Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לאנשים שמבינים בשיפורים

fiesta-1.3
שימו לב! השרשור הזה בן 7730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו שלי הוא פורד פיאסטה 1.3 97 (מי ששואל למה אני נשאר עם האוטו הזה הוא מפני שהשקעתי עליו כל כך הרבה כסף בתיקונים ששיפצתי אותו והוא כמעט חדש-אני בן אדם שלא יכול לחיות עם תקלה הכי קטנה במיוחד אם זה קשור למכניות)

בתור בן אדם שמת על מכוניות אני רוצה לשפר את האוטו שלי. התקנתי לפני שבוע אגזוז FREE-FLOW של רמוס אני עוד לא הורדתי את המממיר אבל שבוע הבא אני מוריד אותו.

השאלה שלי כמה אחוז תוספת האגזוז יתן לי אחרי שאני יוריד את הממיר.

השיפור הבא שלי הוא פילטר אויר פתוח. כמה אחוז הוא יוסיף לי ביחד עם האגזזו המותקן

יש לי 60 כוח סוס בהספק המקורי

נ.ב. חברה תעשו טובה בלי לצחוק על האוטו או על היוזמה ותענו לי רק על השאלות. אני יודע שפיאסטות משופרות לא רואים הרבה.

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל שתרגיש הוא כמעט אפסי.

החלפת אגזוז ופילטר הם שיפורים אשר תלויים בהחלפת חלקים נוספים.

רק אז תוכל להרגיש שינוי....

חוץ מרעש לא יהיה הבדל. אולי פסיכולוגית.....

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדין מחכה לתשובה לדעת כמה אחוז זה כל שיפור מה שציננתי זה ממש חשוב לי

אתה מצונן?

ענו לך! אתה באמת חושב שיש לנו ציוד מדידה מדויק ואנחנו יכולים לדעת כמה אחוז שיפור זה יתן לך אישית? זה תלוי בכל כך הרבה דברים.

בכל מקרה, לא משנה מה - השיפור יהיה נמוך מאוד. אל תצפה לשיפור משמעותי. אולי תקבל עוד מספר זעום של סוסים. אבל פילטר, אין-ממיר ואגזוז לא יתנו לך ביחד יותר מ-10 כ"ס, וגם זו הערכה מוגזמת...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אולי אולי 1 אחוז.

זה הכל.

אל תצפה ליותר ואל תאמין לחירטוט שאומרים לך "פילטר ואגזוז זה עוד 5 כ"ס" -

כי זה ממש לא.

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי כמה אחוז זה יתן לי לאוטו. אלא התכוונתי כמה אחוז החלפת דוד אחורי נותן אומרים ש10 אחוז אבל אני לא מאמין. לכן שאלתי אותכם.

אם לפי הדברים של sronis אני יקבל בסוף 10 כוח סוס זה יהיה מצוין לאוטו כמו שלי ששוקל 830 קילו כל שינו בכוח סוס מקפיצים אותו עוד מדרגה קדימה.

הכל מקרה תודה על התשובות זה גם מה שאני חשבתי שזה לא יוסיף לי הרבה.

יש לי עוד שאלה קטנה..

האגזוז שהוספתי של רמוס הפשוט ביותר יציאה אחת

יכול לגרום לי איזשהו נזק בעתיד. דיברתי עם אחד שמבין והוא הלחיץ אותי הוא אמר שזה יכול לגרום נזק אף על פי שהוא הסתכל על היציאה והוא אמר ששלי נראית לו בסדר יחסית לפליטה של האוטו אם למישהוא יש משהוא לחדש לי שיכתוב לי לפני שיהיה לי נזק

תודה בכל מקרה

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי כמה אחוז זה יתן לי לאוטו. אלא התכוונתי כמה אחוז החלפת דוד אחורי נותן אומרים ש10 אחוז אבל אני לא מאמין. לכן שאלתי אותכם.

אם לפי הדברים של sronis אני יקבל בסוף 10 כוח סוס זה יהיה מצוין לאוטו כמו שלי ששוקל 830 קילו כל שינו בכוח סוס מקפיצים אותו עוד מדרגה קדימה.

הכל מקרה תודה על התשובות זה גם מה שאני חשבתי שזה לא יוסיף לי הרבה.

יש לי עוד שאלה קטנה..

האגזוז שהוספתי של רמוס הפשוט ביותר יציאה אחת

יכול לגרום לי איזשהו נזק בעתיד. דיברתי עם אחד שמבין והוא הלחיץ אותי הוא אמר שזה יכול לגרום נזק אף על פי שהוא הסתכל על היציאה והוא אמר ששלי נראית לו בסדר יחסית לפליטה של האוטו אם למישהוא יש משהוא לחדש לי שיכתוב לי לפני שיהיה לי נזק

תודה בכל מקרה

10 כ"ס כמו שאמרתי זה מאוד מאוד מאוד נדיר. התוספת לא מתבטאת בכוחות סוס אלא בפעולה חלקה יותר של המנוע, עליה מהירה יותר בסל"ד, תגובת דוושה עדיפה וכן הלאה.

בנוגע לאגזוז - מעניין איך אותו אחד שמבין יכל להסתכל על היציאה ולהגיד שהיא נראית לו בסדר יחסית לפליטה...

בנוסף - אם חששת מנזק - למה עשית?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצונן?

ענו לך! אתה באמת חושב שיש לנו ציוד מדידה מדויק ואנחנו יכולים לדעת כמה אחוז שיפור זה יתן לך אישית? זה תלוי בכל כך הרבה דברים.

בכל מקרה, לא משנה מה - השיפור יהיה נמוך מאוד. אל תצפה לשיפור משמעותי. אולי תקבל עוד מספר זעום של סוסים. אבל פילטר, אין-ממיר ואגזוז לא יתנו לך ביחד יותר מ-10 כ"ס, וגם זו הערכה מוגזמת...

רוני

רוני,

אין מצב ל-10 כוח סוס תוספת,

אנחנו מדברים על מנוע של 60 כ"ס במקור,

כלומר 10 כ"ס זו תוספת של 17% כמעט.

ועל זה נאמר highly unlikely.

תלך יותר בכיוון שאוטו יוציא 65 כ"ס וזה גם אופטימי בטירוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצונן?

רוני

רוני,

אין מצב ל-10 כוח סוס תוספת,

אנחנו מדברים על מנוע של 60 כ"ס במקור,

כלומר 10 כ"ס זו תוספת של 17% כמעט.

ועל זה נאמר highly unlikely.

תלך יותר בכיוון שאוטו יוציא 65 כ"ס וזה גם אופטימי בטירוף.

זה מה שאמרתי. אני לוקח את ה-10 כ"ס לקיצוניות השניה - מקסימום שהשיפורים האלו יכולים לספק זה נניח 10 כ"ס ביחד (וגם זה לא בכ"ס פרופר אלא בתחושה בעיקר). ככה שהשיפור יהיה מינורי ביותר בכל מקרה - אם זה שווה לו את אלפי השקלים של השיפורים האלו - זה כבר עניין שלו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...