Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת אספרסו - לקנות או לשכור?

Tida-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

לאחרונה נחשפתי לאפשרות לשכור מכונת קפה ולקבל קפסולות בתמורה לתשלום חודשי קבוע (נספרסו).

צריכת הקפה השחור בבית לא גבוהה ועומדת על כ-10 כוסות בשבוע.

כרגע ישנה בבית מכונת קפה גרועה ופשוטה של יורוטק ואני מתלבט בין רכישת מכונה איכותית(עם או בלי קפסולות) או הצטרפות למבצע של נספרסו.

לא כלכך מובן כמה קפסולות מקבלים, מה שטוב זה שיש אחריות מלאה על המכונה.

כמה יכולה לעלות מכונה טובה שתשרת אותנו ללא תקלות?

לעיצוב המכונה משקל לא משמעותי בהחלט לעומת זאת, חשוב לי מאוד להשתמש במכונה עמידה ונוחה לשטיפה שתוציא קפה טוב ללא ריחות לוואי.

מה היתרון במכונה עם קפסולות, האם מדובר במבחר טעמים בלבד?

תודה

עריכה אחרונה על ידי Tida-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו בשכירות חודשית?

אולי אספרסו קלאב.

קפה שאתה תטחן יהיה הרבה יותר מוצלח, אך לאור הכמות שאתה מתכנן לשתות (דיי דומה לכמות שאנו שותים אצלי בבית), אני לא חושב שכדאי לך להתעסק עם קניית קפה, טחינה וכדו'.

המבחר של הקפסלות הוא גדול, כמובן לא כמו האפשריות שיש בפניך כאשר אתה קונה פולים ויכול גם לעשות כל תערובת שתבחר, אך עדיין מבחר גדול.

לגבי המכונות/חברות.

לחיכי (וכנראה גם לגבי רוב האנשים) התוצר של נספרסו יותר טעים מהמתחרות.

ההשכרה של אספרסו קלאב אם תבחן אותה בדקדקנות, תגלה שהיא לא כל כך זולה.

מכונות הנספרסו בתוצר הקפה זהות לחלוטין, השוני בין המכונות השונות הוא במסביב, הקצפת החלב, תאי הפסולת וכדו'.

תעשה חיפוש, הנושא פופלארי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשכרה של אספרסו קלאב אם תבחן אותה בדקדקנות, תגלה שהיא לא כל כך זולה.

לאחר חיפוש , הבנתי שחברת נספרסו די פופולרית בפורום.

לגבי אספרסו קלאב ,מצאתי שרשור אחד בו סופר על שירות גרוע וזלזול בלקוח

לגבי אי כדאיות כלכלית לא מצאתי דבר.

אשמח לעזרה בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מכונה של אספרסו קלאב ביד 2, ואת הקפסולות אני רוכש בעצמי, בקצב שלי, כשהן עומדות להיגמר אני קופץ להרצליה פיתוח (ליד חוף הקשתות) וקונה קפסולות. בלי מנוי ובלי התחייבות לאף אחד.

אני לא מומחה לקפה, אבל הקפה שלהם מספיק טעים בשבילי.

אלה נקודות מכירת הקפסולות (כמובן שאפשר להזמין גם דרך האתר שלהם) :

http://www.espresso-club.co.il/?CategoryID=197&ArticleID=75

אפשר למצוא את המכונות שלהם במחירים של 300 שקל ביד 2. כמובן שאני מדבר על הנאוטילוס, זאת עם ההקצפה. הנה 2 דוגמאות מחיפוש זריז:

hyihmtnbzzmt.jpg

zdjjjzzn3ymk.jpg

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התחשיב אתה לעשות בהתאם לשימוש שלך, אם אני זוכר נכון במבצע שבו מקבלים "כביכול" מכונה חינם אתה מתחייב על רכישת 200 קפסולות כל חודש ל X זמן, אצלך הצריכה היא כרבע מזה, ז"א או שתתחיל לאגור קפסולות או שתתחיל לשתות "בכוח" יותר כוסות קפה.

שתי הפתרונות לא נראים לי כנכונים.

אצלי שתיית הקפה היא משני סיבות:

1. להתחמם/תעסוקה ולכן אני שותה נס.

2. להתענג על הטעם ולכן אני שותה נספרסו.

לאור האמור לעיל ומכיון שטעם הנספרסו הרבה יותר ערב לחיכי, בחרתי לרכוש מכונה של נספרסו, אני לא מתחייב לכמות צריכה חודשית, חודש אחד אני שותה קצת יותר חודש שני קצת פחות.

נספרסו יוצאים מדיי פעם בטעמים חדשים וקצרי עונה, בדר"כ (ממש כמעט תמיד) אני רוכש אותם במקום הסוג הקבוע, אם הייתה שיטה של קניית הקבלנות במסגרת עסקת רכישת מכשיר, הייתי צריך לרכוש אותם בנוסף ואז הייתי נתקע עם כמות נוספת של קפה שמאופסנת אצלי.

מקווה שהובנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את הקפסולות עליהן "חותמים בלשכה" :)

כמוני כמוך לגבי צריכת הקפה, היא לא קבועה וגם אצלנו שותים גם וגם .

נקודה לגביה לא מצאתי תשובה חד משמעית - האם הקפסולות בנויות כך שהן מתאימות אך ורק לסוג מסוים של מכונות ?

נגיד שארכוש את המכונה ב300 ש"ח (נראה כמחיר נוח למדי) של אספרסו קלאב, האם אוכל להכניס למכונה קפסולה של יצרן אחר, לדוגמא ,נספרסו או יצרן אחר ?

עריכה אחרונה על ידי Tida-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל יצרן יש את הקפסולות שלו, אך אפילו נספרסו אם כל החוסן שלה, לא הצליחה למנוע את תופעת התחליפים .

אני ניסתי שני תחליפים משניהם התאכזבתי, חברים נוספים בפורום ניסו גם הם תחליפים אחרים גם הם התאכזבו, ז"א שתמיד התחליפים היו נחותים בטעמם מהמקור.

בנוסף יש לציין שלקפסולות התחליפים יש לפעמים נטייה להתקע במכונה.

לגבי שימוש בין יצרנים שונים נספרסו באספרסו או ההפך, זה בכלל לא ניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו U (זה דגם של מכונה) מתומחרת כרגע בדיוטיפרי ב 200$, כולל מקציף פרפוצינו 3 וכולל 150 ש"ח מתנה לקניית קפסולות קפה.

עיסקה לא פחות ממעולה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

סליחה על הבורות, האם ניתן לרכוש בדיוטיפרי ולאסוף את המכונה לאחר הנחיתה בארץ כדי להימנע ממשקל עודף ?

שני חברים מתכננים נסיעה לארה"ב בחודש הבא.

לגבי הקפסולות, המחיר נע בין 1.7 ל-2 שקלים כפונקציה של כמות הרכישה, נכון ?

האם מקובל לרכוש קפסולות בחו"ל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין אספרסו קלאב, אני מניח שמצאת את השרשור שלי בנושא.

לאספרסו קלאב למיטב ידיעתי אין "שכירות" אלא "מנוי חודשי" שבפועל אתה פשוט משלם את כל התקופה מראש, אבל בתשלומים. והמכונה באה בעיסקת חבילה יחד עם הקפסולות. גם נותנים ממש מעט שליחויות בשאיפה שבכל הזמנה הלקוח ייקח הרבה קפסולות.

טעמתי את הקפסולות של נספרסו ואני לא מרגיש שיש מישהו יותר טוב בין השניים. סה"כ לשניהם יש מבחר של טעמים. באספרסו קלאב יש תמיד שאיפה לדחוף את "קפסולות הבית" שלהם (כמו למשל "באסו" - שככל הנראה זה באסה באיטלקית). שלדעתי הן הכי גרועות. יש את הקפסולות של יוליוס מיינל שהן מעולות. הכי אהבתי את "מוקה", ולא, זה לא מוקה כזה.

משום מה הייתה תקופה שדחפו לכולם את מכשיר הנאוטילוס שלדעתי פחות מוצלח. ההפעלה שלו ידנית, וההקצפה לא יכולה להתבצע במקביל למזיגה, אז צריך לבחור מה מתקרר.

ב"מאשרום" ובדגם החדש שנראה כאילו יש לו חדק של פיל, יש כפתורים מוגדרים מראש למזיגה אוטומטית, ואפשר לרכוש מקציף חלב בנפרד (עדיף של חברה אחרת - לא מאספרסו קלאב - המקציף שלהם די מעפן)

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...