Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלת נוסע קדמית לא נפתחת - גולף פלוס 2007

idan8674
שימו לב! השרשור הזה בן 3589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחרונה הדלת נוסע הקדמית בגולף פלוס 2007 שלי לא נפתחת.

כשאני פותח את הנעילה המרכזית עם השלט יש את הרעש הרגיל של האוויר שפותח את הדלתות אבל ליד הדלת נוסע יש עוד רעש קטן של התנגדות והדלת נשארת נעולה.

בצ'מפיון רוצים 1400+מעמ על החלפת כל המנעול...האם יש דרך לשפץ או מישהו מכיר מוסך בצפון שיעשה זאת במחיר יותר שפוי?

תודה לעוזרים..!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

לאחרונה הדלת נוסע הקדמית בגולף פלוס 2007 שלי לא נפתחת.

כשאני פותח את הנעילה המרכזית עם השלט יש את הרעש הרגיל של האוויר שפותח את הדלתות אבל ליד הדלת נוסע יש עוד רעש קטן של התנגדות והדלת נשארת נעולה.

בצ'מפיון רוצים 1400+מעמ על החלפת כל המנעול...האם יש דרך לשפץ או מישהו מכיר מוסך בצפון שיעשה זאת במחיר יותר שפוי?

תודה לעוזרים..!

ראשית אצלך ברכב הנעילה היא חשמלית ולא פנאומטית והרעש שאתה שומע זה רעש של מנגנון הנעילה החשמלי.

אכן הפיתרון הוא החלפה של המנגנון מכיוון שהבעיה בדרך כלל נובעת או ממסר תקול במנגנון או/גם מיקרוסוויצ'ים שנדפקו.

ניסיתי לשפץ מנגנון כזה ולצערי לא היה ניתן לרכוש ממסר חדש מכיוון שייצרן הממסרים לא מוכר ממסרים כאלה לאנשים פרטים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה...(מבחינתי צפון מק"ש עד חדרה...אני גמיש אם זה קריטי...)

אני כנראה באמת אחליף אם אין ברירה...רק המחיר לא שפוי לכן אקנה באיביי את החלק בתקווה להוזיל ב50 אחוז....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב ! מנגנון הנעילה מכיל גם אלקטרוניקה רבה לכן אם אתה לא קונה מנגנון זהה ב-100 אחוז לזה המותקן אצלך ברכב אתה עלול לסבול מבעיות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן התקלה כמו שנאמר הינה במנעול עצמו ואתה תצטרך להחליף אותו .אצלנו במוסך תוכל לקבל מנעול מקורי כולל עבודה ב 1200 שח לפני מעמ .אנחנו מחזיקים את המנעול הזה תמיד במלאי ואתה יכול להגיע בלי הודעה מוקדמת .העבודה לוקחת כ שעה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, ניתן להשיג אצלנו מנעול דלת משומש במחיר של 350 ש"ח כולל מעמ, אנחנו עושים משלוחים לכל הארץ כך שאם תרצה תוכל לקבל את החלק גם לאזור הצפון.

לפרטים: 03-6500030 תבקש את גיא או משה.

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי משומש מקורי ב 350 ש"ח, זו אופצייה טובה מאוד, עבור פות"ש.

כמו כן, ניתן לרכוש חליפי סיני ב 160 ש"ח באיביי.

מניסיון ב 2 הגולפים, המנעולים הסיניים מתפקדים יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...