Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשטרה תרכז מאמצים באכיפת חגירת ילדים בחגורות בטיחות

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 3597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

נתקלתי בכתבה הבאה ואני שואל את עצמי, האם סוף סוף המשטרה החליטה לקבל החלטות נכונות?

אני רואה את התופעה המסוכנת הזו כל יום, אבל המשטרה מעדיפה לתת דוחו"ת על מהירות מופרזת,

האם סוף סוף יתחילו להעניש את אותם חסרי אחריות שמסיעים את ילדיהם ללא חגורת בטיחות?.

אני מאוד אשמח אם זה באמת יצא לפועל ויציל כמה ילדים ממוות/פציעות קשות.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה זמן עליתם לארץ?

המצב בכבישים מתדרדר מחודש לחודש... אנשים עושים הכל חוץ מלהתרכז בנהיגה - והמשטרה בשלה (מהירות מהירות מהירות)...

עריכה אחרונה על ידי Yarin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה, והיגיע הזמן לטפל בזה במקום להתרכז באלו שנוסעים 120 קמ"ש במקום 100 קמ"ש בדרך בין עירונית.

הנהג הישראלי חצוף וזה כל יום עובר עוד גבולות ושזה מתחיל באי חגירת חגורה זה נגמר גם בבריונות כביש:

לפני מספר חודשים אני נוסע לתומי בכביש צר שהמהירות המותרת בו היא 50 קמ"ש, מכיוון שהוא צר ובקרבת בתי ספר נסעתי אפילו פחות מזה.

רכב יצא מחנייה ברוורס ואני עצרתי את הרכב שלי, לא בלימת חירם, ממש בלימה עדינה על מנת לתת לו לעבור (גם לא הייתה לי אפשרות אחרת).

לאחר מספר שניות שאני נמצא ברכב אני שומע מרחוק (מרחק של בערך 200 מטרים) צפירות ורואה במראה מאזדה 3 שלהערכתי נסעה לפחות על 80-100 קמ"ש עם נהגת מטורפת שמהבהבת עם האורות שאני אמשיך לנסוע. כמובן שהיה לה מספיק מרחק להאט, אני כבר התכוננתי לשמוע בום, היא עצרה בחריקת בלמים לידי והתחילה לקלל, כשמאחור הילדים שלה לא חגורים. הוצאתי את הטלפון ואמרתי לה דבר פשוט: עוד מילה אחת לא במקום אני מצלם אותך ומעביר את זה לפייסבוק ולמשטרה, אז תירגעי. היא כמובן המשיכה לקלל ונסעה מהמקום במהירות.

אני מייחל ליום שהמשטרה תתחיל לטפל ברצינות בנהגים כאלו, שמתעסקים בכל דבר בנהיגה חוץ מהנהיגה עצמה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצעי אכיפה של חגירת חגורות זה סטנדרטי לקראת החופש הגדול כל (או כמעט כל) שנה.

מבורך בהחלט, אך לא מפה תבוא הישועה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לתת קישור בתוך קישור?

הכתבה והסרטון במאקו, אין צורך לקשר לרוטר: http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-aedc2a9b2a2b641004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

ולגופו של עניין, המשטרה תמשיך לכאורה לתת דוחות היכן שהכי קל לה לתת אותם במינ' מאמץ (מהירות "מופרזת"), ומידי פעם תיתן כותרות שנשמעות טוב בתקשורת, כדי שיראו שהם עושים משהו. לא צריך להתרגש. מה שכן, המבצע כשלעצמו מבורך.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itamarg - קרה לי מקרה דומה.... עם שוטר!

אני כבר התייאשתי, כיום המטרה העיקרית שלי בכביש היא להישאר רגוע (אשמח לטיפים!) - החלאות ישארו חלאות, ומשטרת התנועה מתרכזת בגביית מיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ילדים נפגעים כל שנה, כשהם לא חגורים, מסך כלל הילדים הנפגעים?

בלי הנתון הזה, אי אפשר לדעת אם מדובר בפעולה משמעותית או משמעתית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונאמר אמן.

מקווה שגם ישימו דגש מיוחד בקרוב על חזרה לנתיב הימני.

Hear, hear.

ועל הדרך אוסיף - נדחפים לתור של נתיב בודד לפניה וגנבי רמזור אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל אני לא מבין על מה השמחה.

למה לאכוף אי חגירת ילדים זה דבר משמעותי ו\או חשוב? אני מבין שיש פה אספקט מוסרי של "למה ילדים של הורים חסרי אחראיות יסבלו", אבל אני אישית הייתי הרבה יותר שמח אם היו אוכפים לדוגמא לפחות אחד מ: עקיפה על קו לבן, עקיפת פקק, מעבר ברמזור אדום, אי חזרה לימין, אי פניה מנתיב נכון, התעסקות בטלפון\אוכל בזמן נהיגה.

נראה לי יותר משמעותי מילד שלא חגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה ההתלהבות. לא ענייני מי חוגר את ילדיו ומי לא, גם אכיפה כזאת היא בזבוז משאבים מבחינתי. כמו שכבר אמרו פה, עדיף שמתנ"ע יתרכזו באכיפה של עבירות שמסכנות אנשים אחרים ולא את רק העבריין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים לא חגורים עולים לך כסף, מי אתה חושב משלם על שיקום וימי אשפוז ? ההורים חסרי המוח ?

*גם המעשנות בהריון/ מעשנים ליד ילדים זו חוויה אך זה לדיון אחר.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דווקא אוכפים את העבירה הזאת לא מעט, יצא לי אפילו לראות בלייב איך שוטר עוצר נהגת שהילד שלה במושב האחורי אינו חגור.

העלתי בעבר לשירשור הסירטונים, אך הנה קישור למי שלא ראה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התופעה הזו היא הבזויה ביותר במדינת ישראל. אדם שלא חוגר את ילדיו, דינו כאדם שמתעלל בילדיו.

תופעה שחייב לעצור וחייב להלחם בה. אני מסוג האנשים הרגועים ממש בכביש, אבל כשעוצר לידי רכב עם ילד או שניים לא חגורים,

אני הופך להיות פקעת עצבים, לפעמים אפילו מעיר.

אחרי צפייה בסרטון בכתבה, חייב מילה טובה על התנהגות, התנהלות והשפה הנהדרת בה השוטרים בסרטון משתמשים.

גם אם הם מתנהגים ככה בידיעה שיש עליהם מצלמה, העבודה נעשתה.

עריכה אחרונה על ידי Gunner
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...