק !

תודה שוב.

אהוד (שם בדוי) ברץ... [נראה לכם שמישהו היה בודה שם כזה ?]

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוב.

אם לי היו קוראים אהוד ברץ מכוכב יאיר מיד הייתי מחליף שם, רק בטעות שמא מישהו יחשוב שיש איזה קשר.

אבל זו כבר בעיה שלך.

:type:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

לכל המעירים / מאירים: התמונה כמובן הייתה בצחוק... :smile:

חוץ מזה שעבדתי קשה שזה לא יהיה המספר המקורי של האופנוע !

הטענה היחידה שלי הייתה: אנחנו נפגשים זה עם זה ואז המספר גלוי. אז מה הטעם לטשטש ?

אבל אני מקבל את העובדה שהאתר פונה ליותר אנשים מאשר במפגש (האמנם ? כRובי: כמה מבקרים שונים יש באתר בחודש - יש לך סטטיסטיקות כאלה ? ואילו במפגש, ובכלל ברחוב, נפגוש 100-200 אנשים שיסתכלו על מספר הרכב בחודש - הגיוני ?).

OK - אני מסופק !

תודה שוב.

רק זכור לך, אם גנב ירצה לגנוב לך את האופנוע והוא חם עליו. בסופו של דבר הוא יעשה את זה.

אתה מגיע למפגשים? אשמח לראות אותך שם. את האוטו שלי כבר ראית :wink: .

ברחוב ובמפגש הגנב יכול לראות אותך ואתה גם יכול לראות אותו ויהיו עדים ואנשים שמסתובבים אי שם ועוד בן אדם מתוך ה200 שהיו שם שראה את הבן אדם המסוים מסתכל לך על האופנוע באופן חשוד.

באינטרנט המידע הוא חופשי ונגיש לכל. אתה לא יכול לדעת מי קורא את מה שאתה רושם ואין לך שליטה על מידע שאתה מפרסם.

אין טעם להגדיל את העניין ולהתחיל לפחד למסור כל פרט קטן, אבל צריך לשקול כל דבר יותר מפעם או פעמיים.

צריך לפעול איכשהו בדרך של כבדהו וחשדהו.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחח

אני מבין למה מסתירים אבל... אני לא אגיד שנסעתי 260 או 300 קמ"ש וישים תמונה שלי ובנוסף על הזין שלי שוטרים ...

אבל הם היום אלה שיכולים לפסול לך רישיון וליטול לך את הרישיון אז נכון שהם בני **נות אבל אני לא אומר שהם בני זו*** אמא שלהם פשוט ז**ה בת *ונ* ....

אז *ין על המשטרה ....

המטומטמת שלנו ...

ועכשיו טוב להסתיר או לא ?

:twisted::shock::-Pמהיר בטירוףףףףףףףףףףףףףף:twisted::lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לי היו קוראים אהוד ברץ מכוכב יאיר מיד הייתי מחליף שם, רק בטעות שמא מישהו יחשוב שיש איזה קשר.

אבל זו כבר בעיה שלך.

:type:

קודם כל, תדע לך שזה שובר קרח עם לקוחות חדשים, צוחקים על השם כמה דקות ואח"כ נהיים חברים.

דבר שני - זה עוזר... כשהוא עבר לרחוב שלי (אחרי מכירת הבית ולפני הגירושין) אז אנשי שב"ק הסתובבו כל הלילה ליד האוטו שלי - מה רע ?

שלישית - שנכנסנו לבית הייתה לנו בעיה במערכת הטלפונים, הזמנו טכנאי ואחרי רבע שעה הגיע ! אחרי שתיקן בנימוס אמר לנו: "אה, חשבתי שמי שהזמין טכנאי זה ההוא..."

אז בסוף היינו חייבים להכריח אותו לעזוב את היישוב, אמרתי: "או אתה או אני !" והוא עזב... :grin:

אהוד (סתתתתתתם) ברץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוחקים על השם כמה דקות ואח"כ נהיים חברים.

לא יודע מה איתך, אבל אני עד היום בוכה.

:mm_cry:

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תדע לך שזה שובר קרח עם לקוחות חדשים, צוחקים על השם כמה דקות ואח"כ נהיים חברים.

דבר שני - זה עוזר... כשהוא עבר לרחוב שלי (אחרי מכירת הבית ולפני הגירושין) אז אנשי שב"ק הסתובבו כל הלילה ליד האוטו שלי - מה רע ?

שלישית - שנכנסנו לבית הייתה לנו בעיה במערכת הטלפונים, הזמנו טכנאי ואחרי רבע שעה הגיע ! אחרי שתיקן בנימוס אמר לנו: "אה, חשבתי שמי שהזמין טכנאי זה ההוא..."

אז בסוף היינו חייבים להכריח אותו לעזוב את היישוב, אמרתי: "או אתה או אני !" והוא עזב... :grin:

אהוד (סתתתתתתם) ברץ

אפשר לדעת מי זה אהוד ברץ המסתורי מכוכב יאיר, שכנראה כולם מכירים אותו חוץ ממני? :conf:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מי זה אהוד ברץ המסתורי מכוכב יאיר, שכנראה כולם מכירים אותו חוץ ממני? :conf:
אנחנו צוחקים על זה שהשם דומה לאהוד ברק, שמה לעשות - גר פעם בכוכב יאיר עד ש... ראה תכתובת למעלה.

אהוד (נו...) ברץ (יפה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...