Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברכב היחיד ששם את הפאביה בכיס הקטן

elibaba
שימו לב! השרשור הזה בן 3582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו, לפחות בשטח... :twisted:

היפיוף הקוריאני שיקרא להלן "פטריק" (ע"ש פטריק קים הזכור למי שבגיל המספיק) ממוגן מלמטה כולו בלוח פלדה עבה, נעול מאחורה בנעילת בולסטר פנאומטית, מוגבה קצת ויושב על בולמי בילשטיין + קפיצי קינג מאחור ובולמי רנצ'ו מתכוונים מלפנים.

מזגן יותר טוב מב 5008 :)

ms1.jpgms3.jpgms2.jpg

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, איזו שנה?

למיטב זיכרוני המנוע מקורו במרצדס, פותח אופציות לחלקי חילוף.

רק אעמיד אותך על טעותך: הפאביה טובה יותר גם בשטח.

אם תביט היטב בתמונה תוכל לראות אותה נעלמת באופק הרחוק, בטיפוס על הדיונה הבאה. :lol:

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן מנוע om602 חמישה צילנדר ללא רצועת טיימינג מתכנון מרצדס. אכן קניתי אטם מכסה שסתומים של מרצדס בגרושים. לגבי שמירת הטבע - אני פנאט בקטע הזה, למרות מה שזה אולי נראה מדובר בשבילי פרדסי נס ציונה, לא חוף הים - שאיני נוסע בו.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כל כך מכוער שזה פשוט יפה :-D

את השרשור הזה מג'יפולוג כבר ראית?

ידעתי לאיזה שרשור אתה מתכוון עוד לפנ שלחצתי [emoji4]

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכש החדש, אומנם הוא נראה כמו רכב שעוצב בטעות על ידי מחלקת נקיון במקום מחלקת עיצוב אבל זה מה שיפה בו- הוא כל כך מכוער שגם אם יקבל בשטח מכה פה ושם יכאב לך יותר על הסלע שפגע בו מאשר על הרכב.

:wink:

בכל אופן, ממה שקראתי על התיפלצת הזו הוא אמור לתת תמורה מעולה ביכולות שטח, תהנה ממנו.

אגב, כל הכבוד על יכולות הפוטושופ המרשימות, העלמת את הפאביה עם הכננת שמושכת אותך כאילו היא לא היתה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוהב אתכם :ladysman:

בדיוק בגלל זה קניתי אותו (וגם בגלל שזה מאריך לי לפחות ב 30 ס"מ) - בכלום שהוא עלה (יחסית) אני כנראה אהיה הבעלים האחרון, את כל הדפיקות הוא נדפק ונשרט לפניי, לא חבל ולא כואב לי עליו בשטח וגם הוא בנוי טוב מאד לזה - תענוג!

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה קניתי אותו

לא הבנתי.

באמת קנית אותו?! זה לא היה בבדיחותא?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם פאביה זה לא היה קורה.:wink:

בצחוק, תתחדש :-)

אני זוכר את החילוץ הראשון שלי כאילו היה אתמול; החלקתי לתוך שפ"צ עצבני ביותר ביער ביריה בחורף האחרון, עוד מעלה~שתיים והרכב מתהפך לתהום ואין יותר מי שיבלבל לכם במוח על דאצ'יה.

במזל ראו אותי כמה חבר'ה בהר למעלה, תוך 24 שניות שלושה רכבים התייצבו למשוך אותי החוצה.

אחד הטיולים הראשונים עוד לפני שהספקתי להתארגן על רצועות, שאקלים וכו'. ממש לא נעים - אבל כולם עוברים את זה, מסתבר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, לפחות בשטח... :twisted:

מוגבה קצת ויושב על בולמי בילשטיין + קפיצי קינג מאחור ובולמי רנצ'ו מתכוונים מלפנים.

מזגן יותר טוב מב 5008 :)

זה חברת KING או מיצובישי קינג?

המזגן באמת, אבל באמת מעולה!

תתחדש.

יאללה, נקים מועדון מוסו (בזמנו היה ליבואן מועדון טיולי שטח) ונחנה ליואב מול הבית, על הבוקר הוא משתווץ! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...