Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכבר LOGITECH 705M תנועה "קופצת" ולא חלקה על כל משטח

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 3549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

יש לי את העכבר הנ"ל, בעקרון הוא נחמד מאוד

אבל לפעמים הוא פשוט לא עובר חלק על משטחים, תופעת ה LAG כנראה הגיעה גם לעכברים.

העכבר אלחוטי

דיי חדש יחסית לפני חצי שנה אולי, אני לא יודע אם מדובר בסוללות כי שמתי עכשיו חדשות נטענות שהכוח בהם הוא בערך כחצי (נטענו מזמן)

אני משתמש במשטח לעכבר איכותי מאוד, וגם על שולחן זה עושה אותו הדבר.

יש פה אנשים שמבינים במקרים כאלו? התקנה/הסרה של דרייברים יעזרו? (העכבר אולי 40 ס"מ מהמחשב אליו מחובר)

תודה וסליחה על השאלות המוזרות של שישי בערב :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי יתכן וקיימת הפרעה מתדר דומה לזה שהעכבר עובד איתו.

אם קיים ראוטר אלחוטי, טלפון אלחוטי או מכשירים אחרים שכאלו, נסה להרחיק או לנתק אותם ובדוק אם יש הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את העכבר הזה גם, אצלי נוצרת בעיה אחרת קרתה כבר פעמיים - כשלוחצים על העכבר הוא נלחץ כמות לא ידועה של פעמים. הכוונה שיכול להיות שהוא לוחץ 2ת3 או 100 פעמים. דבר שמונע ממך לסמן איתו או לגרור דברים וכו'. ובכללי די מעצבן.

אני צריך לקנות חדש אבל לא מצאתי חלופה נורמלית ולכן יש סיכוי שאקנה עוד פעם את אותו העכבר למרות הבעייתיות.

אני אומר אל תתעסק - פשוט לך תחליף באחריות, זה עכבר עם 3 שנים אחריות.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TOM 22 - יש סיכוי שאתה צודק במקרה הזה כיוון שמחובר ראוטר אלחוטי בצד השני של הלפטופ, לא חשבתי אבל אני אנסה להעביר מיקומים של החיבורים.

במידה וזה לא יצליח אז אני אגש להחליף את העכבר כמו שאמרת WA11A

תודה!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם דרורזי. קרה לי לא פעם.

מאז הימים של הכדור בעכבר פשוט שכחתי שהאפשרות הזו קיימת, עד שיום אחד התחרפנתי וניקיתי את העכבר מבפנים עם אוויר דחוס. עבד יופי...

לי יש בעייה אחרת: עכבר של מיקרושמוק, lasermouse 8000. מדי פעם הוא פשוט קופא לכמה שניות. ניסיתי להעביר את המקלט למקום אחר, אבל זה עדיין קורה. יש למישהו רעיון? תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הM510 וכאשר המחשב עומד מתחת לשולחן והמשדר במרחק של מטר וחצי מהעכבר יש לאגים.

כל מה שניסיתי לא עזר לבסוף חיברתי כב מעריך לUSB שאליו חיברתי את המשדר וכך הקטנתי את המרחק בין המשדר לעכבר ל 30 ס"מ.

תנסה לשנות שקע USB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה RNB, אבל כבר ניסיתי את זה בעבר על מנת לפתור את הבעייה. לא עזר. הבעייה ממשיכה בכל פורט USB שבו ניסיתי. ועם 2 עכברים שונים מאותו דגם, אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענין הקפיאה קורה לי גם עם מיקרושמוק 5000 BT. אבל זה ממש לשניות בודדות ולחיצה "מעודדת" על הכפתורים שלו, בין אם משפיעה או לא, מחזירה אותו לחיים במהרה.

אני סובל בשקט. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה רק לכמה שניות, זה הופך את זה לתקין?...

גם אצלי זה רק לכמה שניות, אבל זה קורה גם כשאני מנסה לשחק במחשב, שם הכמה שניות האלו יכולות להיות הבדל משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד עם סוללות רגילות או נטענות?

העכברים האלו מיועדים לסוללות רגילות.

סוללות נטענות לא מחזיקות זמן רב ויתכן שיובילו לבעיות מוזרות.

יצא לי לרכוש כמה עכברים מדגמים שונים של מייקרוסופט, עד כה ללא שום בעיות.

אם אין קשר לסוללות, ממליץ לך לקנות עכבר שלהם, או אפילו בכמעט אותו המחיר סט של מקלדת ועכבר אם יש לך מקלדת חוטית.

Tom

יתכן ולדגם של העכבר שלך יש מצב חיסכון. האם זה קורה אחרי שלא נוגעים בעכבר למשך זמן רב? או סתם ככה באמצע העבודה?

בדוק גם את סוג הסוללות שבשימוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי תקין, אמרתי שאני סובל בשקט. אין לי מושג מה גורם לזה.

אני עובד עם נייד, אז כשזה קורה ברגע "קריטי" אני עובר למשטח שלו.

ליאב.H - לא מדובר במצב חסכון, שקיים אף הוא, אלא במהלך עבודה שוטפת וללא קשר לאילו סוללות בשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענין הקפיאה קורה לי גם עם מיקרושמוק 5000 BT. אבל זה ממש לשניות בודדות ולחיצה "מעודדת" על הכפתורים שלו, בין אם משפיעה או לא, מחזירה אותו לחיים במהרה.

אני סובל בשקט. :wink:

יש לי גם את הBT5000 כבר מעל 5 שנים, הוא מחובר לthink pad.

לאחרונה העכבר הפסיק להתעורר או באמצע העבודה הוא נכנס למצב שינה ורק כיבוי והדלקה של העכבר פותרים את הבעיה.

לדעתי עם הסימפטומים האלו לא נשאר לו עוד הרבה.

אין יותר מעצבן מעכבר עם לאגים.

Tom_22 תנסה לשחק עם ניהול צריכת חשמל של הBT בנייד שלך.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אצלי על מקסימום בניהול חשמל. לא חושב שזה מקור הבעיה.

בנייד הנוכחי, העכבר מחובר דרך דונגל חיצוני. אולי זה קשור ואולי לא (ואולי דרייברים כאלו או אחרים). בקודם שלי, היה BT בילט-אין, אבל אני לא זוכר אם התופעה היתה גם שם.

בכל מקרה, אני לא ממש מוטרד ע"י הבעיה, אבל תודה. נראה לי שהברווז מגעגע בנושא יותר בחומרה...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי BT זה לא BlueTooth, אלא Blue Track - טכנולוגיה שלטענת מיקרוסופט יותר טובה בעקיבה על משטחים שונים, ולא רק על השולחן/פד.

אצל ההורים יש את הסט [h=1]Microsoft Wireless Optical Desktop Set 2000 Retail[/h]

אצלי יש את הסט

[h=1]Microsoft Wireless Optical Desktop Set 800 Retail[/h]

ובעבר השתמשתי בעכבר (והוא עדיין עובד עד היום):

[h=1]Microsoft Wireless Mobile Mouse 1000[/h]

תמיד עבדו ללא בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...