Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו TSI 1400/1200 2011 או אופל אסטרה החדשה

sharif111
שימו לב! השרשור הזה בן 3561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי התלבטויות קשות ננעלתי על שתי המכוניות האלו בתקציב של 70K +/-

רציתי לשמוע קצת על המכוניות ממי שמכיר או ממי שיודע

* מחלות שיש לרכבים למיניהם אם יש

* אחזקה/טיפולים מבחינת מחיר מה יותר משתלם

* צריכת דלק ממוצעת

* אמינות/נוחות נהיגה

וסתם לדעת בכללי אם הייתה לכם את האופציה מבין שני הרכבים האלו מה הייתם בוחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי באסטרה אבל יצא לי לנהוג על הפולו 1.2tsi ונהנתי. הרכב מאוד זריז וחסכוני בדלק. גם על הנייר ביחס לאסטרה

הפול הזו יותר זריזה וחסכונית. מה שכן טיפולים לקונצרן פולקסווגן קצת יותר יקרים, אבל תעשה מה שכל מי שיש לו רכב

מהקונצרן וראה את האור עושה- תחרים את צ'מפיון מוטורס הגנבים ותטפל אצל מוסך רון ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצלח תלוי מאיזו בחינה.

ביצועים, צריכת דלק - הוא מאוד מוצלח.

נוחות - תלוי אם עבר קריאת שירות או עדכון תוכנה, חלקם רעדו בצורה מעצבנת בנסיעה איטית, בחלקם זה בסדר.

אמינות לאורך זמן - עד כה היה ים סוער. ימים יגידו אם שלל הריקולים, עדכונים, והחלפות עשו את שלהם והגיר הזה התייצב, או שהוא יוחלף בדור חדש.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את דגם ה Young , דצמבר 2011

מדובר במנוע 1400 וגיר ידני

אין לי מילה אחת רעה להגיד על הרכב מבחינת חווית הנהיגה

אפילו המנוע הדיי סביר שלו שמספק 85 כ"ס נותן צליל כ"כ יפה ביחס לעוצמה שלו

בקשר לטיפולים-אין מה לעשות, יקר להחזיק פולקסווגן - ולדעתי שווה.

(אגב אם אתה מעוניין אני מוכר, בהודעה פרטית)

Hyundai I30 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצלח תלוי מאיזו בחינה.

ביצועים, צריכת דלק - הוא מאוד מוצלח.

נוחות - תלוי אם עבר קריאת שירות או עדכון תוכנה, חלקם רעדו בצורה מעצבנת בנסיעה איטית, בחלקם זה בסדר.

אמינות לאורך זמן - עד כה היה ים סוער. ימים יגידו אם שלל הריקולים, עדכונים, והחלפות עשו את שלהם והגיר הזה התייצב, או שהוא יוחלף בדור חדש.

אני מסכים,יצא לי לנהוג על ה dsg,באמת גיר חלק וטוב יותר ממה שיש בפוקוס.

אבל לא הייתי קונה כזה,מישהו מעבודה של אבא שלי קנה אוקטביה לפני 3חודשים,וכבר היה במוסך עקב הגיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נושא התחזוקה הוא נושא שמדאיג אותך הייתי ממליץ להימנע ממכוניות VW משומשות עם TSI+DSG בשלב זה.

את האסטרה אינני מכיר, אבל המנוע הזה (וכנראה שגם הגיר), נמכר כבר כמה שנים בכמה דגמים של אופל ושברולט, עוד לא נשמעו פה הרבה תלונות על אמינות (אם בכלל) בעוד על הגירים שלVW ופורד שומעים בלי סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים עזרתם לי לזוז טיפה מהפולו כי באמת לא בא לי להכניס ראש בריא למיטה חולה מה גם שעשיתי עליה נסיעת מבחן ובלי שום קשר לא התלהבתי מהרכב בכלל! אם כבר ללכת על VW אז זה רק גולף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף אכן רכב נהדר, רק משום מה אני יכול להעלות בדעתי כמה וכמה רכבים שיתנו תמורה מעולה באלפי שקלים פחות ממנו,

גם במעמד הקניה וגם לאורך הזמן והתחזוקה. (האסטרה למשל, אחד מהם)

Citroen C4 2.0 SX-PK

Renault Clio ​Sport 172 ph2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף אכן רכב נהדר, רק משום מה אני יכול להעלות בדעתי כמה וכמה רכבים שיתנו תמורה מעולה באלפי שקלים פחות ממנו,

גם במעמד הקניה וגם לאורך הזמן והתחזוקה. (האסטרה למשל, אחד מהם)

אם בא לך להעלות עוד כמה רכבים בסגנון אני אפילו יותר מאשמח כי אני באמת כבר משתגע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...