Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים מהדלתות

shibby
שימו לב! השרשור הזה בן 7079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פיאט אונו, ועשיתי בניה של 6.5 בדלתות מקדימה. יש לי מורל פולס עם טוויטרים של מורל MT-22.

הבעיה היא שבווליום גבוה הדלת מאד מרשרשת, אם אני יחתוך אותם יותר גבוה זה יעזור? כמה אני "יאבד" מהמוזיקה? אני מתכוון לחתוך עם קרוס 3WAY של רדיושק (radiosheck)

יש לי גם סאב סרווין וגה HED 12.

ואיטום יעזור? יש בכלל מקום לאטום בדלת של אונו?

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אם תיפטר מהמיד באס שלך, כניראה הרישרושים יעלמו , אך אני לא בטוח שזה הפיתרון האידאלי ..

לפי דעתי הפיתרון היותר מעשי הוא לבצע איטום של הדלת..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אם תיפטר מהמיד באס שלך, כניראה הרישרושים יעלמו , אך אני לא בטוח שזה הפיתרון האידאלי ..

לפי דעתי הפיתרון היותר מעשי הוא לבצע איטום של הדלת..

אני גם חושב שאיטום יהיה הכי טוב

מה שכן אולי בלי קשר לרישרושים יהיה כדאי לך להוריד קצת מהבאס מקדימה..ואולי לא אני לא יודע מה הולך לך באוטו

אבל בכול מקרה בעיקרון במידה ויש לך סאב אתה אמור לחתוך קצת מהבאס בקומפוננט

למרות שלא עד הסוף כי אז יהיה לך באס לא ממש יפה...( אם אתה רוצה להגיע לSQ ( כמה שיותר קרוב SQ יותר מתאים ) את צריך לדעת באיזה תדר לחתוך את הקומפוננט שלך

וזה משתנה בכול מערכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל shibby גם לי יש אונו, איך הצלחת להכניס כזה רמקול לדלת הקידמית ? :roll:

יש מצב לתמונות?

אני זוכר שבאונו שלי יש מקום לרמקולים מקדימה אך הם לא 6.5 והם לא על הדלת, ביטלתי אותם כי הם היו מהחברה, (ושהייה שיר נגיד עם באס בווליום נורמלי שומעים גרר (לא ממליץ לך לדעת גם איך זה נשמע, כבר רקובים בעע...)

אז הרכבתי רמקולים של פיונר ברכב (אני חתכתי וכל זה..) אכן שומעים טוב מאוד (בזמן האחרון יש בעייה שהבאס נשמע גרוע בווליום נורמלי..אני לא מבין מה הבעיה:confused:

ועוד רמקולים של פיונר..איך יכול להיות?.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רום

לא חייבים לבצע איטום ברמת דינמייט .

אפשר לבצע איטום ברמה נמוכה עם חמור בידוד שמגיע עם כל רכב )כמעט)

שכבה סיליקון שחורה ועדינה על החלקים הבעיתיים בדלת (בעיקר מאחורי הרמקול) .

ככה לפחות תדע עד כמה הבעיה קשה ואם שווה השקעה באיטום יקר יותר .

וחוץ מזה שאם תסתכל לאין אתה נוסע ולא תיכנס לתוך מאזדות סתם ככה לא תהיה לך בעיה (: .

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כמה דברים,

הכי חשוב, תודה לעופר על הטיפ המועיל (גם על הדלת וגם על המאזדה :) למרות שזה היה אקסנט )

שנית, באמת אין מקום בדלתות אז הלכתי לסאונד בלסטרס שיעשו לי בניה, שלוש פלטות MDF וחיתוך של המגש בדלת+חיתוך של הבד +חיתוך של חלק מהפח מלמטה.

הבעיה היא שגם אם אני מחליט לעשות איטום, אני לא חושב שאפשר (דלתות עם עובי אפסי)...יום שלישי נלך ונברר את הכל.

וכמו שאמרתי יש לי קרוס עם דיי הרבה חיתוכים, אני יתקין אותו ונראה אם זה פותר לי את הבעיה.

תודה לכל העוזרים.

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני האיטום תיראה טוב את הדלת אולי זה סתם חלק משוחרר ...הכול יכול להיות...

ובעניין האיטום ...הוא מומלץ אפילו כשאין לך רעשים הוא פשוט משנה את איכות הצליל של הרמקול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם משנה את מצב הכיס, 550 ש"ח (ויותר) זה לא צחוק...

מן הסתם שאני יבדוק הכל לפני איטום. פשוט רציתי לראות אם יש משהו ספציפי לבדוק.

טוב בכל מקרה אני יתחיל עם משחק תדרים.

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ידיים טובות אתה יכול לעשות לבד בעלות של 250-300שקל.... או באמת לחפש מה הבעיה וזהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה הבעיה של כולנו אנחנו לוקחים את האיטום בתור עוד 550 שקל

וזה לא אמור להיות ככה זה 550 שקל בתור חלק מהמערכת לפעמם איטום יכול להשפיע יותר מרמקול טיפה יותר טוב...וכמו שאמר אדי מומלץ לשים איטום גם שאין רעשים בדלתות זה מוסיף הרבה ומשנה את הסאונד

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איטום לאונו...

חברה עם כל הסיסמאות היפות ולמרות שזה לא הכיס שלנו, עדיין לפי דעתי יש מידת השקעה שממש לא כדאית ואיטום דלתות באונו זה לא בדיוק הוצאה ששווה. בהתחשב בעובדה שאלו רכבים ישנים וזולים ורעשים יהיו תמיד, אם לא מהמערכת/רמקולים אז מפלסטיקים מצקצקים אחרים אז לדעתי הברירה הכי טובה היא להתפשר ולחתוך קצת את הרמקולים (בתדר).

עד כמה זה יחסר לך פותח הת'רד - תלוי בשאר המע' שלך ובכיסוי תחום התדרים ובסט-אפ שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי איזה סאב יש לי, בשביל שתוכלו לומר לי אם הוא יכול לעלות מספיק גבוה בשביל להשלים את מה שאני יוריד מהמיד.

נגיד אני חוך ב180, האם הסאב יכול להגיע לתדר הזה בצורה מספקת?

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...