Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניווט באירופה (או תוכנת ניווט לטאבלט)

BeBest
שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ההורים נוסעים לחו"ל לשבוע, וצריכים תוכנת ניווט.

חשבתי בהתחלה על osmand שאיתה יש לי ניסיון די טוב (אם כי הממשק שלה לא הכי ברור ונוח), ואז ראיתי שיש את Sygic בחינם (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura).

לפי התיאור שם המפות בחינם, אבל באפליקציה עצמה רשום 7 ימי פרימיום מתנה.

מכיוון שאין לי מושג מה יקרה אחרי הפרימיום (יידרשו לשלם כדי להמשיך לנווט?) אני לא מעוניין לקחת סיכון ומחפש תוכנה חינמית, ללא צורך בdata (הורדת מפות מראש), עם ממשק פשוט ונוח (רצוי בעברית).

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שיש את Sygic בחינם (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura).

לפי התיאור שם המפות בחינם, אבל באפליקציה עצמה רשום 7 ימי פרימיום מתנה.

מכיוון שאין לי מושג מה יקרה אחרי הפרימיום (יידרשו לשלם כדי להמשיך לנווט?)

סיג'יק ניתנת "חינם" לשבוע נסיון שבמהלכו תוכל לראות אם הממשק נח לך. אח"כ היא מבקשת תשלום שאפשר לעשות באינטרנט הרגיל ולקבל קוד שמכניסים לטלפון/טבלט. פשוט וללא שום סיכון.

אני ממליץ מאד על התוכנה, היא לא מושלמת אבל נכון להיום לא נראה לי שיש אלטרנטיבה חוקית ראויה. כרגע יש גם 40% הנחה על רוב המפות בגלל עונת התיירות, כך שזה בהחלט שווה את ההשקעה.

כל האמור לעיל הוא בהנחה ואתם מחפשים משהו חוקי. תוכנות פירטיות זה נושא אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - למה לא DATA?

חבילת 1GB תהיה די והותר (הרבה מעבר) בשביל WAZE.

מניסיון - 9 ימים באירופה של ניווט, אמא שלי השתמשה בטלפון גם בשביל שיחות בוייבר, ווטסאפ וגם שידרה אינטרנט בהוט ספוט מהמכשיר שלה כדי ששאר המשפחה תוכל לגלוש, ועדיין לא ניצלנו את כל החבילה.

החבילות בדרך כלל לא יקרות כל כך ויהיו יותר זולות מתוכנות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה copilot נותן הרבה מעבר לוייז.

הוא אומר לך באיזה נתיב להיות, ואומר לך גם איפה יש כבישי אגרה ועבורות. בנוסף, הוא מכיל מידע על נקודות עניין, תחנות דלק, אטרקציות... גם ה tom tom

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - למה לא DATA?

חבילת 1GB תהיה די והותר (הרבה מעבר) בשביל WAZE.

אם נעזוב שניה את השיקולים הכספיים ונתמקד בהיבט הפרקטי: WAZE לא תמיד עובד בחו"ל ולא בכל מקום יש קליטה (בהרים למשל).

דאטא זה נחמד אבל לא הייתי שם בו את כל מבטחי בנסיעה בשטח לא מוכר. תמיד עדיף שתהיה מפה אופליין, על מכשיר נייד או על נייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז השתפרה בחודשים האחרונים.

מסע אופנים שעשיתי באסטוניה עבר עם וויז ללא שום בעיה ללא חבילת גלישה.

בכול מקום שיש קליטת WIFI ניתן להוריד את המפות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...