Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיגים במידות 225/45/17

dnuriel
שימו לב! השרשור הזה בן 3581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

צריך המלצות לשני צמיגים אחוריים במידה 225/45/17 לגולף 2002.

טווח מחירים בין 400-500 ש"ח

רוצה צמיגים איכותיים בעלי אורך חיים גבוה, נוהג באופן מתון לא זקוק לצימיגי ספורט למינהם..

בעיקרון הלכתי השבוע לפנצריה בב"ש

וזה מה שהוצע לי :

דנלופ 960ש"ח sp sport

נקסן 850 ש"ח

ויוקוהמה שחרג מהתקציב.

אשמח להמלצות על דגמים נוספים,ופנצרייה טובה בב"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

באתר טייר קלאב ניתן להשוות צמיגים עפ"י תכונותיהם ולהתאים את הצמיג המתאים לך ביותר, וכמו כן לבצע הזמנה און-ליין. המחירים באתר הם אטרקטיביים וכוללים הכל - איזון, התקנה ומע"מ. כחלק מתהליך ההזמנה, יש לבחור את הפנצ'ריה בה יותקנו הצמיגים, מתוך רשת טייר קלאב בפריסה ארצית, כולל באר שבע כמובן.

במידה וחשוב לך אורך חיים גבוה, אני ממליץ על Toyo Proxes CF1, צמיג איכותי בעל אורך חיים גבוה המיוצר ביפן, במחיר של 565 ש"ח לצמיג.

במידה ואתה לא מעוניין לחרוג מהתקציב שהגדרת, אני ממליץ לך על Falken ZE912, צמיג איכותי (אם כי בעל אורך חיים נמוך משל ה- Toyo) במחיר משתלם של 445 ש"ח לצמיג.

נשמח לעמוד לרשותך במידת הצורך באמצעות הודעה דרך הפורום, הודעה דרך "צור קשר" באתר טייר קלאב או בטלפון 03-9005831.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התכוונת ל dunlop sp sport 2000 - אני לא ממליץ על הצמיג הזה כלל- נשחק מאוד מהר (פחות מ 30K בנסיעה רגילה), האחיזה שלו בכביש רטוב גרועה וגם בכביש יבש לא הכי מציאה.

הצמיגים של FALKEN ו- TOYO שצוינו מעלי טובים ועושים עבודה באמת טובה, במיוחד ה TOYO שנהגתי על מספר רכבים במשפחה עם הצמיגים הנ"ל.

אם אתה יכול להתאמץ עוד טיפה- continental premium contact 2 עושה עבודה מעולה בהונדה שלי.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...