Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דינמו BSA M20

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. מישהו יודע היכן ניתן להשיג פחמים לדינמו שכזה? הוא 6 וולט ושמעתי פעם שיש פחמים לוולטאז'ים שונים, כלומר פחמים ל- 12 וולט לא יהיו טובים ל- 6 שיש ל BSA. האם נכון הדבר? מי יודע היכן מוכרים בארץ? הם לא חייבים להיות מקוריים - אני תמיד אוכל לפצור אותם למידה. רק הוולטאז' שלהם (כנראה) חשוב. בתודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל,

לאחר התייעצות קטנה עם אבא שלי (חשמלאי מהדור של פעם):

פחמים של 6 וולט יותר כבדים משל 12 וולט.

יש עסק של מישהי ברחוב הרצל בת"א שמתעסקת רק בפחמים,

אני אשתדל להעלות את הכרטיס ביקור שלה לפורום (צריך למצוא אותו דבר ראשון...)

בנוסף, השבוע עברתי ברחוב מסילת ישרים בת"א ובצומת של הרחוב

עם רחוב קיבוץ גלויות יש חנות חלפים ובה שלט שניתן למצוא בחנות חלקים ל-BSA.

בהצלחה,

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכול העונים. אל הבחור במסילת ישרים אני מעדיף לא להתקרב. אני שפצתי הדינמו הקודם שלי אצל "כל עוגן" - חדדי דוד. הוא נמצא בפסאג' של בן אביגדור 20. מצד שמאל, דלת סגורה ובדרך כלל אופניים שעונים על הקיר (אין שלט). טלפון: 03-5618526. אין לו פחמים כמו שאני מחפש (BSA) אבל הוא זוכר איך שיפץ דינמו בכמויות, בזמנו, כשהם עוד שלטו בכבישים... עשה לי שיפוץ מעולה. פחמים הבאתי בזמנו מאנגליה וכעת זקוק בדחיפות לעוד סט. הוא עובד לאט וטוב. נא ראו תמונות מצורפות. דרך אגב, אשמח לעזור בכול מה שקשור ל BSA מדגם 20M או M21, שכן הרבה דברים כבר סיימתי בשיפוץ ואשמח להעביר ידע/ניסיון/תמונות וכו'. כמו כן אגש לעסק בהרצל, לראות מה הענינים ולחפש פחמים.

בתודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: הייתי הבוקר אצל דוד הנ"ל, יש לו כבר פחמים של 6 וולט והוא יפצור אותם למידה הנכונה. ענין של 25 ש"ח. נפתרה הבעיה שלי ושוב המלצה למי שמחפש שיפוץ איכותי במקום אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...