Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לבעלי ניסיון עם סוזוקי קרוסאובר

PsyOr
שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר דגש על הגרסה הידנית - אשמח לשמוע חוות דעת על הרכב מבחינת נוחות נסיעה (משפחתי), צריכת דלק ואמינות..

האם כדאי להשקיע עוד סכום של 20K לגרסה האוטומטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמינות..

הרכב הוצג בארץ לפני קצת יותר מחצי שנה, אמינות לא מודדים בתקופה כזאת.

לא אמור להיות משהו חריג, בסה"כ מנוע 1.6 עם תיבה ידנית, אין ממה להתרגש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוצג בארץ לפני קצת יותר מחצי שנה, אמינות לא מודדים בתקופה כזאת.

לא אמור להיות משהו חריג, בסה"כ מנוע 1.6 עם תיבה ידנית, אין ממה להתרגש.

זה בדיוק ההגדרה הנכונה של הדגם הזה - אין ממה להתרגש. שימושי אך משעמם לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האם שווה לשלם עוד בשביל גיר שהוא לא ידני, לדעתי אם אתה יכול לחיות ביומיום עם הגיר הידני (וזו לא משימה בלתי אפשרית כמו ש90% מהנהגים בארץ חושבים) הייתי ממליץ לך לבחור בו.

-החסכון הגדול בהפרש במחיר הקנייה לפי המחיר שהצגת.

-חסכון בדלק לעומת גיר אוטומטי (ספציפית לקרוסאובר יש גיר רציף שאמור להיות חסכוני אבל אני מאמין שהגרסה הידנית עדיין תהיה חסכונית יותר)

-מבחינת אמינות גיר ידני הרבה יותר אמין מגיר אטומטי או רציף.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש של 20 אלף שקל הוא בעיקר "קנס אנחנו מוכרים לליסינג ולכן לך זה יקר". בסך הכל רכב סביר וממוצע, מרווח במידה מספקת ומאוד מתאים לישראל ישראלי השמרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הרכב הנ''ל (ידני) לאח שלי כבר מספר חודשים והוא מאוד מרוצה ממנו .

צריכת הדלק שלו פשוט מעולה בסביבות ה 15 ק''מ לליטר בנסיעה נורמלית עם מזגן .

לדעתי במחיר של 100K ש''ח , אין אלטרנטיבות טובות יותר .

ד''א , מנסיעה בדגם האוטומט התרשמתי שהוא סוחב פחות טוב וגם רועש יותר מהדגם הידני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש של 20 אלף שקל הוא בעיקר "קנס אנחנו מוכרים לליסינג ולכן לך זה יקר". בסך הכל רכב סביר וממוצע, מרווח במידה מספקת ומאוד מתאים לישראל ישראלי השמרן.

הדגם נמכר בכמויות קטנות לחברות הליסינג ולכן מחירו הוא 120 ולא 128 כמו שאר הרכבים בקטגוריה.

יש לציין שתוספת של 20 אלף לאוטומטי היא גבוה אומנם אבל מביאה עימה גם רכב מאובזר יותר ולא ״זהה״ כפי שצויין כאן בטעות.

לי יש את האוטומטי כבר חודש ואשמח לענות על כל שאלה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אמינות - המנוע זהה לזה של הסוזוקי SX4 היוצאת ולמיטב ידיעתי נחשב אמין מאוד.

לגבי תיבות ההילוכים - לפחות בארץ הן אינן מוכרות, וכך לגבי רבים ממכלולי הרכב, כך שקשה לדבר על אמינותם. נחזור בעוד 3-4 שנים כאשר הרכבים הראשונים יצברו 150,0000 ק"מ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, אבל הוא נמכר יפה מאוד לליסינג.
עדיין, היבואן לא ממש דוחף את הדגם לליסינג כמו מאזדה 3 , פוקוס או קורולה.מחירי עסקאות הליסינג על דגם זה יקרות מאוד.אני מדבר מניסיון, לאחי יש כזה מליסינג ומחיר העיסקה היה מאוד גבוה ביחס לשאר הרכבים (i35,פוקוס,3 וקורולה), למעשה הוא קיבל אותו במחיר קרוב לזה של האוקטביה.תסכים איתי שהיבואן יכל לתמחר אותו ב-128 וזה היה הגיוני לחלוטין לאור מצב שוק הרכב השנה ותמחורי המתחרים ( טראקס ומוקה במיוחד).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הידני לא זהה לאוטומטי מבחינת האבזור, על כך יעיד השם השונה של הגרסאות (GLS ידנית מול GLX אוטומטית) ,חלק משמעותי מהשוני במחיר נובע מההבדל באבזור. הדגם הידני למשל מגיע בליפנסי ערפל, חישוקים קלים, ציפוי עור להגה, קיפול חשמלי וחימום למראות (גם האיתותים בדגם האוטומטי נמצאים במראות), 4 רמקולים במקום 6, מזגן במקום בק' אקלים מפוצלת, וכניסה והתנעה בלי מפתח (כפתור התנעה וכתפורים על הדלתות לפתיחה).

זאת אחת הבעיות הנפוצות לאחרונה בשוק הרכב שלנו, מביאים גרסאות ידניות עירומות לחלוטין רק כדי שיוכלו לתת מחיר "החל מ-" נמוך שימשוך אנשים לאולמות התצוגה.

מבחינת חסכון, ענו כבר לגבי הידני, אני יכול להגיד שעם האוטומטי הצלחנו בזמן נסיעת מבחן לא מאוד מאומצת להשיג 11 ומשהו קמ"ל.

נוחות? בסדר. לא משהו מדהים אבל גם לא מתרסק. משום מה ברכב המבחן שלנו היה קצת קשה לשמור על קו ישר בשיוט במהירות של 110-120 קמ"ש, סתם מציק, לא קריטי. אולי היו רוחות חזקות או לא יודע מה באותו יום. מתמודד יפה עם בורות וכבישים משובשים. סך הכל מה שהיית מצפה ממשפחית מוגבהת.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבורכו הגירסאות הידניות הפשוטות והזולות.

יש עודף איבזור של דברים מטופשים עד מרגיזים (בקרת אקלים אלקטרונית, מסכי מגע), לא כולם רוצים את ה"נוחות" המסובכת הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...