Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת שלי נגמרה (ובעברית - סיימתי לבנות את המערכת שלי)

mdma
שימו לב! השרשור הזה בן 7084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף ובשעה טובה סיימתי את המערכת שלי(יש עוד תוספות קטנות מאוד):

רדיו דיסק של פיוניר 7550

רמקולים אחוריים של מאק אודיו פרוטקטור 120 RMS

מגבר 4 ערוצים סאונד סטורם חדנדש מדגם d350

המגבר 1400 וואט

סאב וופר מאק אודיו רד אטאק 230 RMS

חיווט שלם של רוקפורד!

יש עוד תוספת של קדמיים שצריך לעשות אבל חברה אני אומר לכם האוטו מתפוצץ אין לכם מושג איזה איכות שומעים בוליום גבוהה גם ...

יש עוצמה מעולה מעל ומעבר..

המגבר לא על שיא העוצמה יש למגבר עוד הרבה גז לתת אם אני ירצה להתנפח בסאב חזק יותר אני מוכן עכשיו להראות לכל מי שזלזל בסאונד סטורם מה המגבר הזה מסוגל לעשות כל מי שאמר סאונד זיבי אני רוצה לשמוע אותו אומר סאונד זיבי כשהוא ישב באוטו והביצים שלו ירקדו מהעוצמה שיש באוטו...

ובאותה הזדמנות אני ימליץ על הקינג שהרכיב לי אותה באמת עם ים של סבלנות עם ים של כיף ובאמת נהנתי לראות את הבחור עובד כל פרט קטן הודגש עד לעומקו כל בעיה באוטו נפתרה כל פיפס הכי קטן הוצע פיתרון מהיר זריז וטוב זה רדיו השרון חברה באמת אינאומר לכם מקצוען אמיתי אני מכיר אותו גם אישית וגם בגלל שנתתי לו את העבודה חברה הבחור מקצוען וכל עובד שמה מקצוען לא נורמלי חברה!

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין דבר כזה מגבר לא על פול גז, המגבר נותן יותר ממה שהוא בנוי לו , לפי התיאורים שלך.

בכל אופן אשמח מאוד לראות מה המגבר שלך שווה בהשוואה ישירה להגברה שלי.

מה העלות של המגבר? ומה ההצהרות ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על העלות אני לא יודע להגיד לך כמה הוא יעלה לאחרים לי הוא עלה מאוד זול אני מעדיף שלא להגיד...

המגבר מוצהר על 1400 וואט ו 80 RMS בבדיקה לא מוצהר בבדיקה מוצהר הם מצהירים על 150 בבדיקה ראיתי בעיניים שלי 80 RMS

ואני מוכן בכיף להשוות אותו לשלך אני בטוח מאוד במה שהוא מסוגל...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמם .. 80 וואט זה לא הרבה...... לא הבנתי איך הגעת לנתון המפלצתי של 1400 ?

התכוונת ל 1400 MAX ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יעלה בקרוב אחי אני רק עכשיו נכנסתי הביתה מההתקנה...

מיק מיק אני אומר לך המגבר כל כך עוצמתי אני לא מגביר את הרדיו דיסק יותר מדי בשביל לשמוע ווליום ואיכות מצויינת אחי איכות פשוט מושלמת לא יודע אם זה מרמקולים מהקוולאר וקרבון אבל אחי פשוט מעולה אני יותר נוטה לזה שזה השילוב של המגבר עם הרמקולים הסאב פחות איכותי אבל גם הוא עושה את העבודה כמו שצריך והוא לא מכוון על שיא הבאסים...

המגבר עם אפשרות לחיתוך כל כך מדוייק עכשיו בכיוונים שעשינו שמעתי את זה בצורה מאוד ברורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, בכל אופן כשתהייה באיזור כפרסבא תקפוץ להגיד שלום :)

וכמובן שכחתי את הדבר החשוב מכל, תתחדש !!!!

ישבת על זה המון זמן ..אבל לפי התגובות שלך זה נשמע שזה היה שווה את זה

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת היה שווה אחי ואני ביום רביעי ואפילו מחר יהיה באזור אז נדבר וחברה תודה לעוד מישהו שבאמת ניסה ועזר לי והסביר לי המון דברים רק בסופו של דבר הלכתי בכיוון קצת שונה בגלל שיקולי אחריות ושיקול שלא בא לי לעבוד על האוטו לבד ואין לי גם את הזמן הבחור הזה זה מיק מיק אחי תודה ענקית עזרתי לי המון ובאמת למדתי בזמן שעזרת לי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחשב אחי........

ספר לי איזה הסאב מתפקד עם הטראנסים של VOID והDARK SOHO !. :wink:

**ניזכרתי במשהו. הכי מצחיק אותי זה שאנשים מתקינים מגבר חדש ואומרים הוא מפרק את האוטו והוא על רבע עוצמה....... אפשר להגביר עודד...........

הם לא מבינים שהמגבר יכול להגיע לתפוקה מקסימלתי גם שהוא על רבע גיין. - לקחת בחשבון -

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן1400 מקס אחי...
לרשום על מגבר של 80 RMS

1400 זה שערוריה .

1400 אולי בחלומוות של המהנדסים שתכננו אותו .

חבל שאתה חיי באשליות שיש לך מגבר של 1400 וואט .

פשוט הומור רדוד .

תחדש על המערכת , אבל לא אל תפגין בורות ככה לאויר הפתוח .

אם המגבר הזה יקבל אליו 110 אמפר בכניסה ישרף לך כל האוטו .

אחלה מערכת אבל אל תגזים .

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרשום על מגבר של 80 RMS

1400 זה שערוריה .

1400 אולי בחלומוות של המהנדסים שתכננו אותו .

חבל שאתה חיי באשליות שיש לך מגבר של 1400 וואט .

פשוט הומור רדוד .

תחדש על המערכת , אבל לא אל תפגין בורות ככה לאויר הפתוח .

אם המגבר הזה יקבל אליו 110 אמפר בכניסה ישרף לך כל האוטו .

אחלה מערכת אבל אל תגזים .

למה אתה לוקח כול דבר רציני? זה כמו אני יגיד קלפורניה 1000W...... הרי מהשם נדע שהמגבר עם נתונים באויר......

תעשה שורש ריבועי לכול ההספק של המגבר לא תקבל 1000W.....אז סתם אנחנו נכנסים לעימותים.

דוגמא טובה.....יש אנשים שקונים את המגבר 501X של רוקפורד כי השם מדגדג להם......

ויש כאילו קונים כי רשום עליו 1500W......זה גם מוגזם לא? ......אבל אני חושב הם רשמו את זה למשתמשים שאוהבים מספרים גבוהים באריזות קטנות.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני חושב הם רשמו את זה למשתמשים שאוהבים מספרים גבוהים באריזות קטנות.

תמיר

אהבתי :)

ובאמת לא צריך להיכנס לדקויות , הבחור הנחמד רק התחיל להתעניין במערכות לרכב והוא כבר מודע לנושא המספרים "הגדולים", כניראה סתם היה נוח לו לקרוא לילד בשמו ..

:)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...