Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מוצר QUICK Detailer

שימו לב! השרשור הזה בן 1806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 187
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה הכוונה פעולת שטיפה שונה? נראה לי שאני יודע על מה אתה מדבר...גם אני כל שבוע עושה משהו אחר. מרשה לעצמי להיות יצירתי.

למשל יש פעמים שאני נהנה לשטוף רק עם שמפו או שמפו +ווקס , יש פעמים שמורח חומר כזה או חומר אחר, לפעמים הברק של השמפו לבד מספיק לי כי כבר יש הגנות קודמות על הרכב והם מחזיקות מעמד יפה.

שהרכב מעט רטוב.

פעם בשבועיים שלושה.

העמידות שלו גבוה, לכן אין צורך ליישם כל שבוע. (למעשה כל שבוע אני עושה פעולת שטיפה שונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם בשבוע שטיפה רק עם ONR ללא תוספות.

פעם בשבועיים שטיפה עם ONR או שמפו עדין בשילוב QD - כל מיני סוגים ( Koch-Chemie או SONAX ועוד)

פעם בשלושה שבועות/חודש סבון שטיפה אגרסיבי יחסית בשילוב QD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני משתמש ב-BSD של SONAX, ובכלל בדיטיילינג לרכב, ולאחר מריחת החומר (בלי איזה שהוא ווקס או חומר נוסף תחתיו) התזתי מעט מים על מנת לראות שבאמת יש בידינג. העניין שבאמת נוצרו טיפות גדולות, אבל שלא מחליקות, ולאחר שאלו מתייבשות נשאר הכתם שלהם על הצבע (ראו תמונה)

hmPJrt3.png

השאלה אם באמת זה אמור להיות ככה? נשמע לא כ"כ יעיל, חשבתי שדווקא ביישום חומרים הרכב ישאר יותר נקי נגיד אחרי גשמים או שטיפה עם צינור, אבל יוצא שבלי החומר לפחות המים היו מחליקים ולא נשארים ככה להתייבש על הפח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא כתמים מהתרסיס, אלא כתמים שהיו ברכב. בדוק שוב.

נסה ליישם את סונקס שהרכב רטוב - כלומר, נגב את הרכב ביחד עם המים+BSD.

בידינג ייתן רק פוליש, ואוטם צבע איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הסברתי את עצמי נכון. לאחר ניקוי ומריחת ה-BSD המשטח היה מבריק ונקי. אבל יותר מאוחר כאשר שפכתי מים עם הצינור על האיזור, המים התייבשו נהיה לכלוכים כאלה (כי פשוט נשארו טיפות גדולות על הפח שלא החליקו) - ככה זה אמור להיות?

את היישום אני מעדיף לעשות על יבש כי זה פשוט יותר מזדמן לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני משתמש ב-BSD של SONAX, ובכלל בדיטיילינג לרכב, ולאחר מריחת החומר (בלי איזה שהוא ווקס או חומר נוסף תחתיו) התזתי מעט מים על מנת לראות שבאמת יש בידינג. העניין שבאמת נוצרו טיפות גדולות, אבל שלא מחליקות, ולאחר שאלו מתייבשות נשאר הכתם שלהם על הצבע (ראו תמונה)

[ATTACH=CONFIG]518341[/ATTACH]

השאלה אם באמת זה אמור להיות ככה? נשמע לא כ"כ יעיל, חשבתי שדווקא ביישום חומרים הרכב ישאר יותר נקי נגיד אחרי גשמים או שטיפה עם צינור, אבל יוצא שבלי החומר לפחות המים היו מחליקים ולא נשארים ככה להתייבש על הפח

זאת אבנית או מגשם או ממים כלשהם שנשארו לך על הרכב

גם מצינור בעיקר זה יקרה. פעם ברכב קודם שלי חניתי באיזור שמעל היה למישהו ג'קוזי שבדיוק משקיף לחניה, המים עפו משם על הרכב שלי ושל עוד כמה , כולם היו עם סימני אבנית בבוקר ועוד עם השמש החמה בטבריה..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...