Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הפאביה הרשמי - סקודה פאביה זה הרכב הטוב בעולם.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 3347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שזה לא קרה עד עכשיו, זה סוג של מחדל.

אבל טוב מאוחר מאשר אף פעם. בשירשור הזה נספר לכולם על הדבר הכי טוב שקרה לתעשיית הרכב העולמית, הסקודה פאביה.

אני אתחיל:

אם מישהו ינהג בסקודה פאביה ויתנגש בצ'ק נוריס זה יהיה המפץ הגדול 2.

סקודה פאביה כל כך מהירה שזה בלתי אפשרי לכוון בה את השעון.

תמשיכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש שמועות שאומרות ש אלפא 4c מבוססת על השילדה של הפאביה ושהמכטרוניק אף פעם לא מתקלקל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו ינהג בסקודה פאביה ויתנגש בצ'ק נוריס זה יהיה המפץ הגדול 2.

על סקודה פאביה וצ'אק נוריס

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל הסבר רציני איך הבדיחה הזאת בכלל נוצרה ואיך היא הגיעה לאיפה שהיא הגיעה?

כי יכול להיות שאני עסוק יותר מידי בלימודים ובעבודה לאורך השנה ובמיוחד עכשיו בתקופת המבחנים, שכנראה פספסתי את כל האקשן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה תחרות, השקודה פאביה שפורט 16V ניצחה את הקורולה של אושריקו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל הסבר רציני איך הבדיחה הזאת בכלל נוצרה ואיך היא הגיעה לאיפה שהיא הגיעה?

כי יכול להיות שאני עסוק יותר מידי בלימודים ובעבודה לאורך השנה ובמיוחד עכשיו בתקופת המבחנים, שכנראה פספסתי את כל האקשן.

השורשים נטועים אי שם ב-2008, אבל אם תחפור עמוק מדי אתה עלול לגלות לידם שלדים של חברי פורום ומריבות מן העבר שעדיף לא לעורר מחדש. ראה הוזהרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שלך יש חלק לא קטן בסיפור. יחד עם אוראל (RS) הפכתם את הסופר מיני הסטנדרטית הזאת למכונת נהיגה משומנת היטב.

להזכירך, הייתה תקופה שכל ילד שהוריו קנו סקודה פאביה רץ לפתוח שרשור תמונות, שמיד התגלגל לשרשור הלל למידותיה הטובות של הפאביה, מצדך, מצד RS ומצד שאר החבר'ה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, אני לא מצליח לפתוח את הקישורים. אתה יכול לתקן? מעניין לראות, אולי אני לא זוכר.

בכל מקרה אני אגיד לך את האמת: אחרי 6 שנים עם הרכב ו- 73K ק"מ בגדול אין לי שום דבר רע לומר עליו. מצד שני, זה לא TSI + DSG.

הרקע של אוראל שונה מכיוון שהיה לו פאביות אחת אחרי השנה ברצף. בקשר אליי זו הראשונה שלי, וזה הרכב הראשון שקניתי כחדש אחרי פיאט אונו שהיתה 15 שנה על הכביש. לא קשור לפאביה ולסקודה כמותג.

הפאביה היא רכב נחמד, בסיסי, טיפה מאובזר (התקמצנו על שעון חום מנוע) וזהו מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פורד מודל T נאמר שהיא נמכרת בכל צבע ובלבד שיהיה שחור.

פאביה נמכרת בכל צבע, אבל אם אתה באמת מבין תבחר candy white ...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה להוסיף על החתימה שלי שלקוחה לדעתי מהשרשור ההוא.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...