Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפשפתי את האוטו בעמוד חניה של בניין (עמוד בטון), מצורפת תמונה

roei_s
שימו לב! השרשור הזה בן 3581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לעשות? מה העלות של תיקון כזה? בעיקרון אני מחפש עכשיו רכב חדש, שווה בכלל לתקן או למכור ככה? או שיורידו לי במחיר?

האוטו פונטו ספייס 2004 אם זה משנה.

תודה מראש.

unnamed.jpg

עריכה אחרונה על ידי roei_s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון אצל פחח עלול לגרור (תלוי כמה מקצועי) צביעה של הדלת.

יש כמובן גם מקצועניים שיודעים לתקן נקודתית.

פרסם או תברר במקום שעושה דיטיילינג - ייתכן ואפשר לתקן ללא שינוי בצבע וכו'.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש שם נזק קשה, תנסה פוליש, ייתכן כי יוריד את הרוב (אם לא הכל)..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל צביעה של איזור עולה 600 ש"ח.(אצלך זה רק על הדלת כלומר זה איזור 1)

במידה ואתה מוכר זה אולי יהיה לך שווה כי סימן כזה מווריח די הרבה אנשים, לדעתי גש לפחח ונסה לסגור איתו על 400 ש"ח לעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפשוף "לבן" ,לא עמוק ,ניתן להוריד עם "ספוג פלא" (מוכרים בכל סופר) וקצת מים , סריטות עמוקות יותר זה לא מעלים ....לא נראה לי שיש שריטות עמוקות

אוקי אני אנסה, עדיף לנסות ספוג פלא או לנסות עם משחת שיניים (הבנתי שזה כמו פוליש עדין)? או אולי למרוח משחת שיניים ולשפשף עם ספוג פלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש טיפה יטשטש את השפשופים הקלים , אבל על כול השאר (95% ) פוליש לא יעזור .

כדאי לך לצבוע את זה . אם אני כקונה הייתי בא לראות את הרכב ורואה את הנזק הזה , תוך שניה כמו שבאתי כך גם הייתי נעלם .

יש גבול על כמה אפשר לחרבן על הקונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להוריד מה שניתן בעזרת פוליש לדעתי.

אם אתה מוכר את האוטו, יותר קל יהיה להפחית חלק מעלות התיקון (בדוק אצל פחח כמה רוצים על תיקון כזה) מאשר לתקן.

אם האוטו שלך אינו מושלם קוסמטית חוץ מהחלק הזה, עלות התיקון לא תוחזר לך במכירה.

קח בחשבון שבד"כ מי שמחפש אוטו כזה מוכן להתפשר על מראה האוטו (פונטו זה לא בדיוק רכב "פוזה". ולא להעלב, גם לי יש אחת כזאת

ואפילו זקנה משלך ;-) ) וגם בשנתון כזה בד"כ לא מצפים לקבל רכב במצב תצוגה.

rms130d - זה לא נקרא "לחרבן על הקונה". נזק קוסמטי להבדיל ממכאני הוא משהו שניראה מיד לעין.

הקונה יראה את האוטו, יתמקח על המחיר והמוכר יוריד מהמחיר הסופי בגלל הפגיעה.

חוץ מזה שיש לי תחושה שעם קצת מאמץ הוא יוכל לשפר את המצב בלי בעל מקצוע (אני בטוח שתוכלו לעזור לו בפורום דיטיילינג תוכלו לעזור לו :-) ).

אגב, "לחרבן על הקונה" זה למכור לו רכב עם תקלה חמורה שאתה מודע לה אך מנסה להחביא אותה.

להבדיל, למכור לקונה רכב אפילו עם מנוע גמור, כל עוד אתה מיידע אותו על כך והוא בוחר לרכוש, גם זה לא "לחרבן על הקונה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני אנסה, עדיף לנסות ספוג פלא או לנסות עם משחת שיניים (הבנתי שזה כמו פוליש עדין)? או אולי למרוח משחת שיניים ולשפשף עם ספוג פלא?

אני הייתי מנסה רק עם מים ,בלי שום חומר ובעדינות, לספוג הזה כבר יש תכונות פוליש , לכן לא הייתי משתמש בשום דבר נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש טעם לנסות פוליש. למרות שגם כרגע המצב בסדר גמור יחסית.

או שתרכוש ותנסה לבד, או שתנסה חבר שאולי במקרה יש לו, אתה צריך לא הרבה חומר, מאיפה אתה בארץ? אולי מישהו פה יתנדב לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שפוליש עדין ישפר מעט את המצב, למרות שהנזק נראה שולי בתמונה ולא הייתי מגיע עם זה עד צביעה. (במיוחד בגלל שאתה מוכר את הרכב)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...