Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו בי מאחורה. (נכנסו ברכב). התחילו כאבים. מה עכשיו?

שימו לב! השרשור הזה בן 3582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן שעמדתי ברמזור גאון בשברולט קרוז נכנס בי מאחורה במהירות נמוכה (15-20 קמ"ש? לא יותר).

בעניין האשמה והביטוח אני לא מאוד דואגת, לרכב שלי נראה שיש בעיקר שפשופי צבע ומכות שאני מקווה שהן רק ברמת הפח ולא יותר. הפגיעה היא מאחורה מה שכמעט אוטומטית מגדיר את האשמה שלו, מה גם שהוא הודה, צילמתי ויש לי הקלטה שלו שהוא חצי מודה בה (התחלתי להקליט קצת מאוחר מדי).

יותר מדאיג אותי שמתחיל לכאוב לי קצת בצוואר ובגב, בהתחלה הכל היה תקין אבל עכשיו כמה שעות אחרי זה התחיל לצוף.

אני מאוד לא מתלהבת מללכת למיון ובמילא לא יוכלו לעשות עם זה כלום, אבל אני לא רוצה לשים לעצמי רגל. האם כדי לתבוע אח"כ את הביטוח במידה ויהיו לי ימי מחלה או שזה יסתבך אני חייבת ללכת עם זה לבי"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיון - עכשיו ומייד.

מה זאת אומרת לא יוכלו לעשות כלום? יעשו בדיקות, צילומים, מעקב.

לאחר מכן לגשת לתחנת המשטרה ולדווח, את צריכה לקבל אישור שדיווחת על תאונת דרכים עם נפגעים.

בלי שני אלה לא תוכלי לתבוע ביטוח חובה על פגיעות גוף

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שליאור כתב, מיון ומשטרה. לא מחר ולא בעוד 3 ימים, עכשיו. זה חשוב משתי סיבות: ראשית, כדי לטפל בעצמך. שנית, בכדי שחברת הביטוח לא תנסה להתנער [למה את הולכת אחרי יומיים ולא מיד].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחברי הפורום ציינו, במידה ולא תגשי מיד, ותגיעי עם הממצאים לתחנת המשטרה, הביטוח פשוט יוכל להתנער מאחריות לפיצוי כספי עקב תביעת ביטוח החובה, בטענה של "היא לא ניגשה באופו מידי, יכול להיות שהממצאים לא קשורים בכלל לתאונה.", או משהו בסגנון זה.

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיא התמימות!!!!!!!!!!

מייד למיון, ניפגעת בוויפלש,צליפת שוט,

תקפידי שירשמו את כל תלונותייך שם,

לי קרא סיפור דומה ולא היו כאבים,התחילו רק אחרי שבוע

וזילזלתי,אז חב' הביטוח חגגה על התמימות שלי.

תמשיכי במעקב רפואי מסודר והקפידי לשמור כל מסמך!

בריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שפות"ש לא מגיבה כי היא במיון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ לא מרגישים את הכאבים בזמן התאונה, רק אחרי כמה שעות. בעבר נכנסו ברכבי מאחור וכשהגיע האמבולנס בתמימותי אמרתי שלא כואב לי כלום ואני מרגיש בסדר גמור וכמה שעות לאחר מכן התחילו כאבים (למזלי הקשבתי לפרמדיקים ועליתי על האמבולנס). קשור לרמות גבוהות של אנדרנלין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. הרבה קורה שכאבים מרגישים אחרי זמן,

אצלי לא היו כאבים בכלל,התחילו רק אחרי שבוע,שבועיים

כאבים קלים שהתחזקו,רק אחרי צילום אם אר איי מצאו סדק

באחת מחוליות הצוואר,למרות שמעולם לא היה לי עבר רפואי

חב' הביטוח לא מצאו שייכות לתאונה,התישו אותי שנים בבית משפט,

אם הייתי ניגש למיון היה לי קייס,ככה ניגמר בפשרה עלובה וסיוט

עבורי.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. בסוף הלכתי, הכאבים החמירו ובאמת העדפתי לא לקחת סיכונים למקרה שמשהו לא בסדר + התגובות שלכם לגבי הביטוח.

התאונה התרחשה בדרך לעבודה, אז במיון ביקשו ממני להעביר טופס של ביטוח לאומי וזה אמור לכסות את המיון. צריך בכ"מ גם לדווח למשטרה, נכון?

אם זה יעבור תוך כמה ימים ולא יהיו השלכות נוספות אין לי טעם לתבוע, אבל אני לא רוצה לקחת סיכון, חלקכם ציינתם שהנזק התגלה שבועות אחרי ושמעתי על זה גם מכמה אנשים, אז אני מקווה מאוד שלא יהיה צורך אבל אם יהיה אני רוצה להיות מכוסה כדי שלא יתנערו ממני.

בד"כ לא מרגישים את הכאבים בזמן התאונה, רק אחרי כמה שעות. בעבר נכנסו ברכבי מאחור וכשהגיע האמבולנס בתמימותי אמרתי שלא כואב לי כלום ואני מרגיש בסדר גמור וכמה שעות לאחר מכן התחילו כאבים (למזלי הקשבתי לפרמדיקים ועליתי על האמבולנס). קשור לרמות גבוהות של אנדרנלין?

לא בטוחה אם זה קשור לאדרנלין, אבל בצליפת שוט הכאבים יכולים להתחיל שעות וגם ימים אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בזמן שעמדתי ברמזור גאון בשברולט קרוז נכנס בי מאחורה במהירות נמוכה (15-20 קמ"ש? לא יותר).

בעניין האשמה והביטוח אני לא מאוד דואגת, לרכב שלי נראה שיש בעיקר שפשופי צבע ומכות שאני מקווה שהן רק ברמת הפח ולא יותר. הפגיעה היא מאחורה מה שכמעט אוטומטית מגדיר את האשמה שלו, מה גם שהוא הודה, צילמתי ויש לי הקלטה שלו שהוא חצי מודה בה (התחלתי להקליט קצת מאוחר מדי).

יותר מדאיג אותי שמתחיל לכאוב לי קצת בצוואר ובגב, בהתחלה הכל היה תקין אבל עכשיו כמה שעות אחרי זה התחיל לצוף.

אני מאוד לא מתלהבת מללכת למיון ובמילא לא יוכלו לעשות עם זה כלום, אבל אני לא רוצה לשים לעצמי רגל. האם כדי לתבוע אח"כ את הביטוח במידה ויהיו לי ימי מחלה או שזה יסתבך אני חייבת ללכת עם זה לבי"ח?

לעינין פגיעת הגוף ,אם יש כאבים יש ללכת למיון ולהתחיל בבדיקות ,תתיעצי עם ע"ד כדי לקבל כיוון מה לעשות .

לעינין הפגיעה ברכב .יש בהחלט מצב כי נפגע המגן הפנימי ,ואולי גם הפח אחורי ,מעבר למה שאת רואה מבחוץ .

לדעתי יש לבדוק את גובה הנזק כבר עכשיו ,כדי לא לגלות בעוד זמן במכירת הרכב למשל כי יש מכה מאחור ללא תיקון .

אני מווכן לבדוק עבורך את העינין ללא התחיבות מצידך ולנסות לכוון אותך .

הטלפון שלי 0546999223 אלי אמרן שמאי רכב .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...