Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסדה פתוחה מול קסדה סגורה

ntaizi
שימו לב! השרשור הזה בן 7070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לקנות transalp או אופנוע דומה.

בנוסף אני רוצה לקנות קסדה חדשה (כרגע יש לי shoei xr-9).

רציתי לדעת, עד כמה קסדה שנפתחת, פחות בטוחה מקסדה סגורה, ואם זה סביר לרכיבה במהירויות שאופנוע כמו טרנסאלפ מגיע אליהם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה ההבדל..

כשתעוף מהאופנוע על מדרכה אז עם קסדה פתוחה הלסת שלך תשבר האף יצא מהמקום וישארו לך צלקות שיתנו לך תשובה מה עדיף סגורה או פתוחה...

ראשון לישורת וראשון לחצות את קו הסיום.כל צעד מחושב...,

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי יותר מודאג מהמהירויות הנמוכות בהן הקסדה פתוחה, מאשר הגבוהות בהן היא סגורה.

גם אם לא תעוף לך הלסת, כל החלק הפתוח של הקסדה יכול להשבר.

בכל אופן, נכתבו די הרבה מלים ברשת על מנגנונים רגישים שמתקלקלים אחרי שנה.

לגבי הבטיחות כאשר הקסדה במצב סגור במהירויות של טראנסאלפ - אפשר להניח שיש פשרה מסוימת בקסדות הנ"ל.

לגבי רכיבה ונוחות )כן, ניסיתי אחת כזאת( - אני לא ממש מרגיש בנוח עם העניין, אבל יש די הרבה שרוכבים רק עם כאלה.

נו באמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתעוף מהאופנוע אל מתחת לגלגלי הסמי טריילר, יש סיכוי שעם קסדה סגורה יקל על הפתלוג לזהות אותך.

באמת, כותבים כאן אנשים שמרצונם החופשי נמצאים בקבוצת סיכון מהיותר מבהקות בכל הקשור לפציעות או חלילה מוות.

על ימין ועל שמאל מסבירים למשתמשים חדשים כי אין תחרות להרגשה של החופש והאנדרנלין הטמונים ברכיבה, וכי הרגשה זו שווה את הסיכון.

אבל כשזה מגיע להבדל בין קסדה סגורה לפתוחה אתם נזכרים בבטיחות?

צביעות או טמטום אני באמת לא יודע להחליט.

הסיכון טמון בעצם ההחלטה לרכב, הסיכון הנוסף ברכיבה עם קסדה נפתחת זניח.

לעצם השאלה, קסדה נפתחת פחות בטיחותית (ועוד כמה חסרונות), אבל אם אתה רוצה את ההרגשה של הרוח בפנים, סיגריה תוך כדי רכיבה או לא יודע מה, כדאי שתשקול אחת. וכן זה יותר מסוכן.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד לקנות transalp או אופנוע דומה.

בנוסף אני רוצה לקנות קסדה חדשה (כרגע יש לי shoei xr-9).

רציתי לדעת, עד כמה קסדה שנפתחת, פחות בטוחה מקסדה סגורה, ואם זה סביר לרכיבה במהירויות שאופנוע כמו טרנסאלפ מגיע אליהם?

תודה

קסדה פתוחה זה הדבר הכי דבילי שייצרו אני לא מצליח להבין אנשים שרוכבים איתה

ok נוחות אבל אם אתה מחפש נוחות סע ברכב ...

:twisted::shock::-Pמהיר בטירוףףףףףףףףףףףףףף:twisted::lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת, כותבים כאן אנשים שמרצונם החופשי נמצאים בקבוצת סיכון מהיותר מבהקות בכל הקשור לפציעות או חלילה מוות.

על ימין ועל שמאל מסבירים למשתמשים חדשים כי אין תחרות להרגשה של החופש והאנדרנלין הטמונים ברכיבה, וכי הרגשה זו שווה את הסיכון.

הסיכון טמון בעצם ההחלטה לרכב, הסיכון הנוסף ברכיבה עם קסדה נפתחת או זניח.

:???: ?Interesting.. I'm a racecar driver, should I not care about my safety because of the higher risk for injury

I have no idea what makes you say what you're saying, the use of higher quality of better safety equipment can save anyone from being hurt in a worse way in case something happens, and higher risk doesn't change that... think again about what you're saying because it really is dumb

:screwy:

.To the original poster, full face helmet is the way to go

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:???: ?Interesting.. I'm a racecar driver, should I not care about my safety because of the higher risk for injury

I have no idea what makes you say what you're saying, the use of higher quality of better safety equipment can save anyone from being hurt in a worse way in case something happens, and higher risk doesn't change that... think again about what you're saying because it really is dumb

:screwy:

.To the original poster, full face helmet is the way to go

.Moti

למרבית האנשים הבחירה בלחיות עם אופנוע נראת בלתי שפוייה, אני יכול להבין מה גורם להם לחשוב כך.

אני בחרתי לחיות עם אופנוע, קצת יותר מסוכן מאשר להתחרות במסגרת מוסדרת, ואני לא מרגיש שאני חייב הסברים לאף אחד חוץ מאשתי.

אבל אין לי כל כוונה גם להטיף למישהו אחר לגבי הבחירות שלו בחיים, אם מישהו בוחר בקסדה פתוחה זו בחירה לגיטימת לחלוטין ולדעתי הרבה יותר מובנת מהחלטה לרכב.

כל אחד שיעשה את הבחירות שלו, רק שיהיה מודע להם.

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבית האנשים הבחירה בלחיות עם אופנוע נראת בלתי שפוייה, אני יכול להבין מה גורם להם לחשוב כך.

אני בחרתי לחיות עם אופנוע, קצת יותר מסוכן מאשר להתחרות במסגרת מוסדרת, ואני לא מרגיש שאני חייב הסברים לאף אחד חוץ מאשתי.

אבל אין לי כל כוונה גם להטיף למישהו אחר לגבי הבחירות שלו בחיים, אם מישהו בוחר בקסדה פתוחה זו בחירה לגיטימת לחלוטין ולדעתי הרבה יותר מובנת מהחלטה לרכב.

כל אחד שיעשה את הבחירות שלו, רק שיהיה מודע להם.

Based on the same logic we can also say that riding with no helmet at all is a legit decision too because the choice of riding a motorcycle or not is already dangerous.... I'm sad to read what I'm reading from you, higher risk doesn't mean that you need to give your life away and a rider with full face helmet has a much better chance to reduce head injury in case of an accident that a rider with open face helmet

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסדה פתוחה זה הדבר הכי דבילי שייצרו אני לא מצליח להבין אנשים שרוכבים איתה

ok נוחות אבל אם אתה מחפש נוחות סע ברכב ...

אני מסכים לגמרי!

הקסדה הפתוחה משאירה את כל חלקי הפנים באופן גלוי ומסוכן במקרה של תאונה.

אם כבר קסדה אז להשקיע על אחת סגורה וחזקה, אם חם מדיי אז אפשר פשוט "לפתוח חלון" :)

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להוסיף מניסיון אישי: הייתה לי תאונת דרכים בה פגעתי עם הגלגל הקידמי ברכב שעשה U Turn במקום אסור ופשוט "הופיע" פתאום...

עפתי באוויר ונחתתי על הפנים (תרתי משמע) מעבר לרכב. חבשתי קסדה סגורה והצלחתי לסדוק את מגן הסנטר. אם הייתי חובש קסדה פתוחה הרי שהסנטר שלי היה מרוח עכשיו על הגשר של גני התערוכה ואני לא הייתי כותב דברים אלו.

אהוד ברץ

"כמה שיותר מיגון וכמה שיותר זהירות"

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להוסיף מניסיון אישי: הייתה לי תאונת דרכים בה פגעתי עם הגלגל הקידמי ברכב שעשה U Turn במקום אסור ופשוט "הופיע" פתאום...

עפתי באוויר ונחתתי על הפנים (תרתי משמע) מעבר לרכב. חבשתי קסדה סגורה והצלחתי לסדוק את מגן הסנטר. אם הייתי חובש קסדה פתוחה הרי שהסנטר שלי היה מרוח עכשיו על הגשר של גני התערוכה ואני לא הייתי כותב דברים אלו.

אהוד ברץ

"כמה שיותר מיגון וכמה שיותר זהירות"

לעומת זאת עם היית ברכב ועדיף ברכב עם 5 כוכבי ביטחות היית נע קלות במושבך ויוצא מעודנות להחליף פרטים. בלי לחשוש לשלמות הסנטר או עמוד השדרה.

קצת פרופרציה זה הכל.

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת אם היית ברכב, ועדיף ברכב עם 5 כוכבי ביטחות, היית נע קלות במושבך ויוצא מעודנות להחליף פרטים. בלי לחשוש לשלמות הסנטר או עמוד השדרה.

קצת פרופרציה זה הכל.

נכון. אבל כמו שאומר מוטי "באמריקאית" הסיבה שהחלטת לבחור באופנוע לא מורידה מחשיבות העובדה שצריך לעשות הכל כדי שתהיה מוגן. אז בשבילי - קסדה סגורה.

כיום, בחרתי ב"קופסה" ליום-יום ודושמל"ש (דו שימושי מיועד לשטח) לסוף השבוע.

אהוד ברץ

KTM 400 SXC 1999 עבור סופי שבוע :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתעוף מהאופנוע אל מתחת לגלגלי הסמי טריילר, יש סיכוי שעם קסדה סגורה יקל על הפתלוג לזהות אותך.

הסיכון טמון בעצם ההחלטה לרכב, הסיכון הנוסף ברכיבה עם קסדה נפתחת זניח.

לעצם השאלה, קסדה נפתחת פחות בטיחותית (ועוד כמה חסרונות), אבל אם אתה רוצה את ההרגשה של הרוח בפנים, סיגריה תוך כדי רכיבה או לא יודע מה, כדאי שתשקול אחת. וכן זה יותר מסוכן.

סקוטר - תראה מצאתי ברשת תמונות של אנשים שאין להם שום מושג בבטיחות;-)

חבורה של אידיוטים שמסכנת את עצמה חדשות לבקרים;-)

הם לא מבינים ....חכה תראה אם אי פעם הם יעברו תאונה (או שתיים או שלוש באותו שבוע!)...אז תראה אותם עם קסדה שלמה!

יאללה, בא לך קסדה נפתחת? תהנה! בא לך קסדת חצי? תהנה!

פחות בטוח? כן - במקרים מסויימים .

מתאים לך ובא לך עליה -לך על זה!

Image1.JPG

111734.jpg

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת עם היית ברכב ועדיף ברכב עם 5 כוכבי ביטחות היית נע קלות במושבך ויוצא מעודנות להחליף פרטים. בלי לחשוש לשלמות הסנטר או עמוד השדרה.

קצת פרופרציה זה הכל.

?And if you stayed at home you wouldn't even need to deal with that... what's your point...

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...