Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי שמתכנן לקנות ASSETTO CORSA

שימו לב! השרשור הזה בן 3382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כרגע מבצע לעוד 24 שעות ב20 דולר! המחיר הרגיל הוא 40$ לפני ההשקה הרישמית, ובערך 55$ אחריה... יותר זול מזה לא יהיה בשנים הקרובות. http://store.steampowered.com/app/244210/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המולטי ממש גרוע, יש להם מערכת שאתה יכול להצטרף רק לחלון זמן שהשרת מגדיר, בדיפולט זה משהו כמו 2 דקות הצטרפות, 10 דקות אימון עם הרכב והמסלול שהמרוץ איתם, 10 דקות קואליפיקיישן, ואז המירוץ ... בפועל היום בדקתי פעם ראשונה (שיחקתי בפיראטי עד עכשיו, בלי מולטי) בצהריים, והיה רק 5 שרתים במצב שמאפשר להצטרף אליהם, שהיה בהם שחקנים (והיה בכולם שחקן 1 או 2 בלבד).

יש מלא שטויות מעבר לזה, אין שום דבר שמונע מאחרים להתנגש בך וזה מה שהרוב עושים, אם מישהו לחץ שהוא מצטרף לשרת ובכלל לא טרח להכנס, תהיה מכונית תקועה באמצע המסלול באיזור הזינוק...

הדברים האלה יסתדרו בוודאות אבל אם המערכת של ההצטרפות לשרת לא תעלם, אני כנראה אצטער שלא המשכתי לשחק בגרסא הפיראטית.

אגב מבחינת פיזיקה, המודל של הצמיגים ממש טוב לדעתי, וגם העברות משקל ריאליסטיות ומשמעותיות בניגוד לLFS שכל מה שמרגישים שם זה "מעגל האחיזה". החלקות אפילו בפיאט עם בלם יד מאוד ריאליסטיות. אבל הפיזיקה של המתלים על הפנים, עד לאחד הפאצ'ים האחרונים הרכב היה מקפץ 10 דקות אחרי כל מהמורה, וגם אחרי הפאצ' הוא מקפץ בצורה לא הגיונית.

עריכה אחרונה על ידי Miraz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20$ זה מחיר בדיחה אז ישר קניתי.

המולטי לא גרוע בכלל, הבוקינג זה פשוט גישה קצת יותר בוגרת ללובי אונליין. הם נורא נהנים להעתיק את פוליפוני בסטייל של התפריטים והמכניקה.

בגרסה האחרונה המשחק מרגיש ממש טוב. בקיצור שלא יהיו פה ספקות, זה no-brainer למי שאוהב סימולטורים. פעם היה לי GT5 וסוני 3.. נפטרתי משניהם ואני לא מתחרט לרגע. יש לי עכשיו את AC ו PCARS ואני מאד מאד נהנה.. זה פשוט לא רואה ממטר את הקונסולות.

המשחק הזה דורש כ.מסך ברמה גבוהה, אחרת אי אפשר להפעיל כל מיני שיפורים שמסדרים את הגרפיקה. פירסמתי מדריך בפורום שלהם: http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/how-to-setup-sweetfx-correctly-for-this-title.11822

תמונת מסך שכוללת את השיפורים, משתמש ב gtx 670 ftw (גרסה שמתפקדת כמו gtx 680):

14549701245_3364e8cdcb_h.jpg

קליק ימני -> פתיחה בחלון חדש כדי לראות את התמונה בגודל מלא.

עריכה אחרונה על ידי outtanames
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב לשחק בPCARS למי שלא קנה אותו בעבר ? הבנתי שההרשמה סגורה ושפרשו לא רשמית מהפיתוח שלו והוא כבר לא יושק, ובנוסף אסור למשתמשים שכבר שילמו עליו למכור אותו ...

למרות שתכלס מסרטונים שראיתי זה היה נראה כמו NFS ליד אסטו קורסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא, סגרו את ההרשמה. זה יוצא בנובמבר הקרוב ככה שזה לא רחוק.

PCARS, זה ממש לא קרוב ל NFS. זה אפילו עלבון להגיד את שניהם באותו משפט, כולל SHIFT 2.

זה סימולטור לא פחות מקורסה.. מנוע פיזיקלי מדהים. מודל הצמיג מטורף. יש סרטונים ביו-טיוב, שאתה יכול לראות לאיזה רמה זה מגיע.. עד כדי כך שאתה חוטף פנ'צר אתה רואה את הפנצ'ר בעיניים, כלומר המודל של הצמיג יודע לשנות צורה (deformable) וזה גם מתנהג כמו צמיג מפונצ'ר (אתה רואה את החיכוך עם הכביש).

זה עד כדי כך רציני שהקונסולות לא מסוגלות להכיל את היכולות המלאות של המודל, אלא רק גרסת המחשב. עם זאת, לא כול הרכבים מפותחים כרגע עם מודל פיזיקלי מדוייק. חלק מהרכבים כן, חלק לא. יש להם עד נובמבר לסיים עם זה.

מבחינת גרפיקה, PCARS יותר מתקדם, אבל גם זה וגם AC מאד איכותיים ומאד אימרסיביים עם הסטאפ הנכון. אני ממליץ בחום על מעקב ראש TRACKIR.

אה, והכי חשוב לזכור.. אפשר להנות משני העולמות! לא חייבים לברור. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח שיחקתי גריד 1 המון לפני שיצא GT5. האמת? אחד הארקיידים הכי טובים ששיחקתי. שיחקתי בו שנתיים ברצף רק באונליין והיו מירוצים מאד מאד טובים. משחק מוצלח יחסית למשחקים שיוצאים מ CM. לא ניסיתי את החדש ואני גם לא מתכוון כי ברגע שאתה נכנס לסימולטורים, אתה מבין שאי אפשר ללכת אחורה.. זה מרגיש כמו משחק מפגר (סליחה על ביטוי) של ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נגעתי באסטו קורסה כבר איזה חודשיים, וזה קצת גרם לי להתגעגע למשחק.

אין ספק שגראן טוריזמו מרגיש כמו איזה ארקייד פשוט ולא מציאותי לידזה, ואני בטוח ששאר ההסימולטורים הרציניים לפיסי טובים לא פחות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אססטו זה הראשון שאשכרה לוקח את הגישה של פוליפוני דיגיטל ומיישם במחשב. כל מה שקראתי באתר שלהם, שמסביר על הסימולטור מתיישב עם הרצונות של הקהילה.

אם מישהו רוצה לנסות אונליין שירגיש חופשי להוסיף בסטים... פרופיל adi5182 (יש אחד כזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סרטון קצר שהכנתי מסיבוב אחד סביב הרינג GP.. המטרה של הסרטון פחות להראות נהיגה או מירוץ מותח, אלא יותר את המודים שהכנסתי לסימולטור. הפורום שלהם ממש מוצלח ואנשים מעלים דברים חדשים כל הזמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...