Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מכונת פוליש זולה

שימו לב! השרשור הזה בן 3586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אני יודע שעניין מכונות הפוליש כבר נטחן אבל אולי משהו השתנה בכל זאת.

אני רוצה לרכוש מכונת פוליש אבל לא מעוניין לשלם את הסכומים ההזויים שהן עולות בארץ - אפילו שמדובר במגוויירס וכו'. אני פשוט לא מאמין שיש הצדקה למחיר, במיוחד שהשימוש בה הוא לעיתים רחוקות ואני ריאלי ויודע שסווירלים חוזרים צ'יק צ'ק. אני בסך הכל רוצה מכונה שיודעת לעשות את העבודה, ומעדיף להשקיע בפדים טובים וחומרים איכותיים.

יש למצוא בארץ מכונת פוליש טובה שתעשה את עבודתה נאמנה במחיר נורמלי?

יש בכלל מבחר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגווירס מכונה פשוטה בתכלס, אבל עושה את העבודה ,הרבה גם תלוי בסוג הצבע אם הוא קשה או רך .בארץ נמכרת רק המגס לעת עתה יש לך את האפשרות לקנות מcyc את הdas 6 pro תצא לך סביבות ה 970 שח כולל משלוחה ומיסים,או להשכיר אם זה חד פעמי את המגס .טופקולור בת"א משכירים,או ויקס שמשכרים ציוד יותר מקצועי כמו פלקס ורופס במחירים ממש שווים,שיהיה בהצלחה.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...