Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 206 vs לאנטיס F ורנו קליאו....

jacki1
שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני עומד למכור את הסיווק קופה 96 שלי ואני מתלבט איזה רכב לקנות

הדגמים שאני חושב עליהם הם פיג'ו 206 , לאנטיס F , ורנו קליאו B (הספורט או ה-1600).

כדי למקד את השאלה שלי אני אתן לכם נתונים על הרכבים.

1 פיג'ו 206 1600 אוטו' 3 דל' שנת 2001 המחיר שלה הוא 71280.

2 פיג'ו 206 דגם ה-XS ידני שנת 2001 המחיר שלה הוא 67000 .

3 לאנטיס 1800 אוטו' שנת 2000 המחיר שלה הוא 65000.

4 קליאו 1600 אוטו שנת2001 המחיר שלה הוא 57000.

5 קליאו דגם הספורט נפח 2000 שנת 2001 והמחיר שלה הוא 73000.

כפי שאתם רואים ישנם הבדלים גדולים בין כל הרכבים אם זה בנפחים , במחיר ואפילו בנישות של הרכבים

חלקם ספורטיבים וחלקם מתימרים להיות. מה שחשוב לי בראש ובראשונה זה אמינות ושמירת ערך אחר כך

זה נחות, התנהגות כביש, כוח, איבזור ופוזה. בטח רובכם יגיד ללכת על הקליאו ספורט גם אני אילול ההיתי מוציא את הסכום הזה אז קחו בחשבון את הגורם המכריע וזה מחיר הרכב והמשוואה פשוטה הרכב הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. אני לא צעיר (27) אז קחו בחשבון שאני לא הולך להשתולל אם הרכב אלא רכב לשימוש יום יומי לנהיגה מהנה ונוחה.

בבקשה תהיו פרקטיים ועינינים זה נורא דחוף יש לי קונה לאוטו ואני צריך לגבש דעה ומהר...

תודה רבה לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, תרכוש את ה רנו קליאו ספורט 2000 סמ'ק, היא פשוט יפיפיה, וחייה רעה, אחת שעברה מזמן את הסטנדרטים של ההונדה שלך (אם כל הכבוד)

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה אני עומד למכור את הסיווק קופה 96 שלי ואני מתלבט איזה רכב לקנות

הדגמים שאני חושב עליהם הם פיג'ו 206 , לאנטיס F , ורנו קליאו B (הספורט או ה-1600).

כדי למקד את השאלה שלי אני אתן לכם נתונים על הרכבים.

1 פיג'ו 206 1600 אוטו' 3 דל' שנת 2001 המחיר שלה הוא 71280.

2 פיג'ו 206 דגם ה-XS ידני שנת 2001 המחיר שלה הוא 67000 .

3 לאנטיס 1800 אוטו' שנת 2000 המחיר שלה הוא 65000.

4 קליאו 1600 אוטו שנת2001 המחיר שלה הוא 57000.

5 קליאו דגם הספורט נפח 2000 שנת 2001 והמחיר שלה הוא 73000.

כפי שאתם רואים ישנם הבדלים גדולים בין כל הרכבים אם זה בנפחים , במחיר ואפילו בנישות של הרכבים

חלקם ספורטיבים וחלקם מתימרים להיות. מה שחשוב לי בראש ובראשונה זה אמינות ושמירת ערך אחר כך

זה נחות, התנהגות כביש, כוח, איבזור ופוזה. בטח רובכם יגיד ללכת על הקליאו ספורט גם אני אילול ההיתי מוציא את הסכום הזה אז קחו בחשבון את הגורם המכריע וזה מחיר הרכב והמשוואה פשוטה הרכב הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. אני לא צעיר (27) אז קחו בחשבון שאני לא הולך להשתולל אם הרכב אלא רכב לשימוש יום יומי לנהיגה מהנה ונוחה.

בבקשה תהיו פרקטיים ועינינים זה נורא דחוף יש לי קונה לאוטו ואני צריך לגבש דעה ומהר...

תודה רבה לכל המגיבים.

בשביל שמירת ערך ואמינות הייתי לוקח את הלאנטיס.

בשביל נוחות הייתי לוקח 206 או קליאו בגרסאות המשפחתיות (רצוי בגרסא ידנית, גיר אוטומט תמיד מיותר).

בשביל התנהגות הייתי לוקח את הקליאו ספורט.

לסיכום, תעשה סיבוב בכל הרכבים האלה ותלך על מה שהכי מוצא חן בעינייך !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...