Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות מינימלית למערכת בסיסית

ques
שימו לב! השרשור הזה בן 3586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קונה רכב (ככל הנראה פונטו ספייס אם זה משמעותי לבחירה)

אני שומע את כל סגנונות המוזיקה החל מרוק וכלה באלקטרונית והיפהופ.

אני לא מעוניין בסאב וופר משקולי מקום ותקציב, אני בקושי מבין בעניין ואשמח להכוונה.

המטרה היא שהצלילים יהיו מדויקים (אך גם שתהיה עוצמה) בתקציב המינימלי, עדיפות כמובן בלי מגבר כמובן משיקולי תקציב, ההגבה של הHU תספיק לי, לא?

בנוסף, דיבורית BT תועיל מאוד. (אפשר חיצונית)

:roll:VW Golf MK4 2.0 Manual:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב מדובר - מה מותקן בו כמערכת מקורית?

כמה רמקולים יש מקדימה? היכן הם ממוקמים ומה הקטרים של המידבאסים?

האם יחידת ראש 1DIN גם כן באה בחשבון או רק דאבל דין עם מולטימדיה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לזה שכבר ה22/6 וזה ירגיש לחלקכם כשרשור חופש גדול אז אשמח שלא לקבל תגובות בסגנון.

זה רכב ראשון נהג צעיר, עקרונית הרכב שכנראה ארכוש הוא פונטו ספייס שנת 2002 (אני מודה על האמת אני לא מבין קטרים, מיקומים וכד' חשבתי שפה אקבל עזרה בנושא)

אך הפונטו בעיכוב קטן במכירה אז אני בנתיים נאלץ לחכות סביבות שבוע.

אני שואל את השאלה כי החישוב הכספי ממש חשוב לי ברכישה.

יחידת ראש רק 1DIN עם AUX וUSB, דיסק לא חובה (אבל אני חייב להודות שיהיה חביב מאוד אם דיסק יהיה, אם זול יותר אז אפשרי מאוד בלי). אבל BT אם מתאפשר בזול יתקבל בברכה.

המערכת המקורית הרגישה לי ממש לא משהו, וזה היה רק בסיבוב התרשמות על הרכב עם מוזיקה לא אלקטרונית.

מורכבת HU חדשה אך ככל הנראה סינית עם כניסת AUX וUSB.

מעצם היותי נהג חדש אני לוקח עד 2 אנשים ברכב, משמע אני אמור להנות מהמוזיקה בעיקר, כך ש6X9 אחורים בלבד לא יספקו את הסחורה.

מעבר לזה, אני ממש לא מבין כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ממש לא נראה לי כמו שרשור חופש גדול - אני יודע לזהות אותם בד"כ יפה מאוד וזה היה נראה כמו שאלה לגטימית לחלוטין!

במקרה של יחידת ראש 1DIN מצבך טוב כי היום הרבה יותר קל וזול למצוא יחידת ראש - HU בשפת הפורום עם יכולת TC

TIME CORRECTION

בעקרון כל מה שאני מציע לך כשלב ראשוני בנוסף לרכישת HU עם יכולת TC זה:

א. לרכוש טוויטרים פשוטים אבל טובים ולחתוך אותם עם קבל.

ב. לעשות משחקי פאזות בין הרמקולים בקדמת הרכב ולהגיע לפאזות נכונות.

ג. לעשות TC לצד שמאל של הרכב.

וזהו!

אם יש לך קצת סבלנות - ב11 לחודש יהיה ארוע סאונד בו תותגם בדיוק מערכת מסוג זה - אתה לדעתי, תהיה מופתע מהתוצאה.

קבלים זה עניין של שקלים בודדים בחנויות להגברה מקצועית או מעבדות לתיקון רמקולים.

טוויטרים טובים ופשוטים יחסית מיד 2 + HU סינגל דין טוב מיד 2 (עם יכולת TC) יכולים להגמר בפחות מאלף שקלים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל לרוב שעולה שרשור בתקופה הזו עם שאלה של תיכוניסט זה נשמע ככה :lol:

אז ככה, HU יש מניעה לקנות יד''ש? כי לפי מה שאני רואה מעולם האודיו הכללי, רמקולים הם בעלי בלאי גבוה אז עדיף לרכוש חדשים, לא?

טוויטרים? הם יספיקו? העוצמה לא תהיה ממש נמוכה? סט קומפננט לא יכנס בתקציב סביר ? (1000 ש''ח +-)

למרות הכל כמובן שמעניין אותי עניין העוצמה, לא מתכנן לבוא למפגשים אבל עדיין מחפש עוצמה סבירה.

לא הצלחתי להבין מה זה TC, בנוסף כל עניין הפאזות וכד' לא עדיף שיעשו אצל מתקין מקצועי יותר?

בנוסף, אם כבר טוויטרים בשביל החלק הקדמי, אולי באמת 6X9 אחורים לענין העוצמה? (יהיו יותר זולים מקומפננטים, לא?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מניעה לקנות HU יד 2 - בד"כ HU, מגברים, פרוססורים הינם פריטים מאוד עמידים בעלי אורך חיים עם טווח ארוך

רמקולים הרבה יותר מפחיד לקנות מיד 2 אבל אם תביט היטב, החברים כאן הינם פאנאטיים לגבי התחביב והציוד שלהם - רכישה מחבר פורום מוכר ובעל וותק לרוב מהווה קניה בטוחה היות ומדובר כאן גם במוניטין האישי של הבן אדם שמסתתר מאחורי הכינוי.

אנחנו נפגשים במפגשים ומכירים אחד את השני - רובנו לפחות - זה עניין של כבוד ושם אצל חלק גדול מאיתנו.

6*9 יוסיפו לך עוד הספק כולל למערכת (עוצמת שמע) מן הסתם אבל הם גם יגנבו את ההצגה לחלקו האחורי של הרכב.

TC הכוונה היא ליכולת להשהות את זמני הרמקולים - זה מתבטא בשמיעה שלך כמרחק מהראש - אתה יושב בצד שמאל של הרכב ולכן רוב משקל מרכז השמע (מרכז הבמה) נופל יותר מידי לצד שמאל מאשר היה צריך ליפול במרכז הרכב - ע"י השהיית צד שמאל אתה מתקן את נקודת ההאזנה למרכז הרכב למרות שאתה ישב בכסא השמאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...